Druhé meno pre dvojičku

19. mar 2022

Dobry den, viem, ze diskusii s menami je tu uz vela, ale chcela by som len nestranny nazor a skusenost, ak nahodou niektora budete mat. Prva dvojicka bude Karolina, pri druhej sa nevieme rozhodnut Kristina alebo Katarina? Nevieme sa rozhodnut, co poviete vy na tieto dve mena? A v poslednej dobe mam uz troska dilemu, ci je dobre, aby mali rovnake inicialy krstneho mena? Napr. pri oznacovani veci v skolke, skole, atd..? Nemate niektora skusenost?
Dakujem.😥

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibrunova
19. mar 2022

Karolína a Pavlína.

fineta
19. mar 2022

Budem asi za nepríjemnú, ale ku Karolíne mi vobec nepasuje ani Katarina a ani Kristina. Prepáč, to su mena z uplne ineho súdka. Mne k nej pasuje Viktória (Lina a Viki) a este mi napadla Jasmína (-ína, - ína)

osky
19. mar 2022

@jaass karolina a klara a obe budu mat prezyvku,zdrobneninu Kaja,Kajka...velmi neprakticke.

Ked som zacala citat,k tomu menu Karolina mi hned v hlave evokovalo Malvina....

jaass
19. mar 2022

@osky Karolína -kaja Ok. Ale Klára bude vždy Klára 🙂

popoluskaxy
20. mar 2022

@osky akurát mám našu Malvínu na rukách 🙂😍
A k menám pre dvojičky: čo tak Karolína a Kamila? Alebo mená ako Olívia, Paulína, alebo úplne iné Alexandra, Magdaléna (4-slabicne ako Karolína). Držím palce✊

osky
20. mar 2022

@jaass nesuhlasim,tu u nas to tak nie je...
Mam kamosky Klary aj Karoliny...a vzdy boli vsetky Kaja 😅
Mozno v tvojich koncinach to je inak

karolinakr
20. mar 2022

Kristina & Katarína je super !👍

borievka69
20. mar 2022

Karolínka a Katarínka, mám krstné dcérky s takýmito menami, nie sú síce dvojčatká, ale všetkým v rodine sa nám veľmi páčia. Aj dievčatá sú s manami spokojné.

eeffka
20. mar 2022

Zo skusenosti daj take mena co sa dobre kricia z Karoliny bude Kaja a k tomu veru pasuje Paja (pavlina napr)
Alebo Kika a Vika ( viktoria)

nebicko43
20. mar 2022

Katarína super top.

lylyjana
20. mar 2022

ja by som dala ine meno, nie K a K, pride mi to take krkolomne vyslovit. Ale ak by som musela z tychto dvoch, tak asi Kristina. Lebo asi ich budes volat ty alebo ini Kajka a Kika. Je to menej podobne ako Kajka a Katka

elenka.k
25. mar 2022

Karolína _ Diana
Karolína _ Liana
Karolína _ Johana
a z Vašej kombinácii skôr Karolína _ Kristína

maskotka812
25. mar 2022

Mne sa paci ,ked sa podobaju na konci Napr : Karolina- Paulina , nie su inicialky rovnake !

lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz