Je to v pohode?

16. nov 2023

Priateľ mi napísal: nie som doma vieš
No príde mi to dosť hnusne povedané
Ani som nevedela že nie je doma ani som sa Nepýtala či niekde je
Ale riešili sme večer a on mi to tak hnusne napísal
Alebo sa to hnusne zdá iba mne ?

barbora0308
16. nov 2023

Kolko mas rokov 15?

simsalabim
16. nov 2023

Mne sa to hnusne nezda, ale tvoje pohorsenie je take… infantilne. Ako pubertacka.

lindous
16. nov 2023

V správach sa tón hlasu stráca, mne na tom nepríde nič hnusné... keby dal za to smajlíka už by to bolo ok? alebo? ... 😅

monillia
16. nov 2023

Zo série : "nemám problém, vyrobim si "

autor
16. nov 2023

@lindous napisal mi že išiel kamarátku zaviesť za jej skoro frajerom a teraz na ňu vraj čaká tak čo si mám myslieť

autor
16. nov 2023

@monillia a to že išiel zaviesť kamošku za jej skoro frajerom a ešte na ňu čaká?

h2
16. nov 2023

Odpíš mu "OK, tiež si urobím vlastný program, maj pekný večer."

monillia
16. nov 2023

@autor že šiel zaviesť kamarátku, asi ho o to požiadala. Vy ste mali dnes dohodnutý nejaký program, alebo v čom vidíš problém

lindous
16. nov 2023

Takže problém je niekde úplne inde, toto si mala napísať hneď a nie riešiť či je "nie som doma vieš" hnusné.... neviem, ja by som si o mojom nič nepomyslela, keby sme neboli dohodnutí na nejaký iný program a nezrušil ma kvôli tomuto... svojho poznáš ty...

autor
16. nov 2023

@monillia ano mali a mne nič nepovedal vôbec nič a zrazu mi pride odmerany

autor
16. nov 2023

@lindous nevedela som o tom napisal mi to až potom

lindous
16. nov 2023

Nehroť to teraz, očividne sa ťa dotklo, že je s kamoškou a v správach možno hľadáš aj niečo čo tam nie je, aby si sa mohla hnevať... ty si na túto situáciu reagovala ako? nie je jeho odmeranosť reakciou na tvoje správy?... a možno sa ti to len zdá... nechaj to teraz tak, uvidíš ako sa ozve, keď bude doma a bude mať čas, z tohto sa nedá vyvodiť žiadny záver ani nič...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grof_monte_christo
16. nov 2023

@jj298 Mozno ma naozaj 15 rokov

pralinka25
16. nov 2023

tak mu to oplat rovnako. sprav si program a oznam mu to potom. ale problem vidim skor v tom ze ziarlis na kamosku.
inak nechapem. on ju odvezie na rande a potom na nu caka kym jej rande skonci ci?

autor
16. nov 2023

@pralinka25 ano čaká a možno je on na rande však teraz už neviem kde je pravda som zmätená

h2
16. nov 2023

No to je sila! On má stráviť večer s tebou, ale namiesto toho ide odviezť kamarátku na rande s jej frajerom a niekde poslušne čaká, kým oni dorandia, aby ju zase mohol odviezť domov? To čo je za blba, prosím ťa?

tehotna40
16. nov 2023

@jj298 sama by som to lepšie nenapísala... z duše povedané

pralinka25
16. nov 2023

to je z cesty. a vies kto je ten skorofrajer?
bud je uplne vadny alebo je tym skrofrajerom on

autor
16. nov 2023

@h2 sama neviem a ešte keď ku tomu niečo chcem povedať tak vraj ho poprosila tak čo mal robiť

autor
16. nov 2023

@pralinka25 však to ma aj napadlo nedava mi to zmysel

domkakvet
16. nov 2023

Je to zvlastne.

pralinka25
16. nov 2023

tak aj ked ho poprosi aby skocil teraz do Vahu tak to urobi? no tak si chalan mal stanovit priority. alebo si ich stanovil .treba sa otvorene porozpravat nech vies na com si a nevodi ta za nos.

h2
16. nov 2023

Akože čo mal robiť, keď ho poprosila?! Povedať, že ju odviezť nemôže, lebo chce stráviť večer s priateľkou a nie robiť niekomu osobného šoféra. Keď jej to s tým skorofrajerom nevyjde a poprosí ho, či by s ňou nestrávil noc, lebo je smutná a potrebuje utešiť, tak to urobí, lebo veď ho poprosila, tak čo mal povedať? On nevie povedať Nie? Alebo nechce?

oli18
16. nov 2023

Rozid sa s nim. Ani jeden z vas nie je mentalne vyspely na vztah. Medzitym si nastuduj nieco o zmyslani muzov. Napr.knihu Muzi su z Marsu a zeny z Venuse, Mars a Venusa na rande a pod.

autor
16. nov 2023

@h2 zjavne nie som priorita ja ale ona

pralinka25
17. nov 2023

teraz si musis stanovit priority ty