Manžel neznáša moju mamu

annika88
31. mar 2024

Baby ,čo si myslíte ostať v takom vzťahu kde manžel neznáša moju mamu ktorá nám odjakživa pomáhala s deťmi a aj zo všetkým a zároveň kde svokra nám robila peklo hlavne mne zo života ale ona je najlepšia mama na svete? V skratke: svokra ma psychicky nicila počas tehotenstva dieťa má adhs, udala nás že nestarame o dieťa kde nebol dôvod mala som aj lekársku správu že dieťa je najväčšom poriadku, rozprávala že dieťa nie je od manžela, proste psychické tyranie celých 15r. Ja už nevládzem som unavená. Podľa vás čo robiť? Ďakujem za váš názor a pomoc

petamich
31. mar 2024

tu zial nic nespravis, kym si to manzel neuvedomi mozes mu rozpravat, vysvetlovat, dohovarat...nepomoze

deti95060810
31. mar 2024

čo robiť... nestretávať sa so svokrou...

zooeynka
31. mar 2024

Cely tvoj problem je nahovno manzel a nie svokra....

annika88
autor
31. mar 2024

@deti95060810 ja sa snou nestretavam ale ma kontakt s mužom

matullienka
31. mar 2024

@annika88 ako ti ubližuje teraz keď sa s ňou nestretavas? Inak muž jej len tak odpustil, že vás nahlásila, že sa nestarate o dieťa?

gribka1
31. mar 2024

Tu bude niečo divné s mužom.

annika88
autor
31. mar 2024

@matullienka cez manžela,oni majú kontakt volajú si každú nedeľu aj 2h. A cez tyzden keď je v práci

nikpa
31. mar 2024

@annika88 najlepšia mama môže byť ale to tebe môže byť jedno nakoľko ti ničí život. Keby môj muž toto dovolil svojej matke, poslala by som ho k nej. A to úplne vážne, pre mňa je toto dôvod na rozvod. Muž si ťa v takýchto vážnych veciach musí zastať a držať s tebou. Posielať sociálku a tvrdiť, že dieťa nie je jeho to už je iný level, ja by som ju udala za ohováranie a muža kopla do prdele.

matullienka
31. mar 2024

@annika88 a to mi z všetky tie podrazy od nej len tak prekusol? U mňa by si veru takým prístupom zatvoril dvere. Neverím moc tomu, keď sa takto správa, že bude dobrý manžel

annika88
autor
31. mar 2024

@nikpa ja už fakt nevládzem, nevravím aj moja mama ma svoje chyby ale toto co spravila ona je fakt na neodpustenie ale on si nedá povedať. Moje dieťa má kvôli nej doživotne problemy lebo počas tehotenstva som bola stále v streste ale to je v poriadku a valí to na moju mamu že preto ma adhs lebo bol zle vychovaný od mojej matky 🤦‍♀️

pribinak
31. mar 2024

Posadiť k stolu toho somára čo si si vzala za muža a dať na papier
Čo pre vás urobila tvoja mama a čo pre vás urobila jeho mama
Ak nevidí rozdiel rak žiaľ vzala si si idiota a niet ti pomoci

annika88
autor
31. mar 2024

@matullienka neviem co mam myslieť ja som už zúfalá a poslednom čase stále ju uráža zato co nám celý život pomáhala aby sme mohli pracovat a aby sme si mohli postaviť dom a nemuseli po podnajmoh behat. Zatial kým sme boli v práci tak ona bola z deťmi

annika88
autor
31. mar 2024

@pribinak vyzerá to tak. Už sme to viackrát rozoberali a neopustí si

nikpa
31. mar 2024

@annika88 odstrihnut sa od nej, úplne. Muž keď chce nech si chodí za mamu ale tak aby to nijako nenarusalo váš vzťah doma. Keď sa aj tak nepolepsi tak naozaj sa zamysli, dokedy chceš takto žiť.

matullienka
31. mar 2024

@annika88 aký je tvoj muž manžel a otec? Stojí to celé za to?

