Nočné výjazdy manželky

pepo982
18. jún 2019

Dobrý deň chcem počuť váš názor. Popredu sa ospravedlňujem za pravopisné chyby. S manželkou sme sa zobrali po roku chodenia, po pol roku otehotnela narodil sa n a m synček, všetko bolo oko tak v poriadku občasné hádky bral som to ako prirodzenú vec pri vstahu. Postavili sme nový dom keďže bolo treba dokončiť veci okolo dohodli sme sa ze zmením prácu aby som viac zarobil, na úkor toho, že som bol menej doma týždňovky. Ako tak to fungovalo, po dvoch rokoch manželka opäť otehotnela. Druhý zdravý synček. Pripomínam keď som bol doma snažil som sa jej pomáhať koľko to šlo ci s deťmi ci s domácnosť ou. Poznamená počas tohto obdobia ani raz nemala potrebu chodiť niekam preč von s kamarátkamy, všetko to začalo tým ze som dokomcoval veci okolo domu ktoré ona navrhla aby sa spravili keďže sme chceli ušetriť snažil som sa všetko robiť sam. To ale znamenalo ze keď som bol doma cez víkend cez deň vonku práca večer ešte jej pomôcť s deťmi. Nikam som nechodil žiadny kamaráti pivo... Nič... No prestala to zvládať bolo to na ňu veľa sťažovala sa ze to nezvláda, tak sme dospeli k tomu ze zmením prácu no po dvoch mesiacochmesiacoch hľadania sme dospeli k tomu ze keďže by som zarábal o vyše polovicu menej a k tomu

julka828
18. jún 2019

@pepo982 nemas to dopisane ale seknute v strede vety 🙂 dopis to do komentara

pepo982
autor
18. jún 2019

Mesiacoch sme dospeli že peniaze bude treba a príjem o polovicu menší by nebol v poriadku. Keďže nám odišlo aj auto. Tak som ďalej zostal robiť tu robotu. Čas išiel a manželka sa sťažovala že to doma nezvláda že je to veľa stále doma zavretá, tak som jej navrhol budem s deťmi ty chod s kamarátkamy trochu vypneš. No bola 1x potom druhy a potom pravidelne každý víkend niekedy aj piatok, sobotu, nedeľu, všetko to prebiehalo tak cez deň doma von večer o 18...19h...domov...0.00h...3h ráno s odôvodnením že všetci chodia von večer cez deň sú s rodinami, vlastne ja som nikam nechodil cez víkendy som sa staral o deti ona chodila preč ráno dospavala ja som sa staral.. Keď som vravel ze to preháňa hneď sa osopila že ona to potrebuje že jej doma prepína ss toho celi týždeň. Ja som bival s toho na nervy aj nervózni časté hádky kvôli tomu veľa krát sme sa nebavili aj 2 týždne spolu... Ako začala von chodiť prestala somnou komunikovať, pred tím sme stále spolu volavali písali, teraz sa ozve len ku koncu týždňa keď chce vedieť kedy prídem.. Spoločni život nemáme žiadni ani intímny.. Už skoro rok.. Odmieta ma stále štím že ma niečo že je jej zle a td.. Začala sa výrazne starať o seba, kaderníčka.. Nechty.. Atď obliekanie... Predomnou v starom ide von náhodena ako princezná, výrazne schudla. Keď sme sa hadavali prečo to roby povedala ze som bol k nej chladný, že ona odomna uteká, pár krát sa stalo ze som prišiel s práce zamyslení nahnevaný uznam bola to aj moja chyba. Ale nikdy som nebol k nej zlý, neublížil som jej vedome, neurazal, nerobil srandu aj keď pribrala keď bola tehotná, snažil som sa vždy pomáhať aj doma koľko to šlo. Teraz žijeme stilom že cez týždeň som v práci cez víkend sa starám o deti večeri ona chodí von ja doma, ja keď idem tak s deťmi k mojim rodičom na víkend. Ona už k mojej rodine nechodí lebo ich nemusí, pritom jej nik nič nepovedal neublížil, k sebe sa chováme ako cudzí ľudia, vidím ze to aj deti vidia. Vyhrážala sa mi rozvodom vždy som to ukludnoval kvôli deťom aj hádky hystericky vystúpi pred deťmi ja som ju vždy kludnil nech to neriešime pred deťmi. Deti to vnímajú ako to je medzi nami to vidím. Keď som to chcel nijako zlepšiť pozval som ju na velnes vždy výhovorka v tedy sa jej nedá, alebo ma svoje dni... Keď som povedal ze sa mi nepáči ako žijeme povedala ze to je normálne vraj tak ľudia normálne žijú a že sa všetci jej kamaráti čudujú ako mi to môže vadiť ze chodí večer von keďže cez deň je s nami doma. Povecte poraďte dá sa tu ešte niečo zachrániť?

