Meno pre dievčatko - Aria , Elissa, Charlotte

12. okt 2020

Ahojte, aké meno sa Vám páči viac ? Rozhodujeme sa medzi Aria , Elissa, Charlotte . Mame zahraničné priezvisko a tieto slovenské tradične mená sa mi osobne nepáčia 🙂 ďakujem

queen_mary
12. okt 2020

Aria je nova Esmeralda. Len meno nie je z telenovely, ale game of thrones.

macalau
12. okt 2020

ale mysli na to že raz sa aj vydá...

autor
12. okt 2020

@macalau nieee ostane sama až do staroby 🙂 nepytam sa či sa vydá nevydá , bude mat 18 nech sa aj premenuje myslím že Vám mama tiež nevyberala meno s tým že raz sa vydáte 😂👌

queen_mary
12. okt 2020

Elissa a charlotte su podla mna v pohode, ariu by som nedavala.

karolinakr
12. okt 2020

@hlubik 😄😄

kittykat22
12. okt 2020

Mne sa Aria nepaci preto pretoze urcite poznas pojem arijska rasa - a je jedno ci je aria alebo arija - vyslovuje sa to rovnako. Ten isty ekvivalent mi pride meno Adolf u chlapca. Blbe spojenie. Elissa - ako budes volat malu? Eli, Elis/zka? Urcite ti bude vdacna vsade vysvetlovat ze ma v mene dve ss 😀 Charlotte je pekne, len ja mam zahranicne priezivsko a v kazdom telefone, na uradoch, v papieroch musim 1000x vysvetlovat ako sa hlaskuje moje meno a nie je to prijemne. Je pekne ze mas zahranicne priezvisko, ale uz bude problem s jeho hlaskovanim, a nie to este komplikovane meno. Ale vo finale je to jedno, pomenuj svoje dieta ako chces. Vsetci si zvyknu.

simona92101
12. okt 2020

Elisa,velmi pekne meno.pise sa aj s jednym s.známy maju dcerku,volaju ju Eli,Elinka,Elis.

prea
13. okt 2020

Elisa je najlepšie... ale iba s jedným s sa mi páči 🙂 je jedno aké si dáš meno bude to tvoje dieťa nie ostatných...

babi81
13. okt 2020

za mna z tych mien vyhraba aria

svetlonos
2. jún 2022

Aria 🙂

aurora33
2. jún 2022

Aria je bratrancov pes :D :D z tých troch by som asi Elissu vybrala

orangiiina
2. jún 2022

Ak plánujete byť na Slovensku, tiež odporúčam jednoduchšie meno. Ona bude mat starosti s vyslovovanim a diktovaním jej mena a priezviska. Je to fakt trápenie. Doteraz si pamätám jednu spolužiačku ako musela večne opakovať svoje ťažké meno a priezvisko, a aj tak jej ho zle napísali…a my sme sa na tom samozrejme vždy bavili. Keď tak, Elisa s jedným S je pekne meno 🙂

tanusa1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanusa1986
20. dec 2022

Elissa je pekné

petronellla87
20. dec 2022

Elissa je krasne❤️