Dôvod nevery u muža

6. sep 2023

Ahojte!
Stretla som sa s názormi, že chlapi sa oveľa častejšie dopustia nevery, keď majú s manželkou konflikt typu: manželka rype, ziarli, vyzveda, sliedi,... než pre to, že zbadajú krásnu ženu a chcú ju dostať do postele.
Takže otázka na chlapov, je to tak? Ženy, skúste sa opýtať na to chlapov v okolí, fakt ma to celkom zaujíma.

autor
6. sep 2023
autor
6. sep 2023
autor
6. sep 2023
autor
6. sep 2023
maranta_leuconeura
6. sep 2023

Muzi su taki jednoduchsi... 😁

matkahelka
6. sep 2023

vernost je otazka rozhodnutia/presvedcenia/zasad. to, ci zena rype, sliedi, alebo su obklopeni sexicami je len bohapusta vyhovorka, resp.alibi chlapa. su chlapi, ktori maju doma vsetko tip top, aj krasnu zenu, aj kvalitny sex, aj vztah bez konfliktov a chodia vyprazdnovat vajcia kade-tade a su chlapi, co su v praci obklopeni mladymi sexicami a su verni.

luccija
6. sep 2023

Tak život so ziarlivkou musí byť peklo tak by som sa mu ani nečudoval.Kto chce povedie aj tu najúžasnejšiu zenu

slovakboy
6. sep 2023

Súhlasím s
@matkahelka. Je to vec rozhodnutia. Hodnoty. Celkového vzťahu. Ak si denne hovoria ako sa majú radi a skutočne to tak myslia, je veľmi malá šanca aby muž podviedol. Hoci aj s oveľa krajšou. Ale ak je vzťah taký už zabehaný, trošku nudný, on sa v ňom cíti celkom bezpečne tak môžu začať všelijaké bočné úmysly. Dosť robí príležitosť. Keď mu nejaká veľká kočka nadbieha, je to pre neho ako dar z nebies, ktorý nemôže nechať len tak odísť. Žiarlivá žena môže rozhodnutie podviesť urýchliť. Ale keď budeš žiarlivá kvôli niečomu, neznamená to, že hneď bude podvádzať. To zvykne byť práve vtedy, keď je verný, ale kvôli neopodstatnenej žiarlivosti sa kazí vzťah. A to nejakú dobu trvá. Potom si povie, aj tak si myslí, že ju podvádzam. Táto mi aspoň nebude robiť výčitky.

milanemila
6. sep 2023

Podla mna nida/rutina alebo nejaka druha puberta, kedy si este chce chlap dokazat, ze nato ma 🤷🏼‍♀️ naozaj to nie je tak, ze chlapi podvadzaju iba harpie skarede/tucne 🙈

deti95060810
6. sep 2023

čo som si všimla tak to boli dosť často chlapi s funkciou... akoby si chceli dokázať že oni môžu ...

sheila121
6. sep 2023

Tu ani nejde o krásu. Už som videla páry kde mal muž krásnu ženu a podviedol ju s presným opakom.

osky
6. sep 2023

Ked zena rype a pod.moze chlap od nej odist,alebo utekat z domu...
Za to vsak nemusi sulozit s niekym inym...
Nepoznam jedinx ospravedlnitelny dobod na neveru...

sszuzu8
6. sep 2023

Keď vidí žena lesba inú sexicu neslinta okato a nehadze sprosté poznámky nezvadza nedajbože aby znásilnila. Keď muž vidí sexicu správa sa ako sprosté prasa. Chyba nie je v žene ze je vyzývava alebo sexi. Chyba je v mužoch ze sú ako zvieratá a nemajú záujem sa naučiť ovládať svoje pudy. Keď podvedie žena je za tým niečo citové co doma nemá. Muž podvedie len tak...

lenkasarka
6. sep 2023

@sszuzu8 čiže z mužov si spravila netvorov, lebo nevedia ovládať svoje pudy, ale žena je chudina jej totiž doma niečo chyba🤦‍♀️

andigab
25. okt 2023

@sheila121 asi má nízke sebavedomie popri svojej manželke a pri škaredej sa cíti ako poloboh

cigipepe1247
28. mar 2024

Nie je to tak 😏

andigab
2. apr 2024

@cigipepe1247 výnimka potvrdzuje pravidlo