Fotka v mobile a konverzácia s mužom

20. jan 2024

Mam partnera 2 roky
V mobile som mu našla fotku kde si ho fotil… len tak, a našla som mu v mobile konverzaciu s mužom, sexualnu…
Mam pocit že je gay, pytala som sa ho či je hetero na 100% a povedal že ano, neviem čo mam robit , trasem sa a je mi zle, bojim sa a neviem naozaj čo robiť, pytala som sa naozaj či nieje bisexual a on že nie , čo mam robiť?

dharmasanata
23. jan 2024

Si ešte mladá veľmi aby si si komplikovala život a strácala najkrajšie roky v takomto vzťahu. Daj na nás staršie aspoň trochu. Chlapec sa ešte potrebuje nájsť.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mk22
23. jan 2024

Ty si mladunka, máš vek ako môj syn.
Nesnaž sa silou mocou niečo zachraňovať, nie všetko sa deje tak, akoby sme chceli.
Si jeho prvá, možno až teraz zistil ze okrem žien ho rajcuju aj muži.. Ty to nezmeníš, ty HO nezmeníš.
Daj tomu čas, netlac na pílu.. Ja viem ze toto čítať nechceš, vieš koľko takych sklamaní ešte zažiješ.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dharmasanata
23. jan 2024

No, ja na tvojom mieste s mojím terajším rozumom (popravde v tvojom veku som bola tiež hlupučka a veľmi veľmi naivná čo sa týka mužov) by som vzťah ukončila, povedala mu, že mu dám priestor aby sa sám našiel. Vysvetlila mu, že nieje správne voči tebe, keď sa uspokojuje s inými ľuďmi cez telefón, že je to tiež forma nevery a hlavne že sklamalo to že klamal. Ja by som takému mužovi už nedokázala dôverovať a ďalej fungovať. Je to už na tebe ako naložiš s informáciami ktoré o ňom teraz máš, ale myslím, že si rozumná a vieš čo je diskrétnosť, môžeš mu aspoň to ponúknuť na znak priateľstva .Uvidíš možno rokmi vás ešte život spojí, ale zamerala by som sa na seba, časom na dala možnosť inému mužovi.. mňa by to späť k takému mužovi už neťahalo. Venuj sa sebe a popremýšľaj prečo chceš zachraňovať niekoho kto ti ublížil, prípadne si poloz iné otázky.. prečítaj si nejaké knihy o seba láske a tak. Mne to síce ako mladej nedalo nič, až život ma sám naučil 😄 a zle skúsenosti.

autor
23. jan 2024

@dharmasanata Dakujem za rady, ja viem zivot najviac nauci aj tak. Niekedy je spravne vsetko, niekedy nieje spravne nic, niekedy clovek lutuje a niekedy je rad. Este vela krat sa popálim a som na to ako tak pripravená. .

dharmasanata
23. jan 2024

V prvom rade zmeň svoje myslenie, to že už dopredu si vravíš, že sa ešte veľa krát popáliš.. ty si už dopredu viažeš sama slučku na krku.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
huxy
23. jan 2024

Prosím ťa a aký je to život, čakať stále zle? Musíš sa inak nastaviť. Život treba žiť a nie len prežívať. Áno, každý má v živote aj zle situácie, trpí, trápi sa. Ale mala by si od života chcieť viac. Nerob zo seba trpitelku kvôli cudziemu chlapovi. On si to aj tak nikdy nebude vazit. Ženy ti tu píšu zo svojich skúseností.

mk22
23. jan 2024

Máš 22r píšeš ako 60r žena zbita životom rodinou, rozvedená psych fyz zničená.. Vzchop sa prosím ta, chod cvičiť prestať tu písať dookola výlevy o ničom.
Haló ma 22r zistila si ze frajer si honí úd a mužmi a bohvie co ešte.. Co tu kvilis.. Nemáte spolu nič, deti majetok.
Podakuj mu zazelaj veľa šťastia a adios.
Ci co chceš čítať?
Véd ty píšeš ako troska zničená a dokopy sa ti nič tragické nestalo.
Ja som pochovala dieťa, aktuálne som sa dozvedela ze mame sa vrátila rakovina to co mam sa ísť vešať?
Si sklamaná ale máš práve byt aj nahnevaná tvoj priateľ ti klamal a je možné že ma chuť sulozit chlapov.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mk22
23. jan 2024

Vidíš, zle čítaš.. Dostala si tu milión rad, postrehov, názorov.. Ty si len neprečítala to, čo si v kútiku duše prečítať chcela..
Pochopenie v čom.. Ze toto je bežné, nechaj ho, nech si honka..
Toto sa pochopiť nedá. Ale si mladá, takže to vnímaš ináč.
Ja mam 44, odo mňa by dostal kopanec.. Aby som ja zisťovala co ho k tomu vedie sexuálne sa ukajat s mužmi... Ty zjavne máš na to čas aj energiu..

dharmasanata
23. jan 2024

Pomoci a podpory si sa tu dočkala, ale ty ju odmietaš. Ty skôr chceš aby sme ti odobrili jeho správanie, ale to sa nestane.