Bojím sa rozísť s partnerom

8. jan 2021

Ahojte, idem si k vám po radu ,alebo názor.
Mam priateľa, v júli to bude tretí rok čo sme spolu.
On má 33 a ja mam 21.
Má dve deti.
Neviem čo robiť. Na začiatku mi jeho deti nevadili, ale teraz zakaždým keď ich spomenie sa mi dvíha tlak. Všetko je super len keby neboli jeho. Ja som kúpila byt minulý rok, všetko platím sama, on mi neprispeje ani cent. Už som mu to spomenula, začal nadávať, znervoznovat sa. Ale podla mňa je normálne platiť veci na polku nie? Neviem si predstaviť s nim mat rodinu. Strasne je výbušný, rýchlo sa znervozni a vkuse nadáva. Čo mám robiť? Bojím sa ho, bojim sa s nim rozísť. Z jednej stranky že by na fyzicky napadol a z druhej strany mi ho je aj ľúto. Ale nemôžem takto žiť...

thewitch
8. jan 2021

Si mladá ja mám 20 a skoro 5 rokov som zahodila s takým debilom, nedaj sa zastrašiť daj na rady aj ostatných tu, niečo mi hovorí že už ti aj plesol a nie len to aj horšie. Manipuluje s tebou 30 ročný kkt.. Ako nedaj sa... Ak sa nie že bojíš rozísť ale stále ťa k nemu ťahá láska ako mňa bohužiaľ tiež ťahalo a preto som si aj vytrpela a nechala sa oblafnúť jeho falošným plačom a prosíkaním.. Vtedy ti niet rady...ODOSOBNI SA OD NEHO... Skús ho prestať mať rada, tvár sa ok ale vždy keď sa naňho pozrieš z duše ho nenáviď a preklínaj jeho aj celú jeho existenciu... Ak nechceš ostať v riti tak dlho.. Mne to tak pomohlo

marca12
8. jan 2021

@elizabet173 vacsinou ano,ale su pripady,kedy jeden surodenec natrafi na blba a ostatni surodenci maju normalne polovicky

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arianna25
9. jan 2021

Urcite treba upovedomit rodinu, znamych, a poradit sa na policii. Nemoze ta vydierat ani hrozit ti utokom. Obmadzuje ta na slobode. Vyraba si paragrafy. Nedaj sa!

arianna25
9. jan 2021

Nestracaj s nim uz ani minutu. Skodis si.

katkati
9. jan 2021

Toľko chlapov je na svete a ty si necháš strpcovať život takým človekom? Aj keď máš strach, musíš tomu čeliť. Ukáž mu, že máš pri sebe ľudí, ktorí nedovolia, aby ti ublížil. Osloboď sa, maj sa rada a začni nový iný život. Niektorým ľuďom nestačí to, že ten druhý je k nim priateľský, dobrý a je mi nápomocný. Nevážia si to, tak čo s takým človekom.?

xeniii
9. jan 2021

Keď ti to nevyhovuje tak proste odíď nebudeš hádam trpieť nie?

sasa1310
9. jan 2021

to aká dobrá škola sa dá spraviť do 21. rokov.

fiafia
9. jan 2021

Zozen niekoho kto bude s tebou v byte, jemu pobal veci a výhod ho z bytu. Nezabudni vymeniť zámky. Tri roky života ešte nieje tak veľa. Držím palce.