Rozchod z ničoho nič

30. aug 2021

Ahojte,

Dnes sa so mnou rozisiel priatel z nicoho nic. Nepohadali sme sa ani nic. Vcera normalna komunikacia a potom zacal ze sa k sebe nehodime ze nie je stastny ani sam ani so mnou. Aj som sa snazila vypacit co sa deje, ci sa zalubil do inej, alebo co konkretne mu vadi. Neodpovedal. Pred chvilou mi prisla sprava ze je to nemenny rozchod z jeho strany po 4 rokoch. Vsade ma blokol, neodpoveda na sms ani na ziadne spravy. Ja som v soku.

autor
30. aug 2021

Som v praci a neviem sa sustredit, ani plakat nemozem cela som vyklepana.

pribinak
30. aug 2021

Vieš čo? Buď rada, že sa s tebou rozišiel, lepšie ako keby sa tváril že ste šťastný pár a podvádzal by Ťa, alebo mal paralelne ešte vzťah aj s inou babou

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikoleta1234
30. aug 2021

Ja som zažila niečo podobné, len my sme boli spolu cca 1 rok. Deň predtým mi vyznával lásku, atď. Na druhý deň rozchod... Nechápala som a žiadala vysvetlenie. Musela som sa s tým zmieriť, neskôr vysvitlo že sa mu zapáčila iná, sa mi zdá ze sa aj dali dokopy.

janinah
30. aug 2021

kup si persen forte,lebo gungovať musíš a si v strese,tak nech neurobíš chybu v práci

ella_price
30. aug 2021

Len tak z ničoho nič to nebude.
Niekoho si buď našiel, alebo sa niečo stalo a teba už chce úplne odstrihnúť.
Buď ale rada. Ak by takýto vzťah pokračoval, len by ti klamal a ubližoval.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. aug 2021

Ved toho sa bojim ze sa ozve a bude sa chciet vratit. Len logiku to nema naco by sa chcel vratit po 2 mes?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
30. aug 2021

No zbabelec takto sa rozísť cez sms a vyparí sa ako luft po 4 rokoch,...ale on sa určite ozve, a možno aj s kyticou kvetov bude prosiť, aby si sa k nemu vrátila...a je na tebe čo urobíš

autor
30. aug 2021

@cocolino234 ved prave..

prieloznicasi
30. aug 2021

na čo by sa chcel vrátiť?
Lebo chlapi zrazu dostanú skrat - buď má niečo nové na ruke alebo začne mať pocit že mu niečo uteká a prípadne povie tu svoju báchorku že akože on momentálne nevie čo chce.
No a po mesiaci, dvoch mu to dôjde o čo prišiel (alebo mu niečo niekto nevyjde) a bude sa snažiť získať ťa späť. To je typický chlap.
Ale ty sa teraz vyplačeš a po dvoch mesiacoch budeš už šťastná a vyrovnaná a ani neskúšaj sa dať mu znova šancu 🙂
Zaslúžiš si lepšieho takého ktorý nezdrne

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. aug 2021

Dakujem ja celkovo rozchody zle znasam. Cize ja budem smutit dlhooooo mozno aj rok.

prieloznicasi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
30. aug 2021

Smútiť môžeš, aj rok, vyplac sa teraz, ak máš chápave kolegyne tak ťa tiež podržia, vyrozprávaj sa, nedus to v sebe, ak nie kolegyne tak mame, kamoske

prieloznicasi
30. aug 2021

každý zle znáša rozchody ved predsa toho človeka ľúbiš 🙂 ale uvidíš otrasieš sa a bude po čase lepšie. A on až vtedy začne ľutovať
a nech ťa a ni nenapadne také myšlienky že čo ak si už nikoho nenájdeš.
NáJDEš!!! ver mi 🙂

autor
30. aug 2021

@prieloznicasi fuuu tak to je sila a preco ju tak opustal?

lucka_ke
30. aug 2021

úplne bez dôvodu to byť nemôže, nevieš sa opýtať jeho kamarátov/rodiny?

prieloznicasi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betulinka1
30. aug 2021

Napísal ti to. Nie je šťastný sám ani s tebou. Čiže dôvod rozchodu je on sám. Síce to poslal sms ale tak predpokladám, že po 4 rokoch vzťahu spolu žijete. Čiže si musíte poriešiť ešte odstahovanie a tak. Tam sa môžete porozprávať. Ale v zásade je niekedy lepšie nevedieť dôvod rozchodu. Chlapi vedia byť niekedy zbytočne krutý. Proste to tak cíti. Všetko zle je na niečo dobré.

moonlight1210
30. aug 2021

urcite je to sok. To chce len predychat. A aj ked clovek tuzi po odpovediach, tak nepatrat. informacie si ta najdu sami. Ak je v tom niekto iny, dlho to tajne nebude. Nerozisiel by sa preto, aby sa s nou skryval.
Na druhej strane je to fer, ze ta nevlaci za nos. To je horsie a bolavejsie, ked sa to prevali.

Ale niektori ludia su taki. Sami v sebe si to spracuju, odvodnia, ukludnia sa tym, ze je to ok, ich dovody su spravne a druhu stranu len stroho informuju. Uz sa im nechce do vysvetlovania a hlavne sa im nechce do odmietania, ked druha strana bude bojovat o druhu sancu (co vacsinou logicky sa snazi).

nominativ
30. aug 2021

Nemali ste žiadne veľké problémy alebo tak? Možno len sám v sebe s niecim bojoval a jednoducho už sa rozhodol konať. So mnou sa na strednej rozišiel chalan po roku aj čosi cez sms a tiež z ničoho nič. Odvtedy som ho nevidela ani raz! Už je to snáď 14 rokov a bývame v jednom nie veľkom meste. :D

Spôsob, ktorým to urobil, je hrozný. Možno je príliš zbabelý aby zvládal slzy, prosby, vysvetľovanie, aby niekomu musel povedať napríklad "už posledné dva roky nie som šťastný a rozmýšľam nad rozchodom..."

Už je zbytočne zamýšľať sa nad tým, že prečo. No lebo to chcel a spravil to takto blbo. Zamýšľaj sa nad tým, ako to dáš. A dáš určite. Mysli na to, že po 4 rokoch si mu stala akurát tak za správu...

rumba01
30. aug 2021

viem, ze ta to moc boli, ale ked sa s tebou dokazal takto bez nicoho rozist, proste to nebol ten pravy a uz vobec to nie je clovek, kvoli ktoremu by si sa mala nejakosi trapit

autor
30. aug 2021

Dakujem vsetkym za podporu. Ano rozmyslam ako to dam a zvladnem. Len sa bojim toho ze sa ozve po par mesiacoch a ja sa necham ukecat. On sa lieci na uzkosti a vzdy som sa snazila mu byt oporou. Ja som bola vzdy vesela spokojna.....vela veci som aj na srandu obratila aby z toho nemal uzkosti.

kvetinka75
30. aug 2021

@cocolino234 nepovedal jej to cez správy ale normálne do očí. Až pootm jej poslal tú správu že je všetko definitívne. Ale pred tým s ňou komunikova.

uhgara
30. aug 2021

to ma mrzi, to je hrozne ked je to z nicoho nic, nevies preco ani co sa stalo. zrejme ale za tym nieco bude, ked je to z jeho strany otocka o 180 stupnov, ale neboj casom sa to podla mna dozvies. kazdopadne ti drzim palce to prekonat, nabrat novu silu a ist dalej 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka_ke
30. aug 2021

ak sa lieči na úzkosti tak sa ani nečudujem takémuto skratu, máme známeho na AD a tie jeho stavy niekedy... také ataky máva, že nedokáže vydržať v miestnosti s inými ľuďmi, možno je aj dobre, že ste sa rozišli, nebol by ti oporou