Tábor CK Slniečko a doprava

roxanka1
5. jún 2022

Ahojte,
Dcérka ide do tábora SunnyTheatro od 1.7 do 10.7
Problem spočíva v tom, že ja s priateľom odchádzame 26.6 do Grecka a do tábora ju nemá kto zaviesť tam
Pozerala som možnosť autobusovej dopravy, no vraciame sa 7.7 a chceli by sme po ňu prísť my
Riešil niekto s touto cestovnou kanceláriou jednosmernú dopravu? Alebo vám napáda nejaké iné riešenie?

ibrunova
5. jún 2022

a kde bude od 26.6 do 1.7? Kto jej pomôže sa zbaliť a podobne? Ak bude niekde u starých rodičov, nech ju tam zavezú spojom, ale na stránke majú aj možnosť autobusovej dopravy, len o čo ide, to už vám hádam dali k tomu nejaké pokyny.

lindous
5. jún 2022

Robila som animátorku, ale pre inú CK a bežne detičky využili spoločnú dopravu len z alebo len do tábora, nevidím dôvod prečo by sa nemalo dať dohodnúť, že pre ňu prídete individuálne, prinajhoršom budete musieť zaplatili obe cesty, ak je za dopravu príplatok, ale to sa myslím dá zvládnuť

roxanka1
autor
5. jún 2022

@ibrunova od 25 chatuje s kamarátkou a jej rodičmi a 30 sa vracia domov. Doma ju bude čakať babka, lebo samu by sme ju nenechali. Ma 14, zbaliť sa vie aj sama
To u nás bohužiaľ nejde, lebo jej babka by s ňou takú Cestu neprešla
Len sme nechceli platiť obojsmernú, keď po ňu naspäť vieme prísť 🙂

lindous
5. jún 2022

@roxanka1 inak ak nemáte žiadne ďalšie plány, že po ňu musíte prísť lebo ešte niekam idete, tak ju kľudne nechajte aj späť ísť autobusom, na konci tábora, keď sa treba lúčiť sú aj tie posledné hodiny cesty, ktoré môžu decká stráviť ešte spolu vzácne, čo si pamätám ešte zo svojich účastníckych čias... Ale to sa treba dohodnúť už s ňou 😊 a ešte mi napadlo - ide prvýkrát do tohto tábora alebo tam chodieva a už tam má kamarátov/pozná niekoho kto ide ?? - že či by ju nevedeli vyzdvihnúť a zobrať ak by išli individuálne

ibrunova
5. jún 2022

@roxanka1 aha už chápem. A niekto známy nie je, kto by bol ochotný ju zaviesť? Inak aj cesta busom nazad môže byť pre decká fajn ísť ešte spolu,nesúhlasila by s tým?