Dlhoročné vzťahy/manželstvá a spoločný čas

26. sep 2023

Ahojte.
Tie co ste v dlhorocnych manzelstvach a vztahoch, ako casto travite cas sami bez deti a kam chodievate ?
Kto je iniciativnejsi v tom nieco vymysliet ?

rebrambora
26. sep 2023

Dovolenky alebo vylety aj bez deti, welness, rande = vecera, kino, minule sme boli na kurze varenia alebo kludne aj kolotoce. Niekedy ideme len do hotela a snad nemusim vysvetlovat co tam robime. Iniciativa je niekedy 50/50, niekedy 80/20. Ved predsa v dobrom aj v zlom.

chodec15
27. sep 2023

Dolezita je romantika ... ;)

lujza123
27. sep 2023

My milujeme pohyb vonku - beh, turistiku, bicykel, vzdy keď sa dá. Väčšie výlety/miesta kam ist mame vymyslené dávno dopredu. Taký bucket list. Tak isto radi za športom do hôr cestujeme. V tomto sme rovnako iniciatívni a som rada že máme takúto spoločnú vášeň, je to super. V mojom predošlom vzťahu sme mali rozdielne názory na trávenie voľného času čo chcelo viac prispôsobovania sa z obidvoch strán

No žijem s introvertom, takze nejaké kultúrne akcie vymýšľam ja a dostanem ho tam len výnimočne. Mne to až tak nevadí, idem s dcérou alebo kamarátmi.

laladua
27. sep 2023

Tak chodime do kina, raz za mesiac na rande, vecera nejaka alebo cosi, snazime sa chodit na vylety tak aby sme nieco videli, zazili, lebo podla mna prave zazitky spajaju ludi ;)

salome123
27. sep 2023

my si chodime sadnut s kamosmi do miestneho podniku cca kazdy druhy piatok, potom asi 2x rocne ideme do divadla, alebo sa ideme prejst ako dochodcovia...len tak 😀

majlo1234
27. sep 2023

Momentalne velmi malo, nasu partnersku dynamiku zmenilo dieta brutalne. Iniciativna som ja, mojmu muzovi ani nenapadne

kacena2022
27. sep 2023

Sami bez deti vôbec netravime čas ani nikam nechodíme.Nema nám kto postrážiť deti.Vzdy všade chodíme spolu aj s deťmi.

lapersefona
28. sep 2023

@rebrambora zaujal ma napad s hotelom . Je to lepsie ako doma? Prespite tam aj noc ci len rýchlovarná?

rebrambora
28. sep 2023

@lapersefona tak na rychlovky sa zavrieme aj do kupelne 😀 na celu noc, super ako zmena prostredia. Vyberame podla toho, aby sme aj nieco navyse z toho mali, cize bud welness alebo aspon vecera a dokonca! Su aj izby na to urcene s roznym vybavenim 😀 napriklad na cerveno vyfarbene alebo aj s inym prislusenstvom. Nebudem tu ale nikoho radsej pohorsovat.

lapersefona
28. sep 2023

@rebrambora to znie super. A vidiet rozdiel vo vzťahu teda ze je to take osvieženie?

bubulatko
28. mar 2024

@kacena2022 to není dobre viem to podla seba mi sme nemali spoločné nic len dcéru jeho nic nebavilo a to bolo zle..

isabellaa
29. mar 2024

@rebrambora Ahoj , prosím vás ťa, ktoré hotely to sú?