Fotka v mobile a konverzácia s mužom

20. jan 2024

Mam partnera 2 roky
V mobile som mu našla fotku kde si ho fotil… len tak, a našla som mu v mobile konverzaciu s mužom, sexualnu…
Mam pocit že je gay, pytala som sa ho či je hetero na 100% a povedal že ano, neviem čo mam robit , trasem sa a je mi zle, bojim sa a neviem naozaj čo robiť, pytala som sa naozaj či nieje bisexual a on že nie , čo mam robiť?

janinah
20. jan 2024

U mňa by skočil,navždy.

martinka13
20. jan 2024

To sa pýtaš vážne, že čo máš robiť?

sheila121
20. jan 2024

Veď mu povedz že si videla tu konverzáciu v mobile a uvidíš ako sa k tomu postaví.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. jan 2024

@martinka13 ano važne, ja neviem naozaj som zaskočena zostala, nas sexualny zivot je v poriadku, tak nechapem

sheila121
20. jan 2024

Tak sa neboj a len to na neho vybal, ináč nebudeš vedieť na čom si.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domka222
20. jan 2024

Nie,ty sa nebojíš, že by klamal. Ty sa bojíš priznať sa,že si sa mu hrabala v konverzáciách a bojíš sa toho,že by mohol byť kvôli tomu koniec

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
20. jan 2024

Normálne sa ho opýtaj na tu konverzáciu.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. jan 2024

@jaskolka 1. nechcem byt taka ze som sa hrabala v mobile 2. nabuduce si da pozor a keby sa taketo nieco deje uz sa to nedozviem 3. bude aj tak zabadzat klamat alebo proste nikdy nebudem vediet pravdu ci to je len experimentovanie alebo co to je…

dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sardinka32
20. jan 2024

Ak si v pohode s tym, ze chce experimentovat v tejto...ehm...oblasti, tak sa nadalej presviedcaj o tom, ze si to obhajil. 😀 Ako uprimne, toto sa da ako obhajit? 🙄 Odteraz mu uz nebudes verit, takze ak Ti takyto vztah vyhovuje, neries. Mate 22, on daco skusa, evidentne ma k tomu sklony, inak by to nerobil. Si vystrasena, ze on prides, ale chces zit s latentnym gejom?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
20. jan 2024

On už si bude dávať pozor aj tak... Ale neviem teda ako inak chceš vôbec niečo zistiť, keď mu nechceš povedať o tej konverzácii. Okrem toho keby nájdem v mobile partnera také dačo, tak kašlem na cavyky typu, môj mobil, ako to ze sa v ňom hrabes, a rovno by som žiadala vysvetlenie.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
20. jan 2024

Experimentuje? Ma obdobie? Že si fotí 🍆a píše si nejaké prasaciny s chlapom? 🙈🙈No by som mu ten mobil klepla o hlavu alebo ešte lepšie rovno o toho jeho holeho oneho..však nech si experimentuje, ale keď bude single, nie vo vzťahu.
Keby šlo o sexuálnu konverzáciu so ženou, tirz by si bola taka zhovievava?

kat_
20. jan 2024

no neviem, vedie sexualnu komunikaciu s niekym inym... mne by teda bolo dost jedno s kym, ci so zenou, muzom, opicou... za mna je uz toto prekrocena hranica... to uz sa zamysli ty, kde mas svoje hranice

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
20. jan 2024

prosimvas potrebujem podporu rady a nie kritiku na mna ja viem som hlupa nevazim si seba mma nizke sebavedomie ale prosim toto je moc aj na hociktoru zenu

taga
20. jan 2024

Si s nim 2 roky? Coho sa bojis???
ZIADNY HETERO CHLAP NEPOSIELA FOTKY SVOJEJ PYCHY INEMU HETERO CHLAPOVI! KECY O EXPERIMENTOVANI SU BLBOST!

Absolutne nemas co riesit, si len slaba pozriet sa pravde do oci a urobit rozhodnutie. A slabi ludia velmi trpia, prave pre toto.. bud zosilnies, alebo budes trpiet, je to tvoj zivot

egonsk
20. jan 2024

on sa urcite chcel iba s tym druhym chlapom poradit o nejakom intimnom probleme a hanbil sa tu fotku dat sem na modreho konika, ze by mu tu zeny miesto rady hodnotili dlzku. Ale este je moznost, ze ten chlap je vlastne zena s muzskym nickom, aby si nemala podozrenie, keby mu nahodou zavolala v noci a ty si to videla. No a posledna moznost je, ze ako autorka mas bujnu fantaziu a privela volneho casu, preto si sa rozhodla to tu trosku roztocit novou vasnivou virtualnou temou.