Dievčenské meno Teodora?

satanca
10. mar 2019

ahojky, existuje toto meno? mame synčeka Teodora a chceme dievcatko ktoré bude párik Teo a Tea.

ukulela
10. mar 2019

kto si pamata?
Rok som čakal na výsledky od doktora
Moja radosť bola ale príliš skorá
Do smrti zostanem ako nočná mora
Vytočila ma veštica Teodora
... Teodora existuje, ale mne sa to v kombinacii naozaj nepaci. Ked na nich budes volat, teo, tea - bude to matuca.

ukulela
10. mar 2019

.. podla toho vzorca by sa mi pacilo: Teo a Lea napriklad. (alebo Teo - Lia/Liana, ... Teo - Mia ...

satanca
autor
10. mar 2019

@ukulela ďakujem za názor a návrh ♥️ Mne sa pre dievčatko páčia mena Tamara, Thea, Teodora, Lea, Nora ❤️ Syn je Teodor. A babu ešte vyberáme

zuzipolo
10. mar 2019

@satanca existuje to meno, sestrina svokra sa tak volá (nie je slovenka) ,volajú ju Dora..to meno sa mi vôbec nepáči a rovnako aj tá kombinácia mien medzi súrodencami je čudná...plný kalendár krásnych mien (nie len slovenských) a vy ste vybrali toto meno?
Ale Ak sa vám páči tak ho dajte,neriešte druhých..

nicolle21
10. mar 2019

To je akoby ste mali ivana a ivanu, mira a miru atd., trochu zvlastne, ale zas poznam rodinu kde su mama a otec jan a jana a aj deti maju jana a janu 😂 ked sa vam to paci, kludne dajte.. inak meno pekne, ked som bola mala, volalo sa tak jedno dievcatko z nasho vchodu 🙂

ukulela
10. mar 2019

@satanca tak vyberte najlepsie 🙂 teodor je krasne hrde meno, kralovske - ja som chcela druheho eduarda/henricha - ale ocinko nam to zatrhol 🙂
inac - pri teodore asi ozaj treba pocitat, ze pre okolie bude skor dora/dorka ako tea.

kristiii
10. mar 2019

@satanca urcite existuje ale tiez by sa mi viac pozdavala kombinácia Teo-Lea, a ked uz tak velmi chcete tak ta Thea sa mi paci viac, je to jemnejsie

nicolle21
10. mar 2019

Inak k tym prezyvkam.. dora by mi v zivote nenapadla teda.. my sme malu susedu volali Tedi

minttu
10. mar 2019

@satanca Je to meno greckeho povodu, ktore ma velmi pekny vyznam. Theos - Boh, dora - dar, " Boží dar". Poznam jednu Theodoru, volaju ju Thea.

simsalabim
10. mar 2019

@satanca Teodora je krasne meno, ale kedze uz syn je Teodor, tak sa mi to nezda. Bude sa to pliest, Teo, Tea... Zvolila by som ine meno.

cacianka
10. mar 2019

Aj česká herecka Janzurova ma dceru Theodoru a druha Sabina) takze existuje toto meno.ale pouzila by som inu kombinaciu pre setru.Tamara sa hodi a ladi

didaa
10. mar 2019

Majte rozum už s tými menami 🤔 😣

vroni
10. mar 2019

Mala som kolegyňu Theororu, volali ju Theo. Tuším Bulharka bola...

zuanach
10. mar 2019

Este to zvaz.....uz by som nedavala rovnake ako synovi.....

lujza123
11. mar 2019

@satanca dajte jej radšej podobu Thea, aspoň to budú mať trochu rozdielne. Alebo Lea, znie to podobne ako teo ale je to ine

miricka77
11. mar 2019

@satanca Cauko.Ja mam dceru Teu.Meniny ma v novembri,deviateho.Inak mam dvojcata,dievcata Teu a Leu.Teo a Tea by som nedavala,bude sa ti to mylit.

11mirka22
12. mar 2019

@satanca tamra, super!

kittykat22
12. mar 2019

@satanca to je neštastný nápad. Akonáhle zavoláš TE tak podvedome zpozornie dcéra aj syn, kým nepovieš poslednú hlásku.

drimonna
29. mar 2019

@satanca Existuje 🙂 Píše sa Theodora,ale je aj sklátene Tea...Mne sa celkom páči 🙂