Hluční susedia

18. aug 2023

Ahojte bývame na dedine oproti nám sa nasťahovali nový susedia(dom je v prenajme)ten ich,sú to romovia z osady pravdepodobne ale ja s tým odkiaľ su nemám žiadne problém len ten hluk ktorý robia je ako v cirkuse cez den a aj v noci majú 5 deti.Pred nimi tu tiež bývali romovia a nebol žiaden problém bývali tu 7rokov žiaden hluk dá neriešil.Minule ráno tam bol asi o pol 3 strašný krik a hluk ja neviem čo tak robili ale hrôza.Včera som dávala malu spať okolo 11tej a mala som okno otvorené a stále krik až som okno musela zavrieť a aj tak to bolo počuť. A to nie že deti kričia ale aj dospelý po sebe zjapu ako nenormálny.Mal niekto podobný problém ?

micusa2222
18. aug 2023

moja zlatá..c..i..g...o..š...i...nespratní, neprispôsobiví..s tžm nič nenarobíš...

pribinak
18. aug 2023

Rušia nočný kľud? Volám žandáre

autor
18. aug 2023

@micusa2222 ako ja rozumiem ale predtým sme tu mali romov a veľmi slušných tak preto tomu nerozumiem tak je krik stále

autor
18. aug 2023

@micusa2222
@pribinak Normálne pred týždňom až moju babku to zobudilo a ta berie lieky na spanie čiže spi ako baran a to bolo o 2 ráno

deti95060810
18. aug 2023

ta vieš nie je cigán ako cigán.... poniektorí dokážu byť aj slušní....
ak budú po nociach vystrájať - zavolať políciu..

pribinak
18. aug 2023

Však volaj 158

micusa2222
18. aug 2023

@deti95060810 tých slušných je veľmi málo...

autor
18. aug 2023

Bývajú tu ešte len tri týždne prvý týždeň ako sa nasťahovali som to vôbec neriešila veď sa predsa sťahujú už pri tom sťahovaní prepáčte za výraz kokot,piča,kurva toto lietalo cely deň a to som mala okno otvorené a bolo to počuť až do obývačky

liusa82
18. aug 2023

@autor no tí slušní romovia čo ste mali predtým bola ozaj rarita.Takí sa dajú na pár prstoch spočítať a nájsť.Väčšina je takýchto.Ako keby si nevedela.To bud si zvyknúť alebo zdupkať.Ale aj keby to chcete predať a niekto sa dozvie že v okolí priamom sú cigáni tak už z principu to nebudú chceť

autor
18. aug 2023

@liusa82 áno ja rozumiem nemáme tu až tak veľa romov ale tento dom oproti je v tako stave že len pre chudobnú rodinu a to doslova dlhšie po nich tak nikto nebýval ale ten dom kúpila realitka a prenajíma ho 600eur je nájom podľa mna to nebudú zvládať finančne

lucka_ke
18. aug 2023

riešte s majiteľmi ak sú len v prenájme, v noci neexistuje aby robili cirkus

zuzanka.zuzu
18. aug 2023

@lucka_ke majiteľom je to zvyčajne jedno, hlavne nech platia

la_dolce_vita
18. aug 2023

Tak to ta uprimne lutujem, to je ako za trest. Casom to bude asi vsade na vychode :((. Len aby casom nepribudli dalsie problemy.. drzim palce, nech zmiznu co najskor.

la_dolce_vita
18. aug 2023

A policia ich neporiesi, toto etnikum moze vsetko.

julinka66
18. aug 2023

Tak mi nemáme Rómov susedov,ale slovákov a tiež si myslia že bývajú na ulici sami,deti nevychovane a rodičia detto

cacianka
19. aug 2023

Toto etnikum má zvyčajne strach, zo smrti, duchov. Skús spomenúť, že tam strasí, že tam bola zakopana mŕtvola, všetko vraj, alebo tam bol starý cintorín ale pred veľa rokmi, vraj si počula, alebo niekde to písali v novinách. Ak ich hluk vadí aj susedom, skús aj susedov poprosiť o spoluprácu, nie však každého, iba zopár ľudí, ktorí to vedia zahrať. Aj oni počuli, že tam zabili dieťa a to chodí na sviatky dusiť deti, počarovať aby ochoreli, aj že sa tam strácali peniaze.
Alebo tam behal duch besneho psa.
Viem , mám fantáziu ale ako inak ti poradiť.
Realitke je fuk, kto tam býva, hlavne že platí, aj keby susedia mali zosalieť. Tvrdý biznis, môžeš čakať že nebudú mať love, a čoskoro odídu, ale občas s nimi nikto nepohne ani mesiace ani roky, aj keby neplatili.

autor
20. aug 2023

@cacianka ako musím uznať že aj ja mám strach predtým domom lebo tam zomrelo veľa ľudí a to myslím vážne z babkinho rozprávania viem že tam umrela asi 40ročna žena vraj ju muž týral toto ja osobne nepämatam. Ale asi 15 rokov dozadu sa tam obesilo dievča dodnes nikto nevie kvôli čomu mala len 14 aj ta pani 40 ročná sa takto obesila. Ja som vždy vravela že tam dom ma čudnú energiu

cacianka
20. aug 2023

To som netušila, ako som nechtiac trafila.
Ten dom za nič nemôže, ale ak si chces pomôcť od etnika, musíš použiť rafinované zbrane, aby si nečakala len na to že nebudú mať € na poplatky. Poznám ich ako kseftarov, voňavky, príbory, autá, drogy, tak € na nájom môžu mať roky. Realitka neporiesi. Tak len strach.
Je mi ľúto, že sa tam trápili 2 ľudské bytosti, ale ber to tak, že vám môžu pomôcť. Potom im poďakujte za pomoc, zapalte im sviečky na pamiatku, ak ste veriace pomodlite sa za ne, dajte slúžiť omšu.
Porozmýšľajte aj nad trochou techniky - premietať im na dvor biele plachty, pustiť pazvuky, ja už by som využila čokoľvek ako psychické oblbovanie, len nech si pomôžem. Lebo toto sa nijako nezlepší, len zhorši. Viem o čom píšem, máme uličku "etnickú", a je to na nervy.

zeldia
20. aug 2023

@cacianka suhlasim aj ja by som to takto skúsila.

cacianka
20. aug 2023

@zeldia fakt mi nenapadne iné riešenie
Áno dá sa obrátiť na realitnú.
Áno môže volať policajtov
Ale....