pepo982
autor
18. jún 2019

@pepo982 ja už nevládzem som s toho upne zničený... Deti ľúbim no žiť s nou len kvôli deťom nevidím ako riesenie

pribinak
18. jún 2019

Navrhni jej rozvod a Uvidis ci stoji o teba a vase manželstvo

12didi12
18. jún 2019

@pepo982 a koľko má žena rokov?? Veru v tomto pribade by som nezostávala ani kvôli deťom. Je evidentné, že žena si ta neváži a ktovie ci už nemá aj milenca keďže spolu ani intímne nezijete. Je mi veľmi ľúto čím si musíš prechádzať. Ja by som sa s ňou narovinu porozprávala, že chcem rozvod lebo sa mi to všetko nepáči a uvidíš podľa jej reakcie ci teda naozaj odísť alebo bude mať nejakú snahu všetko napraviť. Každopádne držím palce.

majcika
18. jún 2019

Len to žena otočí proti mužovi. Ona nemá strach. Nemá mat z čoho

pepo982
autor
18. jún 2019

38rokov...kedcsom povedal že keďže to doma nezvláda nechám prácu nájdem niečo doma budem jej pomáhať tak hystercila ako som sa mohol sám o takomto rozhodnúť, a ze to by bol určite koniec.. Ze by bolo menej peňazí a bola by nervozita, ja vravím však sa uskromnime deti ma potrebujú doma tiež ini žijú aj s menej peňazí... Ze ona je náučná už doma žiť bezo mňa že by sme sa stále hádali, aj keď som doma vidím veľa krát že jej vadim

liana111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pepo982
autor
18. jún 2019

@liana111 a je podľa vás normálne ze žena 2 deti chodí takto po nociach... Keďže tvrdí že je to v tejto dobe normálne

liana111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewka1
18. jún 2019

Ja si myslim ze to normalne nieje.. Ja mam tri male deti a veru vecer von idem raz za rok.. Ked chcela deti mala s tym pocitat.. Je mama a ma sa venovat rodine... Moj nazor...

julka828
18. jún 2019

@pepo982 tu vsetko nasvedcuje tomu ze niekoho ma. Na teba kasle a chce ta mat daleko od seba aby si mohla robit co chce no zaroven blizko aby si nosil domov peniaxe a v pripade potreby postrazil deti aby ona mohla ist nie von z kamoskami ale za milencom. Myslim si ze to tak je bohuzial z toho co pises tam niet z jej strany uz ani lasky ani nicoho :(

kristina2412
18. jún 2019

@pepo982 no normálne mi to nepríde. Z času na čas keď ma sviatok ona či kamošky,to je ok ale nie pravidelne. Koľko rokov majú deti?

sense
18. jún 2019

Pracuje zena al. Nie...?

Tazko hodnotit ked clovek vie len verziu jednej strany...ale ak chodi kazdy vikend vzdy prec tak.je dost mozne ze je za tym.niekto iny...

Trvala by som na rozhovore a na to aky ma vyznam takyto vztah...

pepo982
autor
18. jún 2019

@sense deti majú 6a 4rok...zena ešte nie ale hľadá si už prácu... Preto som navrhol že predsa bude aj ona zarábať môžem si nájsť menej platenú prácu no ona ma zjavne nechce doma

pribinak
18. jún 2019

@pepo982 kto je s detmi ked ide vecer von?

dskjhfdlkdjhl
18. jún 2019

@pepo982 no, nech len pekne ide do roboty a tiez prispieva do rodinneho rozpoctu, deti su uz velke, zrejme v skolke. A Ty sa snaz najst taku pracu, aby si bol aj cez tyzden doma.

paslucotuj
18. jún 2019

Úprimne, podľa toho popisu to vyzerá, že si našla/hľadá si niekoho, lebo tvoja neprítomnosť v týždňovkách vám zabila vzťah. Inak neverím ako sa tu prezentuješ. Príliš v dobrom svetle. Podľa tvojho rozprávania je tvoja jediná "chyba" tie týždňovky (aj to sa dá ospravedlniť potrebou zaplatiť dom). Ak by sme mali prístup ku manželke, tak som si istá, že jej verzia by vysvetlila o niečo viac...

le4
18. jún 2019

Ahoj, je smutne citat tvoje riadky. Zeny su citlive stvorenia a je pravda, ze mohla niektore veci vnimat ovela horsie, ako si myslis, napriklad tvoju namrzenost, ked si sa vratil z prace atd. na druhej strane je super, ze si usilovny, staras sa, mas lasku k svojej rodine a chvalim ta za pochopenie, ktore manzelke preukazujes.

