Mám sa mu ozvať?

20. apr 2024

Ahojte žienky!
Potrebujem radu,čo by ste robili,kebyže ste na mojom mieste.Mám veľmi dobrého kamaráta,poznáme sa od malička,ale je to len cca rok,čo sa stretávame trošku intenzívnejšie.Naozaj si rozumieme,máme spoločne témy,vieme sa smiať,sem tam padne aj taký hlbší pohľad a dotyk,ale k ničomu viac nedošlo.Ide o to,že poslednú dobu si vôbec nepíšeme a nevideli sme sa už dva mesiace. Pred mesiacom sa mi on ozval a ma volal von,ale mne to vtedy nevyhovovalo,tak som musela odmietnuť. Ja som ho potom volala 2x vonku,asi o dva týždne neskôr a on mi zakaždým povedal,že má toho veľa. Asi dvakrát sme sa stretli náhodne,kde sme sa pozdravili a opätovali si dlhší pekný pohľad.
V skutku ma to naozaj trápi a som z toho nešťastná,že sa to medzi nami nejako zmenilo. Už sú to tri týždne čo sme si vôbec nepísali,kde som mu vlastne ja písala prvá a volala ho von.
Mám neskutočne pohnútky mu napísať a ozvať sa mu. Viem,že by som nemala,ale ten pocit je silnejší. No na druhej strane si poviem,že opäť som iniciatívna ja a potom budem sklamaná,keď mi zasa povie,že má toho veľa. Moja hlava ide prasknúť z týchto myšlienok posledné dni a najviac ma mrzí to,že on je s tým očividne úplne v poriadku,ale ja nie som. Preto neviem čo mám robiť. Ďakujem za každý úprimný názor 🙏🏻

danica2711
20. apr 2024

prečítaj si po sebe, čo si napísala: "ak človek chce, čas si nájde". Svätá pravda, ale on zjavne NECHCE, tak sa s tým zmier

mili2016
20. apr 2024

Býva ďaleko? Rovno ho choď navštívit a hotovo. Musíš niečo urobiť lebo neskôr budeš ľutovať že si nič nespravila. A takto sa aspoň dozvieš na čom si. A nebudeš sa ďalej trápiť

marcellka32
20. apr 2024

@mili2016 toto mi príde už ako vtieranie sa do pozornosti

monikkatt
20. apr 2024

Mam toho vela je vyhovorka.. ako sa hovori kto chce si cas najde, kto nechce si najde vyhovorku
Keby ta chcel tak ta uhana, kasli na neho a upriam svoju pozornost inde.. nestoji za to ak ho musis prosit o stretko

autor
20. apr 2024

Ako sa mám myšlienkovo nastaviť tak,aby som ho nemala v mysli? Neprejde deň,aby som na neho nepomyslela,dokonca posledné dni s ním mávam aj sny,v ktorých som naozaj šťastná,lebo sme aspoň v tých snoch konečne spolu osobne a cítime sa obaja fajn 🙄 Začínam mávať pocit,že mi z toho už naozaj šibne,ja sa trápim a on si nedá ani len tú snahu sa mi ozvať a spýtať sa,že ako sa mám 🙃

jarnajar
20. apr 2024

@sevrin ale zase čakal by si rok, aby si pobozkal ženu, ktorá sa ti páči, ste nezadaní, priebežne ste v kontakte online aj osobnom? Lebo oni sa rok takto kamošia a nič. Neviem, či ten jemný dotyk znamená aspoň držanie za ruky.

jarnajar
20. apr 2024

Autorka, žiaľ len čas. Alebo sa naštvať. Ja som kedysi pradávno bola v podobnej situácii a pomohlo mi až naštvať sa a odstrihnúť kontakt. Aj som mu povedala prečo. Je mi to doteraz trochu blbé, ale pomohlo to.

monikkatt
20. apr 2024

Presne, nastvi sa na neho.. ako pises, on v pohode a ty sa trapis.. to fakt? Kvoli chlapovi ktory na teba kasle? On ta ma v pazi, zrejme uz oblbuje inu a ty tu vyplakavas na nete
Na svete su miliardy chlapov, tak si zacni uzivat zivot.
Panko uzasny nech je tam kde je. Nestoji za to.
On ta nechce, hadam sa nebudes ponizovat a nahanat ho😉

vilma7
20. apr 2024

Chlapi to neprežilvajú a nevrtaju sa v tom, ako ženy. Nemali ste spolu nič, ste kamoši. Takže si skôr myslím že keď sa to.nikam nerozvijalo. Stretol asi niekoho iného, komu venuje čas.

marcellka32
20. apr 2024

Pomôže ti vymazať jeho kontakt v mobile a čas....nič iné

sevrin
21. apr 2024

@marcellka32 a v akom štádiu to je teraz u mamy? 😂 No nebudem vyzvedať... 🙂
Ja už tie rande akosi neriešim, čím som starší tým viac mi vyhovuje single život, aj keď si uvedomujem, že v starobe to nemusí byť žiadne terno.

sevrin
21. apr 2024

@jarnajar rozhodne nie, ja keď som mal predposledné randenie, tam som sa pokúšal o niečo tuším už po troch dňoch. Vydržalo to nejaké dva mesiace, ale potom to išlo do stratena.

marcellka32
21. apr 2024

@sevrin môžeš sa opýtať: mama bola už s viacerými vonku, nie s každým si mala čo povedať, takže to trošku filtrovala a na ďalšie stretnutie (nepíšem rande) už nešla, ale je zábavné počúvať aké historky odtiaľ prinesie🙂 samozrejme, že v tom veku už chce každý sám bývať, mať svoje pohodlie a stretávať sa na výlety, kavicky...
Momentálne sa už s jedným chlapíkom stretla 3x, takze to je asi vážnejšie 🙂 ale nie, je fajn, že aj ľudia v takom veku potrebujú spriaznenú dušu, porozprávať sa o vnucatach, rozumieť si, nebyť sám zavretý doma

domkakvet
21. apr 2024

Nevolaj ho von, ale mozes mu len napisat, ze ako sa ma, potom ci ma este stale vela prace.

sevrin
23. apr 2024

@marcellka32 ano súhlasím, mne tiež nepripadá vábivá budúcnosť, len tak sedieť na lavičke v parku a kŕmiť holuby, dosť ich mám na balkóne 🙄
Človek musí byť aktívny v každom veku 😀

hopsas
23. apr 2024

Už som to tu raz hovorila ale oplatí sa zopakovať - ak má muž o ženu záujem, ani tajná misia v Afganistane mu nezabráni aby sa jej ozval...