Indiánsky tábor Kremnické bane

lmbs
26. máj 2017

Ahojte, chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s letným indiánskym táborom Do prérie a do lesov od CK Boomerang. Deti budú ubytované v Teepee, program vyzerá veľmi dobre .... len som nenašla takmer žiadne hodnotenia, okrem dvoch starších negatívnych. ďakujem

ika.horvi
21. mar 2018

@lmbs boli ste tam? Tento rok to muž objavil na nete, skúšam k tomu nájsť nejaké skúsenosti/hodnotenia a nič. Nemá s tým nikto osobnú skúsenosť?

lmbs
autor
21. mar 2018

nakoniec sme neboli, aj ked to vyzeralo byť fajn 🙂 nič viac som o tábore nezistila ...

danielayolo
10. apr 2022

Dobrý deň na tábore som bola ako tábornik. Nebojte sa vaše deti o nič neprišli každým rokom ide dolu vodou. Program bol veľmi nezáživný často opakujúci sa z mnoho medzerami. Vedúci boli ešte len deti (vo väčšine) boli často vulgárny z nevhodným vystupovaním ( napr.napadnutie dieťaťa, urážky a tď.). Veľa krát sme nemali ani čo piť lebo sme nemali vodu. Jedlá čo nám nosili bolo málo často krát sa deti sťažovali na hlad. Sprcha 2x za 11 dní pobytu ( staršie deti iba ak im ostala vodu + vlasy umývané v umývadle ). často krát tam bola hygiena na kontrolu. Za mňa neodporúčam