Chcem ho späť

aaaaaaaaaaaaa
12. jún 2022

Ahojte. Dievčatá, poraďte mi prosím. mala som 6 rocny vztah, ktorý chcem naspat. Moj priateľ stratil vo mna dôveru a rozišiel sa s mnou, lebo som poslala fotky jeho najlepšiemu kamaratovi (nič na nich vidieť nebolo, jednoducho fotky). Milujem ho najviac na svete, nikoho iného nechcem, odvrhla má kvôli tomu cela rodina, aj jeho, aj moja. Veľmi to ľutujem, bola to najväčšia chyba, akú som mohla urobiť. Nič iné si neprajem, len aby som bola opäť s nim a s mojou rodinou. Ako by ste postupovali na mojom mieste?

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ilovecoffee
13. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa keď si vedela ze kamarát má žiarivú priateľku, ak prečo si mu písala? Možno si nezničila vzťah iba sebe ale aj jemu..a ďalšia vec, prečo si nehľadala oporu v priateľovi ale v "cudzom" zadanom muzovi?..pride mi to veľmi zvláštne🤔

solange7
14. jún 2022

Jasne, ze to neboli len obycajne fotky. 😀 boli to urcite nastajlovane selfiecka, lebo ti po 7 rokoch zacal chybat flirt.

nurielka
14. jún 2022

Prečo si mala potrebu rozoberať svoju ťažkú situáciu naj kamosovi a posielať mu kadečo(lebo zažil čosi podobné, kecy kecy).. predstav si opačné garde, tvoj chlap rozoberá "svoje" ťažkosti s tvojou naj kamoskou. Poučila si sa, druhýkrát si rozmysli či vôbec ti stojí zato posielať selfiecka s pusinkou naj kamosovi tvojho frajera alebo komukoľvek s kým nemáš vztah.🤨

nurielka
14. jún 2022

A že pocity cez fotky.. taký makový..🙄

mell27
14. jún 2022

@aaaaaaaaaaaaa pošli fotku z kávy a zhodnotíme či na nej nie je niečo ok 😊