Čo je pre vás viac dôležité?

14. nov 2021

Možno začnem vojnu ale mala som takú myšlienku čo je na prvom mieste. Či už v manželstve alebo len keď máte partnerku/partena. Samozrejme každý má svoju odpoveď a mne je úprimne jedno aká je len ma to zaujímalo. Pekný večer prajem.
Manželka/Manžel alebo rodičia?

autor
14. nov 2021

A áno viem v názve som spravila chybu. Nevšimla som si 🙂

gladys_07
14. nov 2021

Manzel. Ale zasa to neznamena ze ho vzdy uprednostnim…

jaruska_12
14. nov 2021

Aj aj aspoň u mňa 🙂

mamina0078
14. nov 2021

partner

pribinak
14. nov 2021

Manžel. Rodičia žijú 400 km preč. Ľúbim ich, ale teraz sú moja najbližšia rodina muž a syn

tykat
14. nov 2021

V manzelstve rodicia nemaju co robit.
Skor otazka co je viac - rodic alebo partner. A tam je najlepsie ak to clovek nemusi riesit.
A ked sa rodicia nemiesaju do manzelstva a partner sa nenavaza do rodicov tak to clovek ani riesit nemusi.

althinka
14. nov 2021

Ľúbim svojich rodičov, ale bez váhania manžel ... ten je na prvom mieste a rodičia ma ani nestávajú do pozície, aby som si vyberala ... a vedia, že by som stála pri ňom

sissy27
14. nov 2021

Ani jedno nie je na prvom druhom treťom mieste. Moja rodina nie je nejaká hitparáda v rádiu aby som im určovala poradie dôležitosti. Každý z nich má v mojom živote svoje miesto a našťastie sú všetci dosť inteligentní na to, aby na seba nežiarlili a ja som sa nemusela zamýšľať nad tým, kto je viac a komu mám dať prednosť tento víkend 😃

autor
14. nov 2021

Som sa zľakla že len ja som tu s takým nazarom 🙊😀 totiž mám pocit že 'svokrovci' (ešte nesme manželia) a teda skôr svokra si myslí že oni sú na prvom mieste. Nepovedala to ale dáva taký dojem. Ešte bývame u nich( máme všetko osobitne, aj platíme elektriku atď,) ale chceme si postaviť domček, nechceme takto žiť a som rada že ani priateľ to nechce. A myslím si že budú mu hrať na cíti aby ostal. Pri tom máme dobré vzťahy len proste chceme svoje, neideme sa s nimi vadiť ani nič.

nafka0483
14. nov 2021

Manzel - ten je moja druha polovica, uplne najblizsi clovek.
V detstve to boli samozrejme rodicia, ale v dospelosti uz maju inu "ulohu" a ja ako manzelka tiez inu.

Samozrejme, ze su doleziti, ale uz inym sposobom ako v detstve. A nastastie si nemusim vyberat.

casavina
14. nov 2021

Manžel...on je jedináčik a nemá už nikoho okrem mňa...ja mám už len ocina... žije s nami ale beriem to tak že ocino je moja minulosť ( jasné že aj prítomnosť)... niekto kto mi dal život, naučil ma všetko čo viem a uvedomujem si že už tu dlho nebude..s manželom som si prešla ťažkými skúškami,v ktorých mi bol oporou a ťahal ma dopredu... manžel je moje všetko, moja budúcnosť ❤️

andrejka1974
14. nov 2021

Mam rada svojich rodicov, ale odkedy som vydata tak najprv muz, potom boli prvorade deti potom muz az nakoniec rodicia, moji rodicia su blizsko takze sme casto spolu ak bolo treba pomoct rodicom vzdy sme sa vedeli dohodnúť

annm81
14. nov 2021

Manžel. Okrem situácie, keď rodičia majú pravdu a muž sa mýli 🙂.

moncek88
14. nov 2021

Pre mňa moja mamina...aj keď mam manžela a ľúbim ho...mama je mama...ak stratíme ju stratíme polovičku srdca...môj názor...
Prajem krásny zvyšok večera ❤️

zmrzlinka2021
14. nov 2021

vzdy manzel a nech si buduca svokra mysli co chce

elizabet173
14. nov 2021

čo si myslí svokra, to je jej problém, dôležité je, ako sa k tomu stavia tvoj partner

jana_eyre_2
14. nov 2021

Rodičov už nemám, ale bez urazky príde mi dosť divne keď niekto tieto dva úplne odlišné vzťahy porovnáva.. rodičia sú rodičia, manžel je manžel a deti sú deti - všetkých milujem ale neviem ako by som ich mohla dávať do nejakej postupnosti..

desore
14. nov 2021

V manzelstve manzelka/ manzel.
Po rozvode/rozchode kazdy zisti, ze jedine rodicia ta naozaj miluju. Vzdy pomozu.

titla
14. nov 2021

Moj zivot zdielam s manzelom, to vsak neznamena, ze by som z neho vytesnila rodicov. A ak by to po mne manzel chcel, no mali by sme VELKY problem.
Rodicov milujem, som im vdacna za zivot i vychovu, ale zivot mi uz roky neriadia a neorganizuju. Ci som vydata, ci nie.

lujza123
15. nov 2021

Najdôležitejšia som ja 😃😃

slavomira1980
16. nov 2021

@desore jedine rodicia ta naozaj miluju a vzdy pomozu? To nie je pravda ani zdaleka

zuzans258
16. nov 2021

Manžel a deti... rodičov veľmi veľmi ľúbim...ale twraz sú oni moja najbližšia rodina

sidicek
27. nov 2021

Určite manžel a deti. Samozrejme ak má niekto zlý partnerský vzťah, tak povie ze rodičia.