Váš názor na meno Vanda

vanda323
27. aug 2021

Dievčatá, ale pravdu 😁 Je meno Vanda také hrozné? Ako ho vnímate? Chcem dať svojej dcérke také meno a každému komu to poviem tak reakcia že ochhhhh...nie nedávaj Vanda ...tak píšte som zvedavá

janai1
27. aug 2021

@vanda323 predpokladám ze ty sa voláš Vanda.. Nikdy by som nedala svojmu dieťaťu meno po rodičoch 🤷‍♀️

viki2001
27. aug 2021

@vanda323 moja kamoska je Vanda, aj kolegova dcerka. Uplne v pohode. Daj ake sa Ti paci 🙂

pribinak
27. aug 2021

Lepšie ako už otrepané Ema, Laura, Sofia, Vivien či Vanessa. Je to zriedkavé meno, ale fajn.

janci05
27. aug 2021

Prečo nie. Ani moje Jana nie je bohviečo. Som tu a žijem s ním. Syn je po manželovi. Má také neotrele, menej používané meno. A je mi to suma-fuk čo si druhí myslia. Daj podľa seba.

panelacikova
27. aug 2021

@vanda323 ja si neviem predstaviť zdrobneninu tohto mena. a akonáhle nie je zdrobnenina, tak sa mi to meno nepáči.. ale musím podotknúť, že môj názor môže byť inému šumafuk a jednoducho komu ako sa páči, nech dá...

mima172
27. aug 2021

Podľa mňa je to pekné meno 🙂
@pribinak kuk autorke do profilu (meno prvej dcéry). Šúlam sa tu ako kôň 😂 (ber, prosím, ako srandu)

deti95060810
27. aug 2021

mala som spolužiačku... takže pre mňa žiadne prekvapenie...ak sa ti páči tak daj.

rooberta
27. aug 2021

Mne sa meno Vanda vzdy velmi pacilo 😊

gdpr
27. aug 2021

vnímam to meno neutrálne môžem povedať, že sa mi páči ale ani že sa mi nepáči

viera321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona139469
27. aug 2021

Keď sa povie Vanda v momente si predstavím Scarlet Witch… 😂 a o to viac sa mi to meno páči. Takze si myslím že je super. No ak aj ty sa volas Vanda tak by som to prehodnotila trošku

huginko
27. aug 2021

@vanda323 mam neterku Vandu... 💕Volám ju Vandicka, Vanduska, Vandi... Je to krásne meno. Odporúčam...

huginko
27. aug 2021

@panelacikova napr. VANDICKA, VANDUSKA, VANDI... V POHODE

esteregres
27. aug 2021

@vanda323 pekne meno

pribinak
27. aug 2021

@mima172 trafila som to dokonale

panelacikova
27. aug 2021

@huginko vandička mi znie ako vanička. vanduška ako poduška. vandi - to je celkovo divné oslovenie 🙂 proste ja by som také meno nedala. ale opakujem, je to každého osobná vec.

svkstipecek
27. aug 2021

Mne to pripomína pes icku od Smejka a Tanculienky .Vanda panda🤪

zitaje
27. aug 2021

Vanda je za mňa OK, ak si Vanda aj ty, nedala by som, nepáči sa mi po rodičoch. Ale samotné meno je v poriadku, i keď viem aj lepšie 😎

vierkainka
27. aug 2021

@vanda323 Mne sa páči.Aj Wendy,aj Vanda.Poznam dve Vandy,jedna je veľmi vzdelaná doktorka práv v Chicagu a druhá je 12 ročne dievčatko.Ma ťažký život,ale je to milá a statočná dievcinka.Mne meno Vanda príde vzácne a krasne.

diewcatqoo
27. aug 2021

Mam kolegynu, ale ta je teda Vendula (je ceska) a volaju ju Vendy. K nej sa mi toto meno (Vendy) dokonale hodi. Vendula jej nikdy nikto nepovedal, pre kazdeho je Vendy a velmi mi pripomina Marylin Monroe.
Este poznam jednu Vandu, tu volaju Vandicka a neznasa to meno.

martinals
27. aug 2021

Za mňa 👍, tiež som ho mala na zozname 🙂

jay_j
27. aug 2021

@simona139469 aj mne vždy ona napadne, uz ma tým chlap poznačil (celým marvelom😁)
Ale tiež podľa mňa pekné meno, a nepotrebuje zdrobnelinu. Určite lepšie bez zdrobnelin, ako kadejaké komolenie mena (pri niektorých nevadia zdrobneliny). Tiež sa mi nepáčia mená kde keď ťa oslovia v originálnom tvare mena, máš pocit že ti hovoria škaredo 😁
Mne sa moje meno nikdy nepáčilo, do istej doby som ho neznasala, teraz mi je to uz jedno 😁

vler
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanda323
autor
28. aug 2021

@pribinak mima172 aj ja sa šúľam 👍😃 Dala tooo

vanda323
autor
28. aug 2021

@jay_j
@martinals
@diewcatqoo
@vierkainka
@zitaje
@svkstipecek
@panelacikova
@esteregres
@huginko
@simona139469
@viera321
@gdpr
@rooberta
@deti95060810
@janci05 Dievčatá, ďakujem za odpovede. Tak ja asi to meno fakt použijem, lebo na chladničke mám foto z ultrazvuku a už teraz sa k malej prihovaram ako k Vande 🥰 Môj manžel o Tom mene nechce ani počuť ☺️ Ale tak som mu včera povedala že má smolu 😁 Ešte pridávam foto z ultrazvuku, čistá Vanda je to 😀 Môj syn povedal že má hlavu ako mimozemštan, som sa urazila na ňho 😁

zaba21
28. aug 2021

@vanda323
Mala som kamarátku Vandu, tak sme ju aj volali, nikto ju nevolal zdrobneninou, taká rázna baba to bola. Moji známi dali dcérke tiež toto meno, oni mali príbuzných v Poľsku, myslím, že tam sa inšpirovali - holka je už dospelá a teda je to tiež taká rázna sebavedomá baba.. A zhodou okolností aj moja mama mi chcela dať toto meno, ale potom vybrala také bežné.
Meno sa mi páči, kľudne ho daj, ale s mužom by ste sa mali zhodnúť. V každom prípade je to meno menej obvyklé. Zvážte ešte či sa hodí aj k priezvisku.

asia83
28. aug 2021

@vanda323 Také chladné meno. O ničom, podľa mňa. Zdrobnenina žiadna. No pre mňa nie.

amenka77
28. aug 2021

@vanda323 ahoj mne sa pred 3mi týždňami narodila malá ❤️Vanda❤️, to meno je úžasné, také v okolí nikto nemá a som veľmi rada, že sme sa preň rozhodli. Tiež okolie sa čudovalo ,že prečo také, no lebo. Daj ho prosím, to meno je neskutočné

valkyrka79
28. aug 2021

Za mě je Vanda krásné jméno…👍

derdia
28. aug 2021

@vanda323 ahoj 🤓mne sa osobne to meno nepaci. Ale raz sme boli na prechadze s mojou dcerkou a stretli sme kamosku tehotnu.Rozpravali sme sa o menach a ona zrazu povedala, ze sa jej paci meno Vanda. A moja mala 5 rocna jej vravi. SIMONKA TY BUDES PANDA A JA OPICA🤓🤓🤓😂😂😂😂Takze dcerka pocula, ze sa jej paci meno Panda😂😂😂😁😁😁