Ako sa vysporiadať s rozvodom?

20. aug 2022

Ako ste to zvládli?Ako mám ďalej fungovať?Po 13 rokoch manželstva dnes zavrel za sebou dvere a odišiel.. Navždy... Iniciátor rozvodu som bola ja.. Manžel bol klamár a všade ma podvádzal, posledné roky to boli iba silne hádky...Ale aj tak ma niečo ťaží...že čo sakra teraz?po 13 rokoch mám žiť sama? Zvládnem to? Čo mám robiť? Máme dve male deti, ktoré mi dávajú všetku lásku sveta a som za to vďačná...Ale.... Sú moje myšlienky v poriadku?Alebo mi preskočilo?Nechcela by som ho naspäť,ale bojím sa... Samoty... Napíšte mi, prosím, vaše skúsenosti 🥺🙏

tosomja
20. aug 2022

Sú to úplne normálne a zdravé pocity. Po takom čase, niečo ste prežili, spolu hospodárili, zdieľali posteľ, atď atď. Ale zvykneš si.

amiaja
20. aug 2022

Zvyknes si a casom uvidis ze nic lepsie sa ti nemohlo stat

kamatopo
20. aug 2022

Nech bolo ako bolo no bola si zvykla že si s niekým. Tým som si prešla aj ja. A podľa vlastnej skúsenosti to chce čas. Čas, priatelia a možno nová láska. Držím palce. Ber to ako nový začiatok 👍😉

danicastiavnica
20. aug 2022

prežívam momentálne nieco podobné..ked chces "pokecat" ,napis IP😉

sante81
20. aug 2022

Trvalo mi dlho vyrovnať sa s tým, pretože nezáujem o rodinu a dlhoročná milenka to ešte umocnili. Čas , roky venované deťom, mne nepomohlo nič.

hipuska
21. aug 2022

Ja som niekde čítala, že aby človek zabudol a dostal sa z toho je potrebná polovica vzťahu, čo ste boli spolu...tj.u teba 7 rokov. Ja som to mala podobne. Tie pocity sú normálne. ... Aj smútok za ním, aj pocit samoty. Deti su fajn ale nikdy nenahradia (a ani nemôžu) partnera a tu blizkost. Pozor na to. Netreba sa celkom na ne upnut a robiť si radosť aj ako žena. Napr.cvicit, ísť sama aspoň na kávu, do kina....casom to prejde.

lienkalenka123
21. aug 2022

Tiež zažívam podobné... Odišla som pred pol rokom... ak chces, mozme cez IP...

veronikaa11
30. aug 2022

Ahoj, kvôli čomu ste sa rozišli že ta podvádzal ? 13r je dosť veľa prečo až teraz?Ak pracuješ zvládneš to určite koľko máš rokov?