Podla toho ako veci opisujes, mi spravanie tvojej manzelky pride cez ciaru a sebecke. Nocne vyjazdy by som na tvojom mieste netolerovala, normalne je to tak do 10-11h. A urcite by som to riesila radikalne, nech sa manzelka "vyfarbi" ci vyjadri - nielen slovami, ale skutkami!, co a koho vlastne chce. V svojom dome by si mal byt vitany...

nikpa
18. jún 2019

@pepo982 myslim, že tvoja žena má milenca, teda som o tom presvedčena. Všetky tie zmeny... kaderník, nechty, schudla, nespava s tebou... to by nerobila kvôli tomu, že chodí s kamoškami von. Je mi veľmi ľúto detí lebo jedna mater nemá čo chodit piatok, sobota, nedela po nociach a potom ešte vyspavat. Neviem čo s nimi bude keď sa rozvediete ale pre teba by to tak bolo lepšie. Chápem že si v zlej situácii, na jednej strane ty ako muž ktorý chce od vzťahu viac a na druhej strane deti. Neviem čo ti poradiť ale nenechaj si skákať po hlave. Uvidíš ako sa to bude vyvíjať, tebe aj deťom prajem veľa šťastia v tejto situácii, dúfam že z toho vyjdete hlavne vy dobre ;)

sense
18. jún 2019

Ked to doma nezvlada tak nech ide do roboty...

...apropo takto podobne skoncil mojmu.manzelovi prve manzelstvo...len s tym ze sa raz vratil o den skorej zo sluzobky, chcel ju prekvapit a ostwlal prekvapeny on....deti na siel u susedky a zenu s inym...

pepo982
autor
18. jún 2019

@nikpa s deťmi som ja nik iný chodí von keď som doma... Nie niesom dokonalí mam chyby viem ze ja môžem tiež za toto mal som si ju viac všímať keď ma potrebovala,dovrzal som to aj ja ale snažil som sa to napraviť no bohužiaľ neskoro asi... Nevenovanie bolo spôsobené aj tým ze s práce domov a doma okolo domu robiť lebo bolo treba toto a toto dokončiť ale to chcela aj ona

29simona29
18. jún 2019

@pepo982 podľa mna ma milenca, s ktorým trávi ten čas, keď je mimo domu, aspoň z toho, čo som čítala, som presvedcena, že je to tak a mám pocit, že Vás vzťah je dlhodobo nefunkčný. Zachrániť by sa to dalo, keby chceli obidve strany, ale tu chce zjavne iba jedna strana a to ty. Máte ešte obaja život pred šedou, bola by škoda ho tráviť vedľa človeka, ktorý o to nestojí, ani deti by v tomto nemali zohrávať úlohu, lebo lepšie im bude, ak pôjdete od seba a budú vás vidieť v pohode, ako takto sa trápiť,lebo určite to veľmi vnímajú..

st44
18. jún 2019

Porozpravaj sa s nou, co vlastne chce. Ci s tebou chce byt, ci chce ist vlastnou cestou. Mas to tazke, nezavidim ti.

29simona29
18. jún 2019

@pepo982 normálne to určite nie je, obcas áno, s kamarátkami si sadnúť, nejaká oslava a pod..ale pravidelne celé vikendy určite nie, podľa mna keby jej mal kto strážiť deti cez tyzden, ide aj vtedy...Nie je to normálne!!!

pepo982
autor
18. jún 2019

@29simona29 milujem deti vždy som robil všetko pre rodinu... Vzdal som sa koníčkou, flakanie kamarátov. Chcel som zotrvať kvôli deťom ale vidím ze naše hádky aj ony veľmi zle znášajú trápia sa a to sú pomerne malé.... Bojím sa ze sa mi po rozvode odzudzia

pepo982
autor
18. jún 2019

@29simona29 keď som náhodou prišiel cez týždeň domov aj v tedy utekala

elisskah
18. jún 2019

Niektoré ženy tu sa sťažujú, akého zlého muža majú a tie ktoré majú dobrého, si ho nevážia. Ach jaj, je mi to ľúto. Ona ťa už vôbec nemá rada, priam tá neznáša. Áno prekážaš jej, si jej dobrý len na nosenie peňazí a staranie sa o deti. Milenca alebo milencov má na 100%. Kopni ju do riti takú ženu, že ona to doma nezvláda. Iné ženy majú aj viac detí aj do práce chodia a zvládajú. A určite nie je ani trochu normálne, aby manželka a matka takto zháňala po nociach s kde kým. Povedz jej, že chceš rozvod s tým, že nech si nájde rýchlo prácu, lebo sa bude musieť sama živiť a ty budeš chcieť deti do striedavej starostlivosti alebo aj do úplnej, ak si zariadia prácu podľa toho. A z domu nech ťa vyplatí alebo nech sa pakuje a ty vyplatíš ju.

29simona29
18. jún 2019

@pepo982 áno, hľadá východisko vždy, keď je to len trochu možné, aby utekala za milencom. Nenechaj sa takto ponižovať a ten príspevok od elisskah je úplne trefny!

pepo982
autor
18. jún 2019

@elisskah presne toto my povedala aj rodina že potrebuje len peniaze a postarané sa o deti