Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  jancejance
  Správa bola zmenená    28. okt 2020    

  Skúšala som vyrábať vianočné ozdoby 🎄🎁✨

  jancejance
  14. jún 2020    Čítané 164x

  Testovanie s Nestlé BIO výrobkami

  „Ahojte, volám sa Ivan, mám jeden rok a dnes vám napíše moja mamina o tom, ako som testoval dobroty, ktoré sme dostali." 

  Veľmi sme sa tešili, keď k nám prišiel balík. Prvá vec, čo syna zaujala po rozbalení balíka, boli kapsičky. Okrem toho, že miluje modrú farbu, tak sa mu páčil aj zaujímavý a pre neho atypický tvar a vytŕčajúci vrchnák. Rozhodli sme sa, že sa hneď vrhneme na testovanie. 

  Prvú kapsičku, čo si drobec vybral, bola s príchuťou Hruška, jablko, banán. Keďže sám ešte nepapá, tak som mu kapsičku vytláčala na lyžičku. Bolo vidieť, že mu veľmi chutila a keď ju celú zjedol, tak sa trocha rozhneval, že už viac nie je. Samozrejme, že som tiež ochutnala. Chuť bola veľmi príjemná, páčilo sa mi, že som cítila len prirodzenú chuť ovocia a žiadnu umelinu. A keďže neobsahuje cukor navyše, tak nebola ani príliš sladká. 

  Ďalšiu kapsičku v poradí som vyberala tento raz ja - Jablko, banán, čučoriedka, ostružina. Potešila ma takáto kombinácia ovocia, keďže ostružiny nie je jednoduché kúpiť. Drobec bol opäť nadšený. Chuť bola vynikajúca a kapsičku celú zjedol. Opäť mala príjemnú chuť ovocia, bez pridaného cukru.

  V polovici testovania, sme skúsili jablkovo šípkovú kapsičku. Osobne nie som zvyknutá na šípkovú chuť, takže mi až tak veľmi nechutila. Drobec ju takmer celú spapal, ale trocha zostalo. Avšak môže to byť pokojne aj tým, že nie je zvyknutý na takúto výraznejšiu príchuť. Takže s odstupom času, ju určite ešte raz vyskúšame. 

  Hneď na ďalší deň sme si vybrali príchuť Tekvica, banán, mrkva. Keďže drobec má veľmi rád tekvicové výživy, tak si veľmi pochutil. Mne sa zdala byť chuť oveľa lepšia v porovnaní s tým, čo doteraz jedol. Ten pridaný banán a mrkva v tej kašičke celkovú chuť príjemne doplnili. 

  Predposlednou kapsičku bola Hruška, jablko, čierne ríbezle. Ďalšia výborná kombinácia ovocia. Drobec bol z nej nadšený.

  A ako poslednú sme si na ochutnanie nechali Mangovú. Pravdupovediac som sa troška obávala, keďže sa drobec s týmto ovocím ešte nestretol a kapsička obsahuje len jeden druh ovocia. Mne osobne to pripomínalo trocha chuť mandarínok, ale to je len môj názor. Malý ju znovu celú zjedol, z čoho usudzujem, že mu veľmi chutila.

  Ak by som mala testovanie kapsičiek teda zhodnotiť, tak by som povedala, že sa drobec do nich zamiloval. Veľmi mu chutili a pekne ich papal. Ja osobne veľmi oceňujem, že v kapsičkách nie je pridaný cukor a dieťa si tak môže vychutnať naozajstnú chuť BIO ovocia. Výhodou podľa mňa je, že balenie je praktické na cesty.

  Ďalšími produktami na testovanie, boli dve kaše.

  Prvou z nich, ktorú sme hneď ráno ochutnali, bola mliečna obilná BIO kaša s banánovou príchuťou

  Ja osobne nemám rada, keď sa mi v kašičke spravia hrudky. Našťastie táto kaša sa hneď pekne vymiešala dohladka, čo ma veľmi potešilo. Čo sa týka chuti, tak som čakala, že drobec ju najprv vypľuje, tak ako to robieva vždy, keď ochutná novú kašu. Nič také sa nestalo. Zjedol úplne celú misku a ani sa pri tom nepotreboval hrať s varechou. A tak to bolo po celú dobu testovania. Na kaši sa mi páčilo, že nebola príliš sladká a hustota kaše pri dodržaní návodu na pripravu, bola pre nás úplne ideálna. Myslím si, že tento výrobok sa veľmi poradil. Nás určite príjemne prekvapil a určite sme ho nejedli posledný raz. Myslím si, že jedinou nevýhodou pre iné detičky môže byť, že v kaši sa nachádza už pridané mlieko, ktoré niektorým deťom môže spôsobiť problémy. Avšak výrobca myslel aj na takéto deti, pretože ponúka aj Nemliečnu obilnú Bio kašu s Vanilkovou príchuťou, ktorú sme testovali ako druhú v poradí. Pri príprave kaše som bola opäť spokojná, že sa mi nespravili hrudky, avšak som si všimla, že pri dodržaní odporúčaného návodu na prípravu nie je kaša dostatočne hustá a musela som jej dávať o niečo viacej. Čo sa týka chuti, tak opäť nesklamala a drobec si na nej každé ráno pochutil. 

