Manželova nevera

21. júl 2022

Dobrý deň máme dve malé deti dva mesiace a druhý dva roky .Zistila som že mi bol manžel neverný .Našla som spravy s jeho milenkou .Viem nemala som sa mu hrabať v jeho súkromí ale nasrať ...ide o to že som sa ho to aj viac krát pýtala a nepriznal sa ,no ja som to cítila .Manžel pracuje v zahraničí bol preč tri mesiace a keď sa po troch mesiacoch vrátil išiel na 4 dní za milenkou .Ja som bola natom že jeho príchod má byť až po tých 4 dňoch samozrejme .Takže si užíval s milenkou namiesto toho aby sa ponáhľal za deťmi a ženou .Trválo to medzi nimi mesiac .My sne malý predtým medzi sebou problémy ,hádali sne sa .Oľutoval to ,odpustili by ste ???

mamkalentedkova
2. aug 2022

Píšeš ,že ste mali predtým problémy ,hádali sa..vzťah s milenkou trval mesiac ? Ale veď on nebol doma ..aspoň tak som to pochopila ..takže mesiac čo ?.si iba vypisovali a potom po príchode sa zastavil u nej na 4 dní a neskôr šiel domov ? Alebo spolu spali už predtým ? Aký bol váš intímny život predtým ,kým si bola tehotná ? Keď ste sa hádali ,neviem či to fungovalo v tomto smere.Ano je to hnusné ,že utekal za inou ženou skôr ,ako za vlastnými deťmi ..ale muži tieto veci asi vnímajú inak ako my ženy .Nevidia žiaden súvis medzi deťmi a prázdnymi gulami.Ked bol tri mesiace preč ,zrejme tonuz nevydržal .Povedal si ,že dieťa mu neutevie ,ale z domu by sa za milenkou už ťažko dostal ...asi takto z pohľadu chlapa .Ale nevedela by som odpustiť a cítila by som to rovnako ako autorka .Ja len že ,isté veci ,aj okolo tak malých detí asi muži a ženy cítia a vidia rozdielne .

barborachors
2. aug 2022

Nečítala som komentáre, za mna moze ist o dva varianty nevery : bud sa chlapec zamiloval (ma to riesenie) alebo mas doma chronickeho nevernika / suknickara... (s tym sa musis zmierit lebo to nikdy nezmenis).
Ty ho poznas a ty vieš co mas doma...
Poznas aj seba a premysli si ako chces pokračovať dalej. Cize ak si ho ešte nekonfrontovala s neverou, premysli ci si pripravena ostať sama, kedze ti moze pre milenku dat kopacky... Ak si ho konfrontovala, mali by ste sa obaja rozumne dohodnut ako ďalej... Ale ak chces, aby sa vratil k tebe a vytriezvel z osialu k milenke, nastahuj ho k nej. Spolocnym byvanim ich dvoch bude po romantike raz dva a chalanko zisti, ze zenska ma svoje nalady, sem tam ma tiez chlpate nohy a neni vobec dokonala ako si ju vysnival...

daniela1911
2. aug 2022

@mamkalentedkova podľa mňa to trvá dlhšie, určite sa to nestalo teraz za mesiac-dva, a veľa sulvislosti ani nepasuje podľa autorky

mamkalentedkova
2. aug 2022

@daniela1911 hej tiež mi to príde nejaké celé divné .Bol prec 3 mesiace a mesiac má milenku ..za milenku považujem ženu ,s ktorou má intímny pomer a to asi za mesiac ,ktorý bol preč mať nemohol 😁

daniela1911
2. aug 2022

@mamkalentedkova každopádne ak sa naozaj neponáhľal k žene a dvojmesačnemu dieťaťu kvôli sexu s inou, nemá zmysel taký vzťah ani urovnávať. To sú úplne iné hodnoty…

autor
2. aug 2022

@mamkalentedkova no oni si aké písali dlhšie posielali si videá fotky atď volali cez videohovor aj dve hodiny aj viac po nociach ...

autor
2. aug 2022

@mamkalentedkova a po sexuálnej stránke nám to klapalo super ..

mamkalentedkova
2. aug 2022

@daniela1911 no ..myslím ,že chlapi tonozaj majú nastavené úplne inak ..zatiaľ čo žena robí všetko pre deti,muži si radi zachovávajú svoju komfortnú zónu a sú v istých veciach egoisti .po troch mesiacoch by pre väčšinu asi bol na prvom mieste sex až potom dieťa ..po troch mesiacoch mu tak musia "blikať kontrolky "že až ...poznám aj veľa mužov ,čo nejak ani nemuseli behať ešte okolo tak malých detí ..skôr už tie staršie ,čo sa s nimi toho dá už viac ..ale je to každopádne na prd...

marca12
2. aug 2022

Ach to mi je velmi luto,co musis prezivat. A tej hlupani gratulujem odlakat otca od deti a muza od zeny,snad ju karma dobehne a stane sa jej to iste. Ono to bude chvilu boliet,ale casom sa bolest otupi. Poplac si,vyzur sa,ale snaz sa ist dalej. Kazda jedna by bola zronena,aj ked tu pisu ako by chlapa vykopli,no ked k tomu pride,je to strasny pocit beznadeje a strachu,co dalej. Drz sa,nech sa ti dari

mamkalentedkova
2. aug 2022

@autor po nociach keď bol preč? Alebo keď bol doma ? Klapalo vám to super ,ale často ste sa hádali ..potom ste pohadani išli na to ? Možno to začalo len tým,že sa jej vyrozprával o Tom,čo sa deje doma ,ona