Dôvod nevery a ako sa vám žije potom

cinamood_
20. jan 2024

Tie ktore to uz prebolelo, aky bol dovod? Mne je smiesne ked tu zeny pisu ze „ved mam lepsiu postavu ako 20-tky, aj tak ma podviedol“ .. ako keby pekna postava a tvar boli garanciou vernosti a stastia. Ja som si vybrala dobreho a starostliveho muza, ale nikdy som si nevsimla ze jeho zaluba su kluby a velke party. Kym sme boli „mladi“ makal v zahranici a potom doma. Ked prisli prve vacsie peniaze takto to dopadlo. 🙂 Uz presli dva roky, ked vidim tie stratene existencie na zoznamke, tak si vravim ze radsej ostanem sama, ako doniest toto domov. Mam pocit ze ludia sa aj tak uz nechcu moc zoznamovat. Nemyslim si ze dieta je problem, kazdy kto nas spozna tak vidi ze sme zabezpecne, a nie len preto ze ex ma peniaze... Tym sa nechcem chvalit, len chcem povedat ze je o nas postarane a nepotrebujem chlapa kvoli peniazom. Je mi smutno, z dnesneho sveta, vztahov a tak. Ani neviem ci este stale boli ta nevera od muza, alebo to ze som si za tie dva roky nenasla nikoho schopneho.
Ako ste to mali vy? Kedy ste si po rozchode nasli niekoho?

dskjhfdlkdjhl
20. jan 2024

@cinamood_ Teraz celkom nerozumiem, lebo v blogu mas, ze si tehotna. Tak asi si niekoho nasla. Ci aj ten Ta opustil, alebo nie je schopny?

cinamood_
autor
20. jan 2024

@dskjhfdlkdjhl Tehotna niesom. Mam len 1 dceru. Asi nejaky preklik uz som si to opravila

kvadrinkaaa
20. jan 2024

Tieto rozprávky, co tu píšete niektoré. Mala si v profile, ze si tehotná a patríš do skupinky Julovky 2024. Buď klameš alebo niekoho stalkujes v skupinke. 🙈

cinamood_
autor
20. jan 2024

Jezišmaria to sa clovek nemoze pomylit? Pokial viem tu skupinu tam prida automaticky 🙂 To asi ty potrebujes stalkovat niekoho ked sa tak vyznas.
Normalne som to dala prec a na nieco sa pytam, ked nemate k tomu co povedat tak sa starajte o seba. Lebo mate asi vela casu na hluposti.

huxy
20. jan 2024

@cinamood_ o Tom, že existuje normálny chlap, nezadany, už pochybujem. Manželstvo stroskotalo hlavne kvôli nevere, ale tam bol aj alkohol, manipulovanie ... Ďalší vzťah až o rok aj trištvrte. Dávala som do toho všetko, myslela, že je ten pravý. Bohužiaľ, mýlila som sa. A ako vidím v okolí, tak každému ide buď len o jedno, alebo ak aj nie, na každom mi niečo "vadí". A nie, nemyslím si, že som extra náročná. Ale zas nebudem s niekým len preto, aby som niekoho mala. Niekedy tiež rozmýšľam, že radšej budem sama. Aj keď niekedy je človeku smutno ...

syslik81
20. jan 2024

ked neboli socialne siete online zoznamky etc ludia sa rozpravali zoznamovali a nemali tolko na vyber a teda bolo lahsie si najst partnera.. dnes clovek zavidi,ocakava neocakavane a maju tolko na vyber ,ze su doslova strateny ... ludia sa poriadne nevedia porozpravat a ak sa pohadajuuhned je to rozchod blokacia etc... zial dnesna doba je na zoznamenia narocna ..najst praveho je ovela tazsie-ale nie nemozne...

barborachors
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domkakvet
20. jan 2024

@cinamood_ za dovod nevery povazujem to, ze to nebol ten pravy

sheila121
20. jan 2024

@domkakvet väčšiu hlúposť som ešte nečítala. Keď to nie je ten pravý tak sa rozidem nie?

domkakvet
21. jan 2024

@sheila121 ano, ale ja som to zistila neskoro.