Mám problém nájsť si frajera

13. mar 2024

Ahojte, mám veľký problém nájsť si frajera. Mám pocit, že v dnešnej dobe sú všetci kurevníci, neschopní a žiadny normálny už ani neexistuje. Veľakrát mi písali ženatí muži, ktorí mali doma manželky s deťmi a ja si hovorím kde sa stala chyba. Keď si predstavím, že by môj muž písal iným ženám je mi na vracanie.
Poraďte ako zmeniť mindset, že všetci nie sú kkti? Viem, že existujú aj verní vtipní pekní muži, ale asi nie v mojom okolí...
Zoznamky som si už radšej zrušila, lebo všetkým prevažne išlo iba o sex.
Kde ste sa spoznali s vašimi frajermi/manželmi?

brloh
14. mar 2024

Súhlasím s @chodec15 a pridám ďalšiu múdrosť ktorá sa ťa zaručene dotkne "vrana k vrane sadá" 😆 Si hodne negatívna a vulgárna čo sa normálnym chlapom nepáči. Nie je ti divné že sú okolo teba len samí "kurevnici" hoci vieš že existujú aj normálni chlapi? Čo človek vyžaruje to sa mu vracia.

eva8
14. mar 2024

@brloh ako nazvat zenatych chlapov, ktori si s niekym pisu kvoli sexu? Alebo nezenatych chlapov, ktori hladaju niekoho len na sex? Alebo zenatych chlapov na zoznamkach?
Ziadala o pomoc, ako sa zbavit pocitu, ze existuju len takito chlapi.

egonsk
14. mar 2024

Ked si anonymne takto vulgarna a v reale nie, tak sa vlastne pretvarujes, lebo pravu tvar ukazujes iba ked si myslis, ze ta nikto nema ako identifikovat.
A chlap aj ked vyzera akokolvek prihluplo, ma tiez v sebe nejaky ten 6-ty zmysel, takze slusnejsi ta asi odhali uz v pociatku a taky menej slusny si ta zaradi do poctu alternativnych radodajok, ktore mozno skusia, ci aj realne podlahnu...

eva8
14. mar 2024

@egonsk pisat o posielani niekoho expresne do p... je, alebo nie je vulgarne vyjadrovanie?

autor
14. mar 2024

@egonsk 😴😴😴

ibatanecnica
14. mar 2024

@iv1rozali tiež som sa takto zoznámila s mužom

eva8
14. mar 2024

@egonsk prepac za tu otazku, zamerne som ju polozila chlapovi, nech to je objektivne. Takto sa nevyjadrujem ani v mysli. Len chcem nieco zistit. Dakujem za pochopenie.

brloh
14. mar 2024

@eva8 nijako, neriešim ich a nepotrebujem ich explicitne označovať. Autorka tu dostala rady že musí zmeniť v prvom rade seba a svoj prístup, ale ako to už býva zvykom, rady tu chce málokto a väčšinou sa len posťažovať.

eva8
14. mar 2024

@brloh ani ja by som ich nepomenuvavala, len opisala sposobom, akym som ich opisala 🙂 Dakujem.

dogblock
14. mar 2024

zial, treba skusat tie zoznamky, len sa mentalne dopredu musis obrnit, ze 98 % tam hlada sex a ze asi par tyzdnov/mesiacov budes musiet oddelovat zrno od pliev. ale ked sa zadari, tak to bude uzasne. vlastna viacnasobna skusenost

matttech
14. mar 2024

Nie si jediná čo má taký problém,sú nás stovky len v mojom okolí 😉

sunnyfunnygirl
14. mar 2024

Čauko, hmm🤔 nejakú extra radu ti nedám, ale ako tak pozerám dostala si ich tu niekoľko typu ,,keď sú pre teba všetci ko... tak potom budeš priťahovať len ko.... ale vieščo? Je logické, že ak vo svojom okolí vidíš, ako chlapi podvádzajú (alebo aj ženy, no v tomto prípade hovorme o chlapoch), alebo ak ti píšu len kvôli tomu jednému, tak je jasné, že si potom voči väčšine chlapov nedôverčivá. Je normálne, ak máš pocit, že väčšina je taká. Ja to mám podobne, vytástla som v rodine, kde 90% chlapov podvádzalo svoje ženy, takže samozrejme mám skreslene vnímanie mužov. Je pre mňa ťažké niekomu veriť a hneď hádžem flintu do žita. Ak mi aj niekto napíše, rovno to mažem. Pred pár rokmi som riešila to, čo ty. Chcela som niekoho lojálneho no bohužiaľ. Vyriešila som to tak, že som sa skrátka zamerala viac na seba, než na hľadanie paetnera, začala som viac cvičiť, našla som si nové hobby a venovať sa veciam, ktoré mi robia radosť. Odvtedy som spokojná sama so sebou a v noci zaspávam s pocitom, že ma nikto nepodvádza a mám svätý pokoj (čo je podľa mňa najdôležitejšie)😎 mám 26, je jasné, že nemám v pláne byť do konca života sama, ale momentálne je mi super aj samej......Pokiaľ sa niekedy opäť pokúsim niekoho si nájsť, tak pravdepodobne to skúsim prostresnícívom nejakých tých hobby, kde sa dajú spoznať rôzni ľudia. Tiež som veľký introvert, takže väčšie skupiny ľudí mi vadia, ale však uvidíme😃

autor
14. mar 2024

@sunnyfunnygirl ďakujem konečne normálna odpoveď 🙂 ...ono problém je možno aj v tom, že som nemala dlhšie sex a možno tí chlapi to podvedome cítia a preto mi píšu len ohľadom toho...asi sa naozaj na to vykašlem, budem sa venovať sama sebe a ten správny príde

sunnyfunnygirl
14. mar 2024

Vieš mám pocit, že veľa ľudí si nedokáže vychutnať vlastnú spoločnosť a majú pocit, že na to, aby im bolo lepšie/ cítili sa možno šťastnejšie potrebujú k sebe nájsť polovičku, ale pravda je, že pokiaľ človek nie je spokojný sám so sebou, nikto iný mu s tým nepomôže, všetko musí začať od nás samých a keď budeme v pohode sami so sebou všetko pôjde lepšie. Nie som žiaden psychológ, hovorím len z vlastnej skúsenosti.....🤔🤔 neviem na akej stránke ti píšu takéto veci, mne cca 2 roky dozadu písali na fb, ale teda nikdy to nebolo tak, že by vybalili, to že chcú sex. Včšinou to boli normálne konverzácie a ani po dlhšiom čase to nedošlo k téme sex. Možno sa mýlim, možno nie, možno chceli len popisať, ísť na kávu a možno by to nakoniec došlo k tomu, že im išlo len o to jedno to už každopádne nezistím lebo som tie konverzácie vždy ukončila (zistila som, že zoznamovamie online nie je moja šálka kávy). Každopádne treba takéto individua selektovať, pokiaľ má žena sebaúctu a morálku s chlapom z internetu mať sex proste nebude, aj keď určite by sa našli také, ktoré áno 🤡 vrana k vrane sadá, treba už pri prvých príznakoch konverzáciu ukončiť a nestrácať čas s takými lúzrami, čo majú ženy a možno aj deti doma. Určite neznižuj svoje nároky na muža. Vernosť, rešpekt a lojalita by mali byť normou, ale bojužiaľ v dnešnej dobe je to skôr ojedinelé, čo je smutné. Každopádne tak, ako aj dobré ženy, sú medzi nami aj dobrí muži len je asi ťažké ich nájsť🤷🏼‍♀️ prajem všetko dobré😉

topgabo
14. mar 2024
naneta258
2. apr 2024

Mam 24 a som tiež dlhšie sama, takže jasne že dlhší čas som sex nemala tiež. Ja zasa pritahujem mužov, ktorým ide v prvom rade o sex... na čo by sa mali so mnou stretávať keď im ten sex hneď nedám? Tiež neviem či je zo mňa cítiť že som už dlhšie sama, ale ani nejaké sexualne narážky nemám ani nič tak neviem. Každému dám najavo ze mam zaujem o vzťah, nie len o sex no aj tak sa stále pritrafia takí. Neviem čím to je 😀

patreskoo
2. apr 2024

Neboj sa ja to mám podobne 😄 samozrejme s opačným pohlavím 😂

gleep1
2. apr 2024

80% zien chce horných 20% muzov.
Zeny 80% muzov označia ako podpriemernych.
To nie je moj výmysel, to je fakt na ktorý uz robili rozne sociologicke pokusy a podobne a vždy to tak vyšlo.
https://medium.com/hello-love/women-say-80-of-m...
Takže si bud uvedomis, ze ty sama nie si žiadne terno, lebo keby si bola, partnera by si problém najst nemala, prave naopak, mala by si z coho vyberat, a znížis svoje naroky na tu svojou uroven. Ak sa ti zdaju muzi na tvojej úrovni nepoužiteľni, tak môžeš zdvihnúť svoju uroven-ist na rok brutálne silno makat do posilky a spraviť zo seba sexy jebu, mozes zvýšiť úroveň svojho vzdelania alebo len skusit najst ovela ovela lepsiu pracu ale to bez vzdelania asi veľmi nepojde.
Treba sa pozrieť na to, co ponukas ty. Ked ponukas priemerne az podpriemerne vyzerajucu zenu bez poriadneho vzdelania s nízkym alebo priemernými zarobkom pricom ani super femininna energia z teba nevyzaruje (nevyzaruje to viem podla príspevku) a ani nijako inak nie je zaujímavá, tak prepac, ale horných 20% sa na teba ani nepozrie.
Inak sa treba pozriet na svoj zivotny styl a hladat podľa toho. Ak nie si turistka a nebavi ta turistika tak rada ze mas hladat na turistike alebo v turistickou klube je odveci. Ale je dobra rada hladat si niekoho na akciách a kurzoch ktore su ohľadom toho, co je tebe blizke. Naprikklad ked ti je blízkych sebarozvoj a chces vedla seba cloveka co sa chc3 v živote vnútorne dalej posuvat, môžeš sa prihlásit na univerzitu vedomeho života. Alebo na nejaky ich kurz. Ak mas rada sport tak fitko, alebo sa daj na nejaky novy sport, napriklad na bojovych športoch to smrdi riadne testosterónom. A vsetci budu radi ak im tam pride nejaka zena. Naozaj sa da, na milión miestach najst dobry partner v akomkoľvek veku.

jozko_z_lesa
5. apr 2024

@gleep1 sorry za vulgaritu ale no dpc toto je fakt dobry prispevok.