Čo tým sleduje?

bazarik2021_
11. máj 2022

Mesiac nie sme v kontakte lebo sám to chcel.
Boli sme najlepší kamaráti, obaja sme chceli niečo viac ale našiel si babu so mnou zrušiť kontakt pred mesiacom
Včera mi písal o svojej fr aký je s ňou šťastný
Že s ňou je mesiac ze je šťastný ale ze to ma par chyb
Že ona vie ze mi píše aby som si nemyslela ze píše mne za jej chrbtom
Že mi ďakuje ze vdaka mne nezanevrel na ženy
A bla bla
Co tým sleduje? Sama tomu nechápem prosím chcem vedieť o co mu ide

viestta
11. máj 2022

A kto ma vedieť o co mu ide? Však sa ho spýtaj. Alebo ho ignoruj. To bude lepsie

bazarik2021_
autor
11. máj 2022

@viestta pýtala som sa neodpovedal mi na to stále si šiel svoje ja chcem názor ako to vidia iný

viestta
11. máj 2022

@bazarik2021_ aj by som ti napísala jedným slovom co si o ňom myslím, ale to by mi zmazali ucet

tosomja
11. máj 2022

@bazarik2021_ ja si myslím, že bol schlastany a nevedel o čom bluzni a s kým. Ignoruj, nenamotavaj sa a nenamyslaj si.

ckocka
11. máj 2022

K čomu sú dobré tieto ponory do chlapskej duše, keď už s tebou nemá nič spoločné. Ja mám trocha podozrenie že hlboké myšlienky a duševné vzryvy, ktoré im my ženy pripisujeme, žiadnemu chlapovi hlavou nikdy nepreleteli. Proste ho niečo napadne a urobí to.

danica2711
11. máj 2022

@bazarik2021_ 1. Nechápem TO - nerozumiem TOMU
2. Nad tým, čo chce a čo si myslí taký blbeček, by som sa vôbec nezamýšľala

mandarinka555
11. máj 2022

@bazarik2021_ "Sama to nechápem" !!!!! Nie "tomu nechápem" ....píše sa "tomu nerozumiem" preboha ☹

0silvia0
11. máj 2022

@bazarik2021_ nech tym sleduje co chce, neanalyzuj.

elizabet173
11. máj 2022

@bazarik2021_ prečo máš potrebu to riešiť? S tebou to ukončil, našiel si inú, keď ti napísal, že je s ňou šťastný, mala si mu odpísať, že mu želáš, aby mu to šťastie vydržalo čo najdlhšie a zablokuj ho.

tenerifka
11. máj 2022

@bazarik2021_ chlap vacsinou nesleduje nic nicim, len peknu rit nejakej zeny. Chlapi rozmyslaju inak ako my, neanalyxuju, proste jednoduchy mozog lovca. Neries a pockaj, ako sa vyjadri neskor, ked sa neozve, nechaj ho tak

bazarik2021_
autor
11. máj 2022

@elizabet173 napísala som

terina25
11. máj 2022
osky
11. máj 2022

Ty cakas,dufas,ze ti tu niekto napise nieco v style-chybas mu,tuzi po tebe...
Ja mam z toho taky pocit...
Lebo pises ze obaja ste chceli nieco viac..dedukujem,ze ty si na neho namotana a ocakavala si od neho nieco viac smerom k tebe.on si nasiel inu a ty sa trapis...
A on to asi vie,tak ti akto dava najavo nezaujem o teba ale kedze ra asi nechce zranit,tak sa to snazi obalit do vdaky za vsetko,co si mu ukazala,....

Ale mozno aj ja prilis analyzujem.
Kazdopadne,cim skor sa od neho odstrihi.
Bude sa ti zit lahsie.

bazarik2021_
autor
11. máj 2022

@osky áno mate pravdu stále som namotana ale keď ze si vybral ju nechápem prečo nedá pokoj mne

osky
11. máj 2022

@bazarik2021_ pretoze ho hryzie svedomie.
Ale je prilisny sebec nato,aby to priznal...
On mysli,ze ked ti bude vypisovat,si ho trochu opravi...chlapi su jednoduchi.

78787878
11. máj 2022

@bazarik2021_ O nič mu nejde... Udržuje si Ťa v zálohe, keby náhodou zase niekedy nemal žiadny lepší objekt... Pretože zjavne vie, že si namotaná a skočíš kedy sa mu zamanie. Si taká posledná rezerva, prečo si ju nedržať, keď mu to umožňuješ...

tykat
11. máj 2022

@bazarik2021_ chce byt frajer ze si pise aj s inou babou ako frajerkou, a nech ziarli

mandzula
11. máj 2022

Ja nechapem, aky vyznam ma sa tym zapodievat. Podla mna taky ani za myslienku nestoji.

vilma7
11. máj 2022

Prečo nedá pokoj tebe?
Veď sa ti.mesiac neozval, alebo ťa balil denno denne? Stále tá má rád ako kamarátku a chcel ti to napísať. Nič iné by som za tým nehľadala, len sa ti chcel milo poďakovať.

andreatytler
12. máj 2022

@bazarik2021_ Hej zlatko, idem napisat svojej expriatelke ze som s tebou stasty ale ze to ma par chyb.
No isto o tom ona vie. Preposli jej tu spravu ak vies jej cislo.

0silvia0
12. máj 2022

@bazarik2021_ presne to vystihla @78787878

hapipa
12. máj 2022

Podľa mňa niečo viacej nesleduje, chce ťa len ako kamarátku, ja by som to neriešila. Ono ťažko vidieť chlapom do hlavy, ty to tu riešiť, rozmýšľaš nad tým ale on to vôbec takto podľa mňa nepitve.

elizabet173
12. máj 2022

@bazarik2021_ aj si ho zablokovala, alebo denne sledujes ci opat nenapise? Preco ti neda pokoj? Lebo vie, ze si kvalitne namotana a robi mu dobre, ze s jednou teraz je a druha pribehne, len co luskne prstami. Svoju hrdost mas kde, ked sa spravas ako totalna zufalka?

bazarik2021_
autor
12. máj 2022

@elizabet173 blokla som ho všade
Jasne ze mam svoju hrdosť

annamarin
12. máj 2022

Podla mna sa chcel pochváliť a akokeby cakal odozvu ci budes ziarlit alebo ze ako na to zareagujes.

elizabet173
12. máj 2022

@bazarik2021_ tak potom je všetko v porádečku 😉

ilovecoffee
12. máj 2022

@bazarik2021_ vôbec by som na takého debilka nereagovala 🙂

kornelies
13. máj 2022

@bazarik2021_ Jednoducha matematika. Nechava si otvorene zadne dvierka, v pripade, ze to s dotycnou skonci, pojde za tebou. Prihrial si studenu polievocku a prihrievat ju bude, aby nevychladla. Zalezi to iba od teba, ci pristupis na jeho hru.