Chýba mi priateľka

7. apr 2021

Ahojte, pred mesiacom som sa pohádal s mojou priateľkou a ona ma pred 2 týždňami opustila... Spravili sme chybu obaja a dosť som si stihol uvedomiť určite veci som proste iný ako pred tým... Chcel som aby mi verila a boli sme spolu vo vzťahu, ľúbili sa, zažívali pekne chvíle... Ale ona mi neverí a bojí sa že sa stane to čo pred tým, že nebudeme mať financie na potrebné veci a tak. Ona ma ľúbi aj všetko len sa bojí a ja ju moc milujem, nedokážem bez nej žiť 😔 Dal som jej čas pár mesiacov nech je sama, nech sa venuje škole, robí svoj koníček trávi viac času s rodinou... Ale hrozne moc mi chýba, plačem, trápim sa chcem ju objať a vyznávať lásku ale nie sme spolu ani pri sebe... Ona sa tiež trápi, plače, chce byť so mnou ale ma strach a neviem už ako jej mám dokázať nech sa nebojí, nech mi verí a časom to bude medzi nami dobre, budeme sa ľúbiť... 🥺😔

sissy27
7. apr 2021

Prestaň fňukať a ľutovať sa a konaj. Muža robia skutky, nie činy.
Zjavne boli u vás problémom aj peniaze - tak si to daj do poriadku. Plačom sa to nespraví.

leuchtturm
7. apr 2021

Ak s nou planujes zalozit rodinu, z lasky sa nenajete. Ak jej chces ukazat, ze nema dovod sa bat, zacni riesit svoje financie, dlzoby a neviem co este vsetko a potom uvidite.

autor
7. apr 2021

@sissy27 pracujem na sebe stále

autor
7. apr 2021

@leuchtturm hľadám si prácu stále ale v tejto dobe to je ťažké... Mal som prácu len to už nerobím ale riešim teraz jeden biznis... Ona nemá strach len z financií ale aj z povahy alebo lepšie povedané zo správania že to bude tak ako predtým keď sa pohádame ale neviem ako jej mam dokázať že sa báť nemusí lebo som si veľa toho uvedomil

misha666
7. apr 2021

v zivote by som sa nevratila k chlapovi ktory by mi nadaval pocas hadky alebo nedajboze ak si na nu dvihol ruku tak sa necuduj ze sa boji... neviem co v tom bolo ale ak to...tak vy chlapi sa v tomto nemenite...pride vyhrotena situacia a urobis znova to iste... a to ze ste sa zmenili su len prazdne sluby...

simca06022011
7. apr 2021

milujem taketo temy, bez pointy, ma strach z toho a hentoho a lubime sa a placeme..ale nik nevie preco, ani coho konkretne, sa kto vlastne bojí... a potom to ide pomaly von ako z chlpatej deky :D
Ak ona ma strach o financie, tak tiez nemusite plakat a cakat ako ju budes zivit, moze pracovat aj ona na sebe. Ak sa spravas neprimerane, tak to si viete tiez vydiskutovat a nie na dialku plackat a "bat sa". Mate 15 rokov ci co? Ak si pri hadkach nasilnicky, tak bohuzial, budes si musiet asi hladat inu zenu a zmenit pristup pri nej.. ja osobne si nemyslim, ze na take nieco zena zabudne. A ani si nemyslim, ze to ide len tak zmenit.

sissy27
7. apr 2021

Aha, tak dva týždne ste od seba a ty si sa uvedomil a pracuješ na sebe a vlastne už si sa zmenil... jasné a teraz tú o červenej čiapočke 🙄🙄🙄
Máš plné gule a štve ťa, že prišla k rozumu a ukončila to, to je celé. Keby sa k tebe vrátila, tak do mesiaca je tam kde bola.

autor
7. apr 2021

@misha666 bojí sa toho čo by sa stalo keby sa pohádame, čo by sa počas toho dialo a bojí sa aj financií... Sú chlapi ktorý zdvihnú na ženu ruku ale není pravidlom to že by sa nezmenili alebo čokoľvek... Sú ľudia ktorý si to uvedomia, porozprávajú a je všetko v pohode... No ale sú bohužiaľ aj taky ktorý sa nezmenia ale to sú iba čo pijú hrajú automaty nič ich nezaujíma...

hankm
7. apr 2021

@simca06022011 tak trochu simplexnejsi jedinci (no offense)

autor
7. apr 2021

@sissy27 pred 2 týždňami ma opustila ale už dávno som si dal v hlave veci dokopy a uvedomil ešte pred tým ako to spravila... Nič ma neštve iba ju ľúbim a bojujem o ňu a keď sa človek zmení tak prečo by mala byť tam kde aj pred tým? 🤦‍♂️

sissy27
7. apr 2021

Lebo vie, že sa nezmeníš. Nedokázal si jej dať to čo potrebuje mesiac dozadu, a zrazu zázrak a si lepší človek? Ale prosím ťa, všetky sme to zažili a ani jeden z nich sa nezmenil. Keď si raz agresívny, výbušný neurotik, ktorému chýbajú základy finančnej gramotnosti, tak to sa nezmení.
A ešte raz - skutky, nie reči a slzy. Choď na terapiu, nájdi si solídnu prácu so slušným príjmom a potom sa jej choď ukázať, ako si sa zmenil.

