Kamarátka - nepriateľka

3. máj 2024

Stalo sa vám niekedy že vaša blízka kamarátka ktorú poznáte celý život je mi pravou rukou vo všetkom sa začala priatelit so ženou, ktorú vy nenávidíte, pretože vám veľa ublížila v osobnom živote? Je mi z toho smutno neviem pochopiť ako si môžu rozumieť. Aj napriek tomu že vedia všetko navzájom. Príde mi to ako zrada kamarátky voči mne. Nechcem ju stratiť ale neviem sa povzniesť a povzniesť že trávia spolu voľný čas. Cítim smútok na duši

svokrinjazykmonika
3. máj 2024

Tak toto by mi moja kamoška určite nerobila. Asi nie ste až také bff

gribka1
3. máj 2024

Len si si myslela, že je kamarátka. Veľa ľudí je takto "slepých" a potom prekvapených.

katkaseiner
3. máj 2024

Ludia sa menia...tiez som sa vo viac ludoch sklamala, ale uz to neriesim. Nemozem povedat ze by som mala naj kamosku - ale zvladam to a je mi dobre aj bez nej

viestta
3. máj 2024

Nemalo by to byt tak, ze kazdy si slobodne vybera s kym sa priateli a s kym nie? To, ze tebe niekto ublizil este neznamena, ze oni dve nemozu spolu vychadzat a stretavat sa.

majlo1234
3. máj 2024

Neviem, snazim sa prist na to, ci mam v zivote ludi, ktorych nenavidim. A nemam

isis234
3. máj 2024

Možno sa stretávajú, pretože majú rovnakú povahu, Majú sa o čom rozprávať.
Ak by o tebe rozprávali, potom už nie je tvoja priateľka. Faloš, pretvárka akoby boli v móde

miadi
3. máj 2024

@viestta zalezi co urobila ta nepriatelka . Ak sa len vzajomne nenusia a mala blbe reci na autorku ok kamoska nech sa snou kludne kamosi … ak ta nepriatelka je zena s ktorou autorku podvadzal frajer/manzel .. tak je uplne nehorazne sa snou skamošit.

dadka1997
4. máj 2024

No to by som ani ja nezvladla predychat .. spytaj sa jej

hopsas
4. máj 2024

Ja som bola v takej situácii že.moja.kamoska.neznasala moju.kolegynu z kanclu a ja som to nevedela.pochopit. aj jedna aj druhá boli pre.mna fajn baby a stretávala som sa.s.oboma.aj keď sa to ani jednej nepáčilo lebo som ich mala rada obe. Ale ja som to brala tak že prečo by mi niekto hoci aj dobrá.kamoska.mal.hovorit s kým sa.mozem kamarátiť a s kým nie

domkakvet
4. máj 2024

Podla mna to nie je kamoska.

autor
5. máj 2024

Presne tak každý má nárok stretávať sa, kamarátiť s kým chce, preto som jej ani raz nepovedala že si to neprajem je to jej rozhodnutie a rešpektujem ho. Iba som napísala že ma to trápi a ťažko sa s tým vyrovnávam a cítim že to náš vzťah naštrbi

petracandle
5. máj 2024

Autorka, ja ťa chápem. Aj keď je kamarátka slobodný človek a môže sa baviť s kým chce, tak úplne chápem, že ti to prekáža a z jej strany to nie je pekné (aj keď áno, má na to právo). Mne by to tiež vadilo..ako by som jej mohla hovoriť osobné veci, keď je možné, že by to potom hovorila tej "nepriateľke". Možno nie ale ten pocit je nepríjemný