Bývalý chcel, aby ma môj muž opustil

13. feb 2024

No začnem ani sami nechce ale neviem co robiť stalo sa to pred 8 rokmi som mala priateľa s ktorím som bola asi 4 roki ale nebol to Boh vie co za vzťah dokonca na celej ruke si dal vytetovat moje meno neviem,nechápem prečo, no jeho a moj otec sa stale hadali ze oni si nepraju abi sme boli par no ja som si usporiadala život mam dobrého muža,mame spolu dve deti no aj on si usporiadal zivot ma zenu a jedno dieta na ceste druhe no stalo sa to ze pred dvoma dnami prišiel zamnou môj otec,muž bol v práci ze môj bývalý mu volal že vraj mu mám dať pokoj ze jeho žena sa sním hada lebo ja mu furt volám na fb ale počúvajte ja fb nemám nechápala som tomu ostala som obarena znechutena podvedena strašne zahanbena pred mojim otcom ze si zomna niekto strieľa a počúvajte toto zistila som ze zato môže môj bývali si namna spravil fake a naschvál zavolal môjmu otcovi lebo chcel aby ma môj muž opustil čo bi ste urobili vy lebo ja nedokážem premýšľať

deti95060810
13. feb 2024

otcovi vysvetlila situáciu a o bývalom si pomyslela svoje...
zo strany tvojho exa je to primitívne...

autor
13. feb 2024

@deti95060810 jasne ale muž bol neistý v tom a tým mi zlomil srdce ale potom som mu dokazala ze to niesom ja ze nemám ni aké fake ale tým ze mi na začiatku neveril tak stratil dôveru vo mne

andreatytler
13. feb 2024

A to cele roky co ste boli od seba sa o nic nepokusil a ani ta nikdy nekontaktoval a teraz po tak dlhom case z nicoho nic takuto komplikovanu pomstu zacal riesit?

ovaaa
13. feb 2024

Mužovi by som oznámila, čo sa deje a poradila sa s ním či to nechať tak alebo ísť s otcom a ním za ex a jeho ženou si to vydiskutovať raz a navždy pretože sa ti to môže skomplikovať.

sheila121
13. feb 2024

Išla by som bývalému vykopnut dvere. To by len videl rosambo.

danica2711
13. feb 2024

najprv by som sa trošku naučila slovenskú gramatiku a štylistiku a až potom by som (keď už) začala splietať historky, čo nemajú ani hlavu, ani pätu

marseillefan
13. feb 2024

Ak sú tie správy, čo si akože písala svojmu bývalému gramaticky správne, tak máš presvedčivý dôkaz, že si ich nepísala ty...

autor
13. feb 2024

@andreatytler no áno vraj chcel aby ma môj muž nechal no presne mi chcel dobabrat život

autor
13. feb 2024

@danica2711 jezis🙏 tu si ide človek pre radu a samozrejmé ta najmúdrejša rieši gramatiku

simulienka2207
13. feb 2024
simulienka2207
13. feb 2024
veronikaszabova
13. feb 2024

@marseillefan 😂😂

andreatytler
13. feb 2024

Ak toho bolo uz za tie roky viac, tak nechapem preco ste to neriesili? Ak by si to chcela vyriesit, tak za tie roky by ste uz davno nieco mohli urobit. Ak ste sa snazili a on stale neprestava, tak sa mozem vykaslat na to ze on si zosnova takuto trapnu pomstu cez tvojho otca.
Myslim ze z tvojej strany su tam stale city k ex a celkom ti lichoti ze ti stale takto po rokoch nechce dat pokoj. Taka predstava osudovej lasky je lakava, ale je to akurat tak dobre na to aby si si spackala zivot, sebe aj svojim detom.

romanovic
13. feb 2024
ketrint
13. feb 2024

@marseillefan 🙏🤣🤣🤣