Ako si zvýšiť sebavedomie?

20. aug 2023

Dievcata, prosim vas, ktorej sa podarilo zvysit sebavedomie bez psychologicky? Nedate mi nejake rady? Ja ked idem po ulici alebo niekde inde a mam oblecene nejake pekne saty ziarivej farby, tak citim pohoady ostatnych, bojim sa vyniknut. Najlepsie sa citim v obleceni, ktore nicim nevzbudzuje pozorost 😕 tak isto mam tendenciu sa hrbit a vybavit vsetko co najrychlejsie a zmiznut ostatnym z oci. Neznasam, ako vyzeram, ked rozpravam alebo sa usmievam a tiez sa mi nepaci, ako vyzeram celkovo. Postavu mam peknu, ale ostatne sa mi nepaci. 🤷‍♀️

proste_ginny
20. aug 2023

Kazde rano si pred zrkadlom nahlas povedz “som krasna” “vsetci ma miluju” “vsetci vidia moju krasu” atd…. Mne velmi pomohlo. Mozno sa na zaciatku budes citit, ze klames samu seba, ale fake it till’ make it.😉 Predstieraj kym neuveriš a ver mi, že sa podari len treba cas. ❤️

yanka8952
26. aug 2023

Zameraj sa na svoj strach. Čoho sa presne bojíš? Čo sa stane, keď vynikneš? Čo sa týka neprijatia samej seba, to by bolo na dlhšie. Väčšinou to vychádza z detstva. Ale možno to zvládneš aj sama. Odporučila by som techniku EFT - nájdeš na youtube..