Denný tábor Malí kuchárikovia v Bratislave - recenzia

handbag
3. aug 2021

Dievčatá, idem vám dať malú recenziu na denný letný tábor v Bratislave ktorý sa niesol v duchu: Malí kuchárikovia (Preliezka o.z.). Do tábora v júli som dala obe deti (syn 8 rokov a dcéra 12 rokov). Dostupnosť veľmi dobrá: ul. Miletičova (čiže veľa dopravných spojov k dispozícii). Potrebovala som aby mohli ísť obe deti spolu naraz, a veková kategória 7-14 rokov mi úplne vyhovovala. Program sa mi páčil pre nich (v prílohe) a keďže dcéra nemôže už športovať (žiadne tanečné, gymnastické tábory alebo tábory s koňmi), tak musím vymýšľať niečo v inom duchu.. trošku komornejšom (kľudnejšom). Deti boli veľmi spokojné, každý deň odchádzali spokojne a šťastne domov, mladučké animátorky (ale veď to asi ako všade), niečo iné pochytili z kuchyne a všeličo videli. Za mňa dobrý tip, dobrá skúsenosť a v tábore boli štyria chlapci a asi sedem dievčat, takže žiadna katastrofa. Nevyžadovali ani antigénové ani PCR testy, iba čestné prehlásenie. Čo sa týka sumy, no, všetko išlo hore a čo stál denný tábor pred dvoma rokmi okolo 100eur, tak teraz je všetko do 160eur/dieťa. Je to peklo, hrozné, ale keď sa žiaľ inak nedá, musíme si pomôcť cez prázdniny aj takto. Už sa tešia obaja na budúci rok 🙂.