O čo jej ide?

23. mar 2022

Ahojte. Možno si poviete že som trápna ale potrebujem radu. S priateľom som 5 rokov a od uplynulej soboty čo sme boli v bare a prisadli si k nám traja mladí opiti ľudia, od toho večera si priateľ píše s jednou babou. Ide o to že si na stole nechali náplne do elektronickej cigarety a nabíjačku tak priateľ to vzal k nám domov že ich nájdeme na FB a oznámime im nech si pre to prídu. Nestalo sa tak, navyše v daný večer ja som odišla okolo jedenástej domov keďže som bola unavená a priateľ tam s ňou sedel osamote do tretej rána čo je tiež divné aj keď je pravda že mali vypite obaja ale prečo nešiel do mnou ale ostal tam s ňou? Ta baba ma mimochodom 40 rokov a dve deti plus otvorený vzťah čo stihla vyrozprávať v daný večer. O to nejde ale o to že môjmu priateľovi napísala dnes večer že sa s ním chce stretnúť osamote, pritom vie že sme spolu a priateľ jej písal nech dojde keď sme tam my dvaja a vzápätí na to jej napísal že aj inokedy je deň. Nepodviedol by ma ale divné je to prečo ona chce stretko s ním osamote. Verím mu ale po dnešnom ich písaní je vo mne jedno veľké ALE. Čo si myslíte o tom.

autor
23. mar 2022

Keď som mu to povedala že sa mi to nepáči tak mi povedal že som chorobne žiarivá a že on nevie prečo to napísala.

autor
23. mar 2022

Oprava: Žiarliva

tomikejt
23. mar 2022

Tak ja niesom žiarlivá, ale toto by ma zo stoličky dvihlo

tncka
23. mar 2022

A on by bol s takym cosi v pohode? Uz len to,ze tam zostal s nou v bare a nesiel s tebou domov by som mu teda vytmavila nie este ten zvysok😅

simca06022011
23. mar 2022

no na taketo hviezdy pozor, ja som uz pred 18r s mojim takuto kreaturu riesila... nakoniec to vyriesil jej manzel :D lebo ze "otvoreny vztah " :DDD asi mal iny nazor na to, nepredstavoval si to tak, ze zena beha za zajacikmi ked si chodi oddychnut aj 100km od domova cez vikend na diskoteky a tak ako nejaka pubertacka :DDD A este bola urazena, ze preco chlapovi som nedovolila s nou sa stykat (ja som o tom ani nevedela, vlastne takto som sa to dozvedela :DDD) .
A inak si ok, mne to vadilo a vadilo by mi to aj teraz. Ziarliva nie som,ale taketo kamaratstva osamote neuznavam, jedine stretnutia, ktore vobec neriesim su pracovne.

autor
23. mar 2022

Pripomenula som mu to aj teraz a jeho reakcia je taká že on jej nevidí do hlavy ako ho ona berie a fakt je ten že on jej písal aby prišla za nami keď sme tam obaja a keď mu to napísala že pride radšej keď tam v tom bare bude sám a on jej napíše na to že aj inokedy je deň? Ja už nechápem o čo jej alebo jemu ide.

lienka.7
23. mar 2022

V prvom rade mal ísť priatel s tebou domov.to ze nesiel a radšej tam vykeciaval s nou, hm, odpovedz si sama. To ze by ta nepodviedol, za to by som ruku do ohňa na tvojom mieste nedavala

autor
23. mar 2022

@tncka ja som to brala vtedy tak že bol opitý a neuvažoval ako triezvy človek ibaže veľmi dobre si pamätal ďalší deň že bol snou tam do tretej rána. A na to on mne povie že som tam mohla zostať a nie a nie mu vysvetliť že som automaticky čakala že pojde aj on so mnou. Horšie jak pubertiak

simca06022011
23. mar 2022

ale neries, takychto zien este bude. On je mozno jeden z tych, ktory ju nevie zo slusnosti poslat kade lahsie :D Ako pvedal, do hlavy jej vidiet nemoze... ale urcite na nu pozor.. :DD mozno sa na neho namotala :D

autor
23. mar 2022

@lienka.7 samozrejme že asi mu bolo lepšie s ňou keď uprednostnil pokec do tretej rána s cudzou ženou ako so mnou s ktorou žije.

autor
23. mar 2022

@simca06022011 toho sa bojím že sa na neho namotala a preto s ním chce stretko. 😥

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
23. mar 2022

Mne je všetko, čo píšeš, divné.
1. Vy ste ako dvojica spolu v bare a niekto cudzí si k vám len tak prisadne?
2. Tak boli to mladí ľudia, alebo 40 ročná žena?
3. Keď si niekto cudzí niečo zabudne v bare, odovzdám to barmanovi. Je logické, že to ten, čo to stratil, príde hľadať tam.
4. Ste v bare spolu, ale ty sa o 11 zdvihneš a ideš sama domov??? A on tam zostane s cudzími ľuďmi?
Adť... proste divné všetko.

autor
23. mar 2022

@h2 ta 40 ročná tam bola s ďalšími dvomi ľuďmi. Pár muž a žena lenže oni sa venovali jeden druhému a keď už mali všetci traja aj s ňou vypite prisadli si k nám

simca06022011
23. mar 2022

tebe moze byt jedno ci sa na neho namotala, hlavne ze on sa nenamota... :D

miadi
23. mar 2022

@h2 hej ja som mlada 40r triezva baba ..ale radsej nic viac nenapišem zas to tu niekto pochopi tak, ze ide o mna :D ale mas pravdu je to dalsia divná story. Najviac to ze on tam ostal do 3 kvakat a frajerka sla sama domov. Gentleman A ze on jej do hlavy nevidi hehe ja si viem vselico predstavit a to som tam nebola :D

autor
23. mar 2022

@simca06022011 mne je jedno ak ona začala niečo k nemu cítiť pritom vie že on je so mnou ale nechápem prečo jej priateľ slušne nenapisal aj druhýkrát že nech tam príde keď sme tam obaja ale že aj inokedy je deň tomu nerozumiem teda

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
23. mar 2022

Ved nech jej tie veci odlozi v tom podniku u barmana a hotovo nemusí sa snou stretnut naco?

miadi
23. mar 2022

ona k nemu nemusi nic citit len sa jej zda silne použitelný ..bez teba ..

autor
23. mar 2022

@vifoncitta lebo bavili sa o bare kde sme sedeli. Ona mu najskôr začala písať žeby si dala od nervov pivo a že sme tam my dvaja nech dojde a ona až moc vyhýbavo mu pisala že to nedá a že ona nechodí len tak za niekým do baru ak nemá partiu že jej to je blbé a na to mu potom napísala že pride tam keď bude sám čiže bezo mňa. Hlupana. Má otvorený vzťah tak nech si užíva doma.

autor
23. mar 2022

@miadi ak by aj k tomu prišlo priatel vie žeby bol koniec tak si myslím že by ma nepodviedol. Mal aj predtým x možnosti a neurobil to.

h2
23. mar 2022

@miadi Priznaj sa! Si to ty! Ešte aj dve deti máš. 😃 Tak o čo ti teda ide?! 😂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bruneta880
23. mar 2022

Ja si zase myslím, podľa jeho odpovedí, že by s tým až taký problém nemal ...ty necháš so sebou pekne zametať...

autor
23. mar 2022

@bruneta880 ja som hlúpa v jednej veci a to tej že mu až príliš dôverujem keďže zastávam názor že vo vzťahu musí byť dôvera.

bruneta880
23. mar 2022

Svätá pravda dievča, dôvera, ale nie slepá

miadi
23. mar 2022

Total trapne ze bez partie ona nejde do baru ale za nim len ked bude Sam sak to je aky nezmysel. Ved by sa nemuseli ani v bare stretnut ked by slo len o to vratit daku trapnu nabijacku..

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz