Ako sa zachovať?

scarletka34
21. dec 2023

Viem, ze pre vás trápna otázka, ale ja mam v hlave zmetok. Rozišli sme sa s priateľom po 2 roč vzťahu. Rozchod bol impulzivny v hneve obaja sme mali náročné obdobie. Po rozchode mi pisaval snažil sa udržať kamarátsky vzťah no ja som nemala záujem. Ani o stretnutie o nič a on sa stále snažil 3 mes. Nakoniec som povolila a súhlasila som, aby prišiel na kávu či čaj.
Jak prišiel sme sa rozprávali a bolo to príjemne stretnutie zacal sa ma dotýkať a mne to bolo prijemne sme sa spolu vyspali. Keď odišiel mi to docvaklo a bolo mi zo seba hrozne zároveň sa mi to páčilo Véd som to chcela aj ja. Keď sme spolu není sa mi ozýva minimum a to mi vadí. Teraz sa mame stretnúť v sobotu a neviem, ako začať komunikáciu čo mi dvaja jednoducho nemám v pláne byt kamoška z výhodami nemám 20.rok. A zároveň nechcem robiť nátlak naňho. Neviem či to mám nechať tak, že sa to samé nejak vyvinie, alebo to mam nejak riešiť, že ako si to predstavuje snami ďalej. Neviem ako sa zachovať....???

terezka1947
21. dec 2023

@scarletka34 keďže ako píšeš,nemáš 20r.,tak sa normálne otvorené porozprávajte,čo ďalej....

deti95060810
21. dec 2023

ja by som to nechala tak - však nejak sa to už dototo...

scarletka34
autor
21. dec 2023

@terezka1947 jasne to mam v sobotu v pláne, ale nechcem, aby mal pocit, že naňho tlačím....pred tým ako mi písal, že sa chce stretnúť mi písal, že chce byť somnou kamoš len nakoniec sme skončili v posteli a ozýva sa mi minimum, ale o stretnutie záujem ma keďže ďalšie navrhol.

lindous
21. dec 2023

Uzavrela by som to úplne, vysvetlila by som mu to a nestretávala sa, nekamošila sa... keď nájde druhú, aj jeho toto kamarátstvo rýchlo prejde... k tomu, že by ste sa mali dať zase dokopy to očividne totižto nesmeruje, keďže inak záujem neprejavuje a keďže teba to štve, máš zjavne iné očakávania.. stretko by som dala na verejnosti, nech minimalizuješ možnosť, že vlastne zabudneš čo mu chceš povedať, keď sa ťa dotkne a zase to skončí v posteli

scarletka34
autor
21. dec 2023

@deti95060810 aj ja by som to tak nechala, ale vadí mi, že sa ozýva minimum.... A, keď sme spolu tak sa správa ako keby sme boli spolu ako pár. Mam zmiešané pocity a neviem ako sa rozumne zachovať 🙄

scarletka34
autor
21. dec 2023

@lindous co mu mam povedať ? Véd to ze nejak keď sme spolu není záujem neprejavuje, 🙄

tykat
21. dec 2023

@scarletka34 kym si to nevyjasnite stretavajte sa v kaviarni, vyhnete sa tak skonceniu v posteli.

colsami
21. dec 2023

Tak sa stretnite bez tej postele, raz sa zdrz a uvidis ci realne bude mat zaujem aj dalsi raz o cas s Tebou alebo len sex s Tebou.

terezka1947
21. dec 2023

@scarletka34 presne tak...stretávate sa mimo domu,tým pádom v posteli neskoncite.
Ale nerozumiem ti...lebo dospelá žena sa nevie normálne porozprávať o vztshovom smerovaní?veď ste spolu už chodili,poznáte sa..

lindous
21. dec 2023

@scarletka34 On ani nemusí, pár nie ste, nemá dôvod sa ozývať a zaujímať sa a ty by si to nemala očakávať... ale ani ty potom nemáš dôvod sa s ním stretávať a spávať s ním a on by to nemal očakávať a tlačiť na teba... ty to očividne nemáš uzavreté, preto sa stretávať a jatriť to nemá zmysel a to by som mu aj povedala, že proste potrebuješ odstup a bude lepšie, keď nebudete udrživať ani kamarátstvo a už vôbec nie sex.... úprimne, ak by to teda povedal, že ok bude sa s tebou stretávať bez sexu, mala by si záujem o čisté úprimné kamarátstvo, stretko raz za čas, pokecať ako kamoši? alebo by ťa stále hnevalo, že sa málo ozýva a stále by si si robila nádeje a čakala od toho viac?

scarletka34
autor
21. dec 2023

@terezka1947 ale nechcem aby to vyznelo, že robím naňho nátlak... A keď sme sa dohodli na tu sobotu mi napísal ze neboj o sex mi nejde....
No ja by som mala záujem o obnovu vzťahu....

scarletka34
autor
21. dec 2023

@lindous no on mi povedal, že ma záujem sa stretávať aj bez sexu. Ale ja k nemu stále niečo cítim. Takže ak nemá záujem o vzťah ja kamarátsky vzťah nechcem udržovať lebo by mi to ublizovalo....