  Ak by som si mala vybrať, ktorá kaša bola lepšia, tak veru neviem, či by som z nich vedela vybrať. Obe boli chutné a obe jedol drobec s nadšením a s chuťou. Bola som spokojná aj so zložením vyrobku a aj s tým, že sú BIO. 

  Keď sa darí, tak sa darí 🙈

  (2 fotky)

  Dva týždne ubehli ako voda a testovanie je za nami. Drobec bol spokojný, chutilo mu, keďže všetko spapal a ja som spokojná tiež.
  Spokojné dieťa = spokojná mama
  #test_nestle

  Táto mangová kapsička drobcovi chutila a ešte sme sa aj s vrchnákom zahrali. 🙈

  #test_nestle

  jancejance
  Správa bola zmenená    1. jún 2020    

  Dobré ráno mamičky, je tu nový týždeň a my začíname testovať ďalšiu kašu. Tentoraz ide o Nemliečnu obilnú Bio kašu s Vanilkovou príchuťou. Pri príprave som si znovu všimla, že sa dá pekne vymiešať. Čo sa týka chuti, tak má jemnú nevtieravú vanilkovú príchuť a áno. Ochutnala som ju aj ja. 😊.
  A čo na ňu hovoril drobec? V podstate nič, bez slova ju celú zjedol. 😊

  #test_nestle

  Dobré ránko mamičky. Od dnes začíname testovať túto mliečnu obilnú BIO kašu s banánovou príchuťou.
  Ja osobne nemám rada, keď sa mi v kašičke spravia hrudky, avšak táto kaša sa mi hneď pekne vymiešala... Takže za mňa zatiaľ 👍👍👍.
  Čo sa týka chuti, tak som čakala, že malý ju najprv vypľuje, tak ako to robieva vždy, keď ochutná novú kašu. Nič také sa nestalo. Zjedol úplne celú misku a ani sa pri tom nepotreboval hrať s varechou. 😉
  #test_nestle

  „Ahojte, volám sa Ivan a dnes mi prišiel môj prvý balíček od kuriéra. Boli v ňom samé dobroty... Aspoň si to teda myslím. Hneď som si vybral jednu kapsičku a musel som ju ochutnať. Vybral som si príchuť hruška, jablko, banán a poviem vám, že mi veľmi chutila. Celú som ju zjedol avšak mohlo jej byť viacej... Pýtal som si teda ďalšiu, ale už som dostal len piškóty. Mamina mi povedala, že ďalšiu dostanem až zajtra. Už nech je zajtra....“
  #test_nestle

  Práve dopečené 😍💪

  Tiež neznášate studenú kávu? 😂🙈

  Musím sa pochváliť, už ho mám doma. Karlovarský porcelán ♥️😍 Láska na prvý pohľad

  (3 fotky)

  Tento rok som si urobila radosť - okrasa Čadca. V skutočnosti sú ešte krajšie ❤️

  Čo všetko už máte napečené? Ja dnes prvý raz skúšam zazvorníky...

  Vianočný veniec mám hotový a už nám aj visí na dverách.
  My-1st-Christmas 🎄👶🎁

  Môj prvý veniec na hrob. Nie je dokonalý, ale snaha bola 😉

  Chystám si večeru a zrazu som sa zahľadela na ten tvar toho pečiva 😂😂😂 ...kde na tie nápady chodia, či to som len ja taká perverzná a je to len obyčajný nevinný kosoštvorec s prierezom v strede? 😂

  Dnes sa pieklo...

  (2 fotky)

  Moje prvéé snehové trubičky 😎

  jancejance
  Správa bola zmenená    8. mar 2019    

  Manžel mi dnes vyrazil dych 😍 🌹
  Prajem všetkým žienkám krásne MDŽ

  Kinder torta pre neterku k narodeninkám ❤

  môj dnešný výtvor - Slana torta pre svokru 🙂 ❤

  Dostala som od manžela len tak 😉

  Úlovok z dnešnej prechádzky 😉 📷