Meno Vilma

ironfit
5. júl 2020

Ahojte baby, paci sa mi meno Vilma pre druhu dcerku. Prva dcera sa volá Viola, tak som si prezerala mená na "V" a zaujalo ma prave toto meno. Co naň poviete? Uznávam naše mená v kalendári ,no zároveň aby boli málo zaužívané. 🙂

0silvia0
5. júl 2020

@podmostom ze Muška, to je fakt mile🥰

ukulela
5. júl 2020

@ironfit Vilma je pekne meno, poznám rodinu, kde sa dedí. Ale k viole by som ho nedávala, príliš podobne, budú sa mýliť.

gerdulienka
6. júl 2020

@ironfit ahoj, presne všetky tieto mená sa nesmierne páčili aj mne.. 🤗 Už máme Vandu, lepšie sme vybrať nemohli, meno jej sedí ako uliate, chcela som k nej Vilmu ale nakoniec bude Matilda, verím, ze aj teraz sme sa dobre rozhodli.. Držím palce vo vybere.. 😊 Ešte sa mi páčila aj Gréta

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
6. júl 2020

Mna hned napadla Vilma s Flinstonovcov. Inu nepoznam.🤣ale ujde. Myslim.ze teraz je tolko cudnych mien ze Vilma bude popri nich zniet uplne normalne

kvetinka75
6. júl 2020

Ale pride mi skor ako pre starsiu zenu. Ale ved ,,dorastie,,. Vsetci starneme😉

michellemary
6. júl 2020

Naša vedúca výchovy na intráku sa tak volala, volali ju Viva. 🙂 Mne sa z tých, čo si spomínala, páči Agáta, Vilmu by som k Viole nedávala, ako tu už zaznelo, je to veľmi podobné.

queen_el
6. júl 2020

Meno je OK, mne sa nejak extra nepáči, ale je zaujímavé a neotrepané, pritom žiadny extrém. Ale v tomto prípade by som nevymýšľala prezývky a určite nie Vili, veď to je mužské meno, Viliam.

karpina
6. júl 2020

Pekné meno a hned ma napadla aj Wilma Flintstonová 🙂

juliet86
6. júl 2020

@ironfit vilma vo mne evokuje vedmu. vilma jamnicka. je to pekne meno. a tiez sa mi pacia vykopavky v uvidzovkach ako tebe. mame doma Marinu

macekovam
6. júl 2020

Vivien...

popoluskaxy
6. júl 2020

Aj my máme prvú Violu ❤️ Potom Valéra. A Vilma je krásne meno. Určite ho dajte, hodí sa. Ja mám vybratú Malvínu 😉

mariah0307
6. júl 2020

Ja mam kamošku Vilmu a tiez ju volam Vilmuska, alebo Vilmiona 🙂

sandrika1986
23. nov 2020

Vilma sa mi nepaci..