Funnycamp tábor

emaria12
24. jún 2018

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s táborom Funnycamp v obci Ubľa celkom na východe slovenska,prihlásila som tam syna 11r. a začínam mať obavu či ho tam poslať,je to od nás 200km šiel by autobusom. Za každý názor ďakujem. Mária

3009
24. jún 2018

No ja by som tam syna určita neposlala.

vamajka
24. jún 2018

@emaria12 pochopila som dobre, ze 11r. syna posielas sameho 200 km autobusom ? Ja mam 12 r. ale urcite by nesiel sam. No pokial je to autobus urceny len pre tabor, ze pojde aj s ostatnymi detmi tak v poho. Aj nas 12r. ide no autobusom urceny pre tabor s ostatnymi detmi a uz sa celkom tesi.

emaria12
autor
24. jún 2018

@vamajka Áno je to pre tábor autobus,bude stáť vo viacerých mestách podľa toho kde budú deti nastupovať aj dovezie ich,tiež sa teší keď videl na nete aké aktivity tam majú,majú tiež napísané že ak by to bolo pre dopravnú spoločnosť nerentabile,ak by sa napr.nenazbieralo dosť deti bus by nešiel,to by som ho však odhlasila isto nemám ho ako dopraviť,no mám strach prvý krát by šiel sám na týždeň s deťmi a ľuďmi ktorých nepozná teda hlavne ja on sa rýchlo skamarati 🙂 toto je stránka toho tábora www.funnycamp.sk

vamajka
25. jún 2018

@emaria12 Stranka vyzera fajn. Neboj zvladne to. Hlavne, ze tam chcel ist sam a nie z donutenia. Aj nas ide 1-krat do tabora najskor sa mu moc nechcelo, ale teraz sa tesi a dokonca nemoze sa dockat. Myslim, ze to chalanom nezaskodi sa postarat sami o seba bez toho aby mamina vsetko spravila za neho. Hlavne ten nas je velky bordelar. Dufam, ze to nedopoadne tak ako ked bol v 4.triede v skole v prirode, ked bol cely tyzden v 1 slipoch a v 1 ponozkach🙂, lebo nemohol najst ciste. Hlavne, ze so mu 3 krat ukazala kde ich ma

emaria12
autor
25. jún 2018

@vamajka :D u nás je to napodobne v skratke mamahotel keďže je jedináčik a vyrastá iba so mnou,bordelar neskutocny kde čo pustí z rúk či nôh tam to ostane,tiez bol dosiaľ iba v škole prírode pred rokom na 5dni a zasnem že tam nič nezabudol,teší sa a keby sám nechcel nenutila by som ho,snáď sa len ja príliš bojím asi som paranoidna trošku lebo mi začali bludit myšlienky že ho posadim do autobusu ktorý pozbiera deti a niekam k ukrajinským hraniciam aj keď stále na sk no pre nás z liptova ďaleko zavezie a nebudem vedieť kým sa mi neozve od nedele do stredy nič,..tak dúfam to zvládneme ak teda ten bus nezrusia lebo to by nemal ako ísť,ďakujem moc za názor 🙂

vamajka
25. júl 2018

@emaria12 no co ako tabor nas je tam teraz a asi mu je dobre, ked nema cas zavolat rodicom volal len raz a vyzeral spokojne