Meno Filip

6. feb 2023

Ahojte. Uvazujem nad tymto menom a zaujima ma, ako ho vnimaju ini ludia, je to podla vas pekne meno pre chlapca? Paci sa mi celkom, ze ani nie je velmi caste.

sandyan
6. feb 2023

Mne sa tiez paci 🙂

belllinka
6. feb 2023

Nie je časté? Za minulý rok je v rebríčku na 6. mieste za najpoužívaniejšie mužské mená. Bežné meno, nad ktorým sa nikto nepozastaví, čo chceš počuť?

ankare
6. feb 2023

Páči sa mi. Keby nevyberal meno pre druhého syna manžel, bol by Filip.

mirkava
6. feb 2023

@ankare aké vybral?

yvanielka
6. feb 2023

Je to pekné meno, dokonca v mojom okolí ani nijak časté, nepoznám žiadne dieťa s týmto menom do 15 rokov

kik2022
6. feb 2023

Pekné meno.

4stanka4
6. feb 2023

Mne sa paci tiež ale len vo forme Filip. Keď počujem Fifo tak sa mi ježia chlpy

pukina
6. feb 2023

Tiez som chcela niekedy Filipa. ale to za cias ked sme sa o tom bavili s ex, teraz by sa nehodilo k priezvisku po manzelovi :D

terka224
6. feb 2023

My máme Filipa 🙂 a teda nepoznám žiadne iné dieťa s týmto menom🙂

nikasmile
6. feb 2023

Vyberali sme medzi 2 menami a to druhé bolo Filip. To meno je pekné.

marianeta
6. feb 2023

Ja mám Filipa, a ani na sekundu mi nenapadlo iné meno, lebo sa aj hodí k priezvisku, ktoré je tiež na F. Voláme ho Filip, Filipko. Občas sme mu povedali Fito 😁, ale to keď bol maličký, teraz už nie.

simonettasimonova
6. feb 2023

Pekne môže byt. Aj ja som mala byt Filip

anelehka
6. feb 2023

Aj ja mám už 26 ročného Filipa, druhý je Samuel, iných v okolí nemáme aj keď sú to obľúbené mená 😉

marca12
6. feb 2023

Dost caste meno,nie je vyslovene skarede,ale mne osobne sa nepaci a som alergicka na pomenovanie Fito,Fitko

sardinka32
6. feb 2023

pekné meno, či je časté alebo nie je irelevantné, pretože to sa s odstupom času mení...ja poznám len jedného jediného...

ankare
6. feb 2023

@mirkava Dominik

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
breznica
6. feb 2023

Veľmi pekné meno,ja som chcela pôvodne Filipka ale nehodilo sa to k priezvisku

mirkava
6. feb 2023

@ankare pekné

zlatovlaska123
6. feb 2023

Veľmi pekné meno. Nedá sa ani zhovadiť, proste Filip. Je ich dosť, ale zas tak možno ako kde. V mojom okolí je veľa.

karolinakr
6. feb 2023

@4stanka4 Fifik 🤣

karolinakr
6. feb 2023

@anelehka chcem sa spytat, či ten starši ma aj filipa a je taky bystrejši.Len pre zaujímavosť..👀

4stanka4
6. feb 2023

@zlatovlaska123 čoby sa nedalo...v rodine mame jedného a jeho mama ho volala Filo 😱

anelehka
6. feb 2023

@karolinakr áno, môžem to potvrdiť 👍

tomaskovamaminka
6. feb 2023

Tiez mame Filipka 🙂 a Tomáška , A vtedy bolo asi dost caste, v skolke v triede boli 4 Filipkovia 🙂 Tomaskovia boli v skole, v triede traja 🙂 Fito som ani ja ani on nikdy nepoculi .
@karolinakr Sikovní su obaja, neviem ci je to menom 🙂 Kazdy je iny, ohen a voda.

karolinakr
6. feb 2023

@tomaskovamaminka lebo ja som si ivedomila, ze človeku sa páči meno a potom pozrieš význam mena a zrazu to cele posudzuješ inak..ten nositel mena je akoby nositelom tych vlastnosti, ale na kolko % je to pravda, to neviem🤔

babulkomale
6. feb 2023

Poznam ich kvanta, bohuzial aj jedneho velmi neprijemneho, ale to uz tak byva s menami ze niekto hnusny sa vzdy najde. Zalezi len na tebe co sa ti paci.

kaktusik007
6. feb 2023

moj mladsi syn sa volal oficialne inak, ale ked sme ho uvideli - bol to Filip. Trosku chaosu to robilo, ale uz mu nik inak ani nepovie. Nakoniec ex suhlasil a meno Filip uz ma ako druhe v poradi aj v rodnom liste a to prve meno akoby ani neexistovalo. Nozik sa mi vo vrecku akurat otvaral ked mu ucitelka v skolke hovorila Filipenko --- ale teraz mu tak poviem aj samotna 🤣

mikadooo
6. feb 2023

Áno, pekné, normálne.

andreakotesova
6. feb 2023

@marca12 a Fifo je otras 🙈