Výber mena pre dieťa je dôležitý

nevednokto
9. dec 2018

Tak toto nas s manzelkou bavilo najviac. Mame 6 deti ale skutocnost je ze kazde meno sme dokladne zvazili a myslim ze sme sa dohodli a sme spokojny. Je to velke rozjodnutie aj ked to tak nevyzera..

supermama123
9. dec 2018

@nevednokto ja som jasmína mám 9 detí volaju sa peťko ,dežko,romko,kotko,kolo,sandy,geňko ... sme sos žehňe a chcela bi som sa opýtať či savo predávajů aj v inÿch príchutiach lebo z tej citrónovej mi pušťajú bublinky

beky1813
9. dec 2018

Dnes jedna diskusia lepšia ako druha

smitjan
9. dec 2018

Odpadavam. Myslim, ze toto je vec, ktoru si uvedomuje kazdy jeden rodic a myslim, ze menam kazdy venujeme velmi vela casu 🙂

pribinak
9. dec 2018

Vyvediem ta z omylu, nebude to meno nosit cely zivot. Hocikedy ked bude ten clovek uz dospely, pride na matriku, vysype z peňaženky par EUR a meno zmeni
Ale v podstate mas pravdu, niektori rodicia dôkazu vymyslieť otrasne mena a riadne skomplikovať svojim detom cast života

pribinak
9. dec 2018

@beky1813 ze, este chyba tema: Som v 14tt a velmi bojim sa, ze dostanem infekciu, lebo ma pichol vianočný stromcek

beky1813
9. dec 2018

@pribinak 🤣🤣🤣🤭🤭👍

evittam
9. dec 2018

@pribinak
@beky1813 Aj to bude dievčatá 😁😉. Min.rok bola tusim topka "vdýchla som trblietky, moze sa nieco stať bábätku a dostať sa to k nemu*....Som zvedava či bude tento rok niečo lepšie.

beky1813
9. dec 2018

@evittam "dala som pusu kaprovi, narastu mojmu dieťaťu ziabre?"

pribinak
9. dec 2018

@evittam jezisi, aaaano trblietky, to bola, ze naj tema z celých Vianoc

terezka1947
9. dec 2018

Toto ma vzdy dostane;meno urci osud dietata....no to urcite.
A cim neobycajnejsie,tym.lepsie....
A este,poradte meno mojmu dietatu,take,kt.este nikto nema....

dovozadokoca
9. dec 2018

Niekto o pol druhej v noci ide na MK a napíše toto. :D ľudia sú fakt rôzni.

smirec1
9. dec 2018

@nevednokto

- Berieš antikoncepciu?
- Nie, ja beriem antidepresíva.
- A pomáha to?
- Jasné! Mám 9 deti a je mi to úplne jedno.