lindous
21. dec 2023

@scarletka34 no tak je super, že vieš čo chceš a presne toto mu povedz 🙂 držím prsty, aby si mala silu to aj naozaj spraviť a aby to dobre dopadlo, či už bude tak alebo tak, vždy bude lepšie ako byť zaseknutá na mieste

scarletka34
autor
21. dec 2023

@lindous Véd presne tak sa snažil o kontakt 3 mes, keď som súhlasila tak sme spolu a zároveň nie sme. Neviem o co mu išlo a na co to bolo dobre. Akurát sa vo mne city prebudíli🙄

ivik4
21. dec 2023

Vy sa rozidete ale ako zena s vyhodami mu vyhovujes ?
Nespala by som s nim a tak by som mu to aj povedala.
Kazdopadne, vtedy si to chcela aj ty

viestta
21. dec 2023

@scarletka34 si si ista, ze to dalsie stretnutie nebude len dalsi "rozluckovy sex"? Tak bud sa dajte opat dokopy alebo to ukoncite. Taketo "nezavazne kamaratske kavicky" su len zbytocne natahovanie casu, ale nikam nepovedu

lili1313
21. dec 2023

V sobotu sa stretnite v kaviarni (urcite nie doma!) a vydiskutuj si to, povedz mu čo si tu napisala.

scarletka34
autor
21. dec 2023

@viestta presne v sobotu to mam v plane doriešiť... Lebo nikam to takto nevedie a mňa to brzdí sa posunúť niekam ďalej... Chcela som počuť a podporili ste ma tu všetky že spravím dobre keď to začnem riešiť čím skôr tým lepšie....

taga
21. dec 2023

On uz vztah nechce, inak by ti dal najavo..
Chce byt akurat kamos a ja si naopak myslim,ze prave o ten sex ide tiez.. asi vam to klapalo, citi sa s tebou stale prijemne,tak preco to nevyuzit..
Ked to tak nechces,sekni to uplne,inak sa budete natahovat ako guma v trenkach az sa to skonci skaredo

scarletka34
autor
21. dec 2023

@taga Véd to mam pocit aj ja, že chce byť kamoš. A ja k nemu niečo cítim.... 🙄Ale som zvedavá ako sa k tomu postaví v sobotu

terezka1947
21. dec 2023

@scarletka34 pozri....nič nestratis úprimným rozhovorom.
Ak o vzťah záujem nemá,lepšie z krátkej cesty,lebo si zbytočne ublížis.

domkakvet
21. dec 2023

@scarletka34 podla mna mu ide iba o sex.

scarletka34
autor
21. dec 2023

@domkakvet no ja som mu napísala po tom stretnutí, že neviem byť sním kamoška, že k nemu niečo cítim. A on mi odpísal, že aj jemu by bolo ľúto byt somnou kamoš, ale ze vztah vyžaduje veľa prace ale ze len treba chcieť...... Tak neviem noo....k vzťahu sa to nejak zatiaľ neposuva 🙄

grof_monte_christo
21. dec 2023

@scarletka34 O obnovení vzťahu ani neuvažujte, pokiaľ si nevyjasníte dôvody rozchodu, to, že si len chýbate, ešte nie je dôvod na to, aby ste sa k sebe vracali. A začali ste úplne zle, rovno v posteli.

domkakvet
21. dec 2023

@scarletka34 hlavne s nim uz nespavaj.

scarletka34
autor
21. dec 2023

@grof_monte_christo dôvod rozchodu mame ujasnsny o tom sme sa už bavili aj písali po rozchode keď sa snažil stále udržovať somnou kontakt. Len ci chce byť kamoš a časom niečo viac neviem co ma za ľúbom, ale to sa dozviem v sobotu dúfam, že sa to nejak porieši

grof_monte_christo
21. dec 2023

@scarletka34 Držím teda palce 😁. A nedaj sa ukecat na formu vzťahu, aká tebe nevyhovuje.

svetlonos
21. dec 2023

@scarletka34
to co momentalne robiš sa vola predlzovanie agónie! Nenapisala si dovod rozchodu, a on tvrdi ze na vztahu zreba pracovat, blanla. To su take keci o nicom. Nevysli to, viete preco. A pridu v zivote mozno vacsie priblemy a potom co?
Daj mu papá a ty chod na wellnes, rob ore seba nieco pekne. Uprac si v hlave a najdes casom partnera, s ktorym si budete vyhovovat a nie vlacit sa spolu ako kamosi s benefitmi.

scarletka34
autor
21. dec 2023

@grof_monte_christo Ďakujem😊 a to sa teda nedám lebo už len toto ako to teraz medzi nami je mi ubližuje stojí medzi dverami není ani somnou a ani bezomna....

scarletka34
autor
21. dec 2023

@svetlonos Véd to, že kamoša s benefitmi nechcem to už není pre mňa a nikdy som na také niečo nebola. A čisté ako kamoša ho brať neviem keď mám k nemu city. A ja za ex palim mosty..... Není som kamoška zo žiadnym.... Toto nechápem na čo chce udržovať a teda prečo sa snažil 3 mes aby sme boli spolu teda ako kamoši choré....