littlebubble
7. apr 2021

Zbožňujem chlapov ktorí sa vždy záhadne ,,zmenia po rozchode 😂.Asi vtedy vám dochádza, že chlapov je na svete milión.

katkati
7. apr 2021

Ty sa skludni, jej dopraj pokoj, ona vie prečo to urobila, veď nie je nesvojprávna. A ty? Neplač, ale zmeň svoj život hlavne kvôli sebe a aby ťa neopúšťali aj ďalšie ženy.

misha666
8. apr 2021

takze predsa si na nu dvihol ruku... potom si falat ch*ja.... a taky chlap sa nezmeni... daj jej pokoj a chod na liecenie...

misha666
8. apr 2021

ja neviem co sa to s dnesnymi chlapmi deje... vkuse tu citam ako im chlapi nadavaju a dvihaju na nich ruku...asi Vam chyba par faciek ktore ste v detstve od otca nedostali... ked tu citam tie diskusie tak si zacinam mysliet ze moj chlap je ohrozeny druh normalne... kebyze moj syn dvihne na svoju priatelku ruku abo by jej nejak skaredo zanadaval abo daco podobne v buducnosti ta by som ho tak zbila ze by nevedel jak sa vola...

simca06022011
8. apr 2021

@misha666 to nie je len dnesnymi chlapmi, to bolo vzdy, len to ostalo v rodine, alebo "v panelaku" medzi susedmi a nie na internet. Teraz vela ludi ked nezvlada situaciu, vidno to aj na mladych, co som uplne sokovana bola, lebo ja som si domace nasilie fakt predstavovala ze stary chruno, ozran bude doma vyhukovat po zene atd, ale realne som videla ako 17rocny fagan vlepil frajerke... mozno je to o rozmaznanosti, reakcia na nie,alebo nieco co sa im nepaci je hned vreskot, pleskot... ved staci ak niekto pri diskusii napr. medzi znamymi nesuhlasi, tak nie raz som zazila, ze to az do hadok zaslo... a nie kvoli tomu, co povie iny nazor, ale kvoli tej agresii co sa zdvihla okolo. Na druhej strane uz sa v tom, co je agresivita a bitka a neviem co trosku prehana, vid dabata tu ina o tom, ze zena strcila do chlapa.

misha666
8. apr 2021

@simca06022011 ano mas pravdu ...niekedy bolo tak ze ked bol niekto debil tak o tom vedela len najblizsia rodina... teraz uz mame socialne siete tak o tom vie kazdy... ale jj je to o tom ako pises...proste dnes rodicia strasne deti maznaju a vsetko im dovolia a potom im skacu po hlave... a myslia si ze vsetko mozu... a dalsia vec je ze mlade kocky nemaju v sebe sebauctu a proste takych koko*kov trpia... mam 12r dceru a kebyze jej v buducnosti srac vlepi facku tak ho zeniem kade lahsie...a na papulu by sa nenajedol...

simca06022011
8. apr 2021

@misha666 no a to je druha vec, ako sa spravaju rodicia a obeť, napr. rodicia dnesnych 30-40tnicok, dnesnych mám, to beru ok a poznam pripad, ked to ze chlap ich dceru zmlatil, ani len neriesili, tvarili sa vysmiati ze sa nic nedeje... "asi si zasluzi", alebo "nech to riesi sama", no neviem, co si mysleli o tom. A taka zena, ani nema kde s detmi ist (aj tu teraz ta mamina co prisla na to ze chlap narkoman v inej diskusii?). Ako nam keby niekto siahol na dceru, ci malu, ci dospelu, tak to nerozchodi, a zistit ze ma doma chlapa zavisleho na drogach, tak je na druhy den odstahovana ak chlap nie je na odvykacke okamzite. A je jedno,ci sa budeme chvilu tlacit alebo nie.

katkati
8. apr 2021

Ženy, tie čo píšete o rozmaznanosti chlapcov, môže to byť aj presne naopak, že to videli doma ako otec mláti mamu a možno aj deti, tak to môže byť v génoch alebo v pokrivenom pohľade na domáce násilie, zaslúži si, tak dostane.

misha666
8. apr 2021

@katkati o tom by sa dalo vela polemizovat... my ho nepozname... ale kazdy chlap co udrie zenu alebo jej skaredo nadava... je pre mna obycajny chudak a nic via ako par vychovnych faciek od autority si nezasluzi... alebo byt sam so svojim pokrivenym charakterom... takito muzi si zeny nezasluzia...