Mám obnoviť kontakt s osobou?

21. mar 2024

Čaute baby. Mám takú otázku. Boli ste v situácii kedy sa vam bývali po dlhej dobe ozval s tým, že by chcel oživiť kontakt? Chcel by sa aj stretnúť, no neviem, čo z toho čakať. Pomaly som na neho zabudla a zmierila sa s tým ako to je. Z neho cítiť, že chce skôr sa len stretnúť, povedať si čo nové, nič viac. V minulosti mi vykričal, že sa nikdy nevráti ku mne. Čo by ste robili?

monikkatt
21. mar 2024

Naco vyberat smeti z kosa? Raz ta uz poslal do prdele, potrebujes to zazit znova? Ani by ma nehlo ist na nejake stretnutie.. asi nema kam zasunut tak skusa aka zufala si a ci mu das 🤷‍♀️ ser na neho prosim ta

tinqua
21. mar 2024

Asi by záležalo od toho v akých pocitoch ma dotyčný zanechal, čo v tom bolo, ako to bolo ukončené...nemusíš tu písať žiadne detaily, pokiaľ nechceš...základný rozhodovací kompas, ktorý obvykle funguje je, že keď nevieš či áno alebo nie, tak je to nie...ak ale zvedavosť nie je také ľahké učičíkat, potom si ešte treba položiť otázky ako...čo od toho čakám? Vzhľadom na skúsenosť,
sú tie očakávania reálne? Je niekto komu týmto stretnutím ublížim? (toto zahŕňa tak teba aj jeho osobne ako aj vaše okolie)...ak to bolo zle a skončilo zle, tak toto surfovanie v spomienkovom optimizme aj tak rýchlo skončí, lebo dôvody rozpadu vzťahu sa predstavia opäť a pomerne rýchlo, už sa totiž poznáte, takže z môjho pohľadu strata času...radšej si prečítam knihu

deti95060810
21. mar 2024

tak to určite nie keď sa choval ako hulvát... potrebuješ ho vidieť keď už všetko konečne prebolelo?

majka99999
21. mar 2024

Za mna nie. Kamarati nebudete, naco aj, planujes s nim chodit po kavickach a zdoverovat sa mu? Predpokladam, ze nieco chce, ale to nieco je vyhodne prenho, tebe to moze ublizit, nemusi, ale moze.
Nevracaj sa do minulosti a ignoruj. Bud neodpisuj, alebo ak si uz odpisala a on navrhol stretnutie, tak napis, ze mas vsetko uzavrete a netuzis ho vidiet, ze mu prajes pekny zivot. A potom uz neodpisuj.

ovaaa
21. mar 2024

Určite nie, všeobecne na čo byť v kontakte?

koniarova
21. mar 2024

Načo preboha. Určite nie.

tykat
21. mar 2024

Napisala by som mu ze pre mna je to uzavreta vec a nechcem sa s nim stretnut.

gabika0825
21. mar 2024

Ja by som sa s ním nestretla, keďže ti vykričal take veci ešte počas vzťahu tak predpokladám ze ste sa nerozišli v dobrom, prečo by sa niekto chcel s takou osobou stretávať, najmä keď to už máš v sebe uzavreté. Takze moja rada je ze by si sa s ním nemala stretnúť, už len z úcty k sebe

aeruginosa
21. mar 2024

Ignorovala by som ho. Nestal by mi ani za to, aby som ho odmietla.
Autorka, vzdy, ked budes v takejto situacii, spomen si na tie chvile po rozchode a ako ti ublizil. Je to fer voci tvojmu minulemu „ja”, ze by si teraz isla vyplnit jeho volnu chvilu len preto, ze aktualne asi nema nic lepsie na praci? Akurat uspokojis jeho ego, ze si tak zufala a on tak skvely, ze by u teba mozno este mal sancu. Za mna jasne NIE, nechod s nim nikam a ani mu nepis.

dadka1997
21. mar 2024

Znovu do tej istej rieky nevstupim.. nie, nemam zaujem dovi dopo

ahhola
21. mar 2024

Byvaly frajer, manzel...? V oboch pripadoch radsej dovi, dopo... 😛

ahhola
21. mar 2024

@dadka1997 🥲az teraz pozeram, akoby som odpisala koniec tvojho komentu, ale vobec😃

dadka1997
21. mar 2024

@ahhola k tomu sa neda čo ine napisat 😃 takže pohodka .

danica2711
21. mar 2024

už zas toto?

alessavandervelden
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vilma7
21. mar 2024

Nevidím dôvod sa stretávať s bývalým...škoda času. Radšej ho investuj do svojej budúcnosti ako minulosti.