Moderné meno pre dievčatko

2. aug 2022

Ahojte, poradte prosim moderne meno pre dievcatko. Chcela by som nieco ine ako nase tradicne mena i ked aj tie maju svoje caro. Nemyslim zase extremy ako Nefertiti a pod. 😂. Velmi sa mi paci Lilien, Diana. No nemame este vybrate meno a rada sa inspirujem 😊

gabrielkaa
3. aug 2022

@iwesska 🙂 podla mna tych Lilian je uz tolko, ze za 40 - 50 rokov uz to bude normalne. 🙂

kulumulu123
3. aug 2022

Ono je fajn zvazit cele meno lebo napr chloe mrkvickova znie horsie ako desivo... Vyberaj meno ktore sa da vyslovit k priezvisku a nie za kazdu cenu uputat iba menom a dalej nevidim....

zuzu11166
3. aug 2022

Ja mam dcerku Karin,tiez mi to nepride taka ta klasika ako Zuzka,Anka...../nic proti-ja som Zuzka😀/,ale paci sa mi,ze nie je az take všedne.a tiez sa neda velmi puzit zdrobnenina-max-Kajka a to nie je az take zle
A pride mi to aj docela vhodne k tomu Kikovi🙂

autor
3. aug 2022

@zuzu11166 Mna volaju najblizsi Kaja takze somu by som sa chcela vyhnut, kedze syn je Kristian po muzovi. Tiez sa mi paci Karolina, ale presne kvoli Kajke som ho vylucila 😊

iwesska
3. aug 2022

@gabrielkaa No ved to mi je jasne,ze vyrastie nova generacia Liliniek v roznych verziach Lilien, Lillien, Liana, Liliana, Lilly 😁 Tak ako kedysi boli Jany a Janky.

autor
3. aug 2022

@kulumulu123 suhlasim, Chloe meno by som urcite nevolila. Jednak uz je to moc, a myslim si tiez ze k nasim priezviskam na nehodi.

autor
3. aug 2022

Zrejme ostanem pri Diane, je to naozaj krasne meno a iba ste ma v tom utvrdili ☺️. Keby som volila Lilien, predstavim si ako by ju volali Lili, Lilka, Lilienka tak s tym by som nebola ok, nepaci sa mi to a presne si vobec neviem ani nechcem predstavit dospelu zenu.

misenka3
3. aug 2022

Ja viem,že mi nedáte za pravdu,lebo teraz bola intenzita používania tohto mena u dievčat častá. Nezdá sa mi,že by ich bolo až tak veľa. Ale pre mna je nadčasová Ema. Obyčajné ,jednoduché,krátke a krásne. A môže ísť hocikam do sveta. Stále bude Ema.

vinkel
3. aug 2022

Maxima 🙂

dada0902
3. aug 2022

Lilien s tvojich my máme Leu mne sa ľúbi aj Miriam, Liliana(Lili) , Emily

cucoriedkacucoriedka
3. aug 2022

Greta, johana

dididudu
3. aug 2022

Ja som Diana a som spokojná celkom so svojim menom 🙂

dididudu
3. aug 2022

Aj Tamia je krásne meno podla mňa 🙂 ale doma mam Alexandru

nadabula
3. aug 2022

Amelia, Sofia, Laura, Emma, Ivana, mas vela peknych mien, len nezabudni, ci to bude pasovat aj k priezvisku🤭

zabka2019
3. aug 2022

@dididudu aj my máme Alexandru a nemenila by som 👍🙂

katuskamala1
3. aug 2022

Lilien je krasne, je ich ale dost vela. Sem tam i ľutujem, ze som si ho nevybrala :D este Lia, Liana, Amelia (to je velmi tvarne, ami, amuška, ameli..). Ja mam Miu.

marcianatn
3. aug 2022

Keby mám dcéru bola by to Rozalia po prababke ktorú som nepoznala. Neskutočne ma to meno fascinuje ❤️

janka158
3. aug 2022

Máme doma Sofiu a Elišku ale teraz je v móde aj Elis

esterrr
3. aug 2022

Ja mam doma Ester,,,a volame ju aj Esi,,, mne sa to meno velmi paci🙂

lenkatom117
3. aug 2022

@nelinqua presne sme takto aj my vyberali meno 😊
mame tiez Lauru , ale ide ma slak trafit ked jej niekto povie Laurika..znie mi to ako uplne ine meno
Laurinka jej vravim aj ja obcas ale bez toho "N" ma ide vyvratit 😅

spageta85
3. aug 2022

My máme Bianku ale pekne sú aj Melissa, Aisha, Nikita, Tanya, Daria, Lejla, Samira,

alzbetka1783
3. aug 2022

Moja dcéra sa volá Loriana. Velmi sa mi páčilo to meno.

paulita
3. aug 2022

@dadis Mám Paulu, Lauru a k nim trochu dlhšie meno Veronika 🙂

duracelka13
3. aug 2022

Eliana, Loriana, Lusiana, Aurora a Melinda...tieto mená sme mali vybraté pre dcérku....

janinkalc
3. aug 2022

Rexona 😉😉🙈

melisssssa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luuckka
3. aug 2022

Mám doma Jasminku a keby som ešte niekedy mala dcéru bola by Izabela ale páči sa mi aj Dária 🙂

palicka
3. aug 2022

Ester, Eliška, Emily…

lolalalalala
3. aug 2022

@miskaska ja mam trojtyzdnovu Idušku..nadherne meno

nikinkals
3. aug 2022

mám doma jednu Lilien a neni pravda,ze sa ako dospela bude predstavovat Lilienka ci Lilka..vsak je krstena Lilien,tak to je ako riesit meno Vivien a tak😇