Hokejové kempy

staleja
2. jan 2017

Dobry den. maminy mam doma vasniveho 6 rocneho hokejistu 🙂. Chcem sa spytat, nemate nejaku skusenost s hokej. kempom v tomto veku? Viac menej asi len vikendovy, alebo teda denny, lebo maly by bezomna tyzden isto nevydrzal. Mohli by ste mi niekto poradit? Nam by vyhovovalo tak dubnica, trencin. dakujem a prajem vsetko dobre do noveho roka 🙂 +

tictactoe
2. jan 2017

Hc vo vašom prip blízkom meste vám určite dá tieto info najlepšie.U nás bývajú rôzne programy a akcie pre hokejistov a kempy cez letne prázdniny.je to na spôsob denného detského tábora,ráno zaveziete, poobede vyzdvihnete.

reni12
3. jan 2017

hokejove kempy byvaju cez leto, ked sa nehraju zapasy, teraz je sezona v plnom prude

staleja
autor
3. jan 2017

zacinaju od aprila... ale dakujem baby vela ste mi pomohli, sa me info ktore by ma fakt nenapadli... chcela som skusenosti mamiciek, nie klubu, kde samozrejme najdrahsi bude najlepsi, a zhanat ich tesne pred terminom, myslim ze na cene neuberie. ale este raz vdaka...

reni12
3. jan 2017

@staleja ano v aprili konci sezona, tak je mozne, ze niektore kempy robia uz vtedy. Ale urcite to neber tak, ze najdrahsi je najlepsi. Ono aj tak v tych kempoch robia v podstate vsade to iste. Treningy na lade, na suchu, nejaka teoria. Niekde spravia deckam aj iny program, autogramiady hokejistov atd, to uz zalezi, ktory si vyberiete.

silvatko
20. mar 2017

V Trencine byva kemp a vraj je dobry, ale neviem posudit z vlastnej skusenosti, ale pocula som iba.... my tiez ideme vyberat