annika88
autor
31. mar 2024

@matullienka manžel hm ani neviem ma niekedy blbé narážky a mam pocit ze všetko co spravím je mu samozrejmosťou ale otec je dobrý ľúbi deti ale starostlivosť je na mne cca 80% ja som z deťmi

katica06
31. mar 2024

@annika88 a ty žiješ celý tých 15rokov s mužom ktorý sa nikdy nezastal vlastnej rodiny t.j. teba a dieťa? Ja by som nevydržala ani rok ...

annika88
autor
31. mar 2024

@nikpa aby si to chápala. Moja svokra chcela pre môjho manžela iné dievča, už bolo všetko dohodnuté s jej rodinou ,svokrina najlepšia kamarátka. No ale ja som otehotnela a manžel mi tvrdil ze ľúbi mňa a ostane pri mne. Ale ta dievčina sa 2x rozviedla a svokra zase zabrda a chce nás rozdeliť a jej je všetko jedno len aby splnila sen tej jej kamarátky aby jej dcéra neostala sama.

annika88
autor
31. mar 2024

@katica06 kvôli dieťati som snim ostala . A mama tak vychovala že mi ženy sme silné a treba bojovat aby rodina ostala spolu

matullienka
31. mar 2024

@annika88 no keby sa môj muž takto správal tak jej ho s radosťou pošlem a nech si tam hrkutaju

katica06
31. mar 2024

@annika88 sorry, ju už na rozprávky dávno neverím. Žial poznám veľa prípadov(aj vo vlastnej rodine)kde chlap zaobchádza s manželkou ako s poslednou slúžkou a syn vyrastajúci v takomto chrorom vzťahu sa tak isto staval k partnerke, lebo jemu to chovanie bolo normálne

annika88
autor
31. mar 2024

@matullienka už som na takej úrovni že už dosť a budem najradšej keď sa zbavím tej trapnej rodiny.

matullienka
31. mar 2024

@annika88 držím ti palce

annika88
autor
31. mar 2024

@katica06 a presne toto nechcem. Deti milujú moju mamu ako starku a majú snou každodenný kontakt. So svokrou iba 2x do roka lebo sa o nich vôbec nezaujíma ale to je v poriadku je to jeho mater 🤮

annika88
autor
31. mar 2024

@matullienka ďakujem ❤️

katica06
31. mar 2024

@annika88 píšeš že nechceš, nechcieť je málo. Treba niečo aj spraviť.

annika88
autor
31. mar 2024

@katica06 už som rozhodnutá a končím a chcem začať nový život s deťmi a oni nak si hrkutaju.
Len som potrebovala aj vas nazor a nemyslieť si že som precitlivena

cacianka
31. mar 2024

Keby môj muž podkopával mňa ako ten tvoj teba, keby dovolil matke to čo tvoj dovolí svojej , už by mojim manželom nebol.
Už teraz si unavená , toto chces trpieť ďalších 15, 20, 30 rokov ?!
Toto dovolíš aby zažívali tvoje deti ?!
Otec ktorý ľúbi svoje deti, chráni ich matku ako najlepšie sa dá, žene pomáha a delí si starostlivosť o deti viac ako 20 %,.
A o tom boji - bojovať sa neoplatí o chmula, ktorý nevie kde je sever. Vrátila vy som ho materi, ako pokazený tovar po záruke , nech ho hodí na krk kamoskinej dcere. Tu týrať nebude....ona bude týrať ich.
Buď mám muža chlapa ako sa patrí, alebo exa.

annika88
autor
31. mar 2024

@cacianka áno máš pravdu a mala som to už spravit dávno len som sa bála a samozrejme sa stále bojím ale dotiahnem to do konca. Som žena a mam.aj ja svoju hrdosť a hlavne chcem pokoj v rodine a hlavne aby deti vyrastali v pokoji

svetlonos
31. mar 2024

@annika88
na jieho pána su si brala mamanka ? Ved to je programovany pruser! Odisla by som od neho loli jeho chovaniu, nie svokre - a uz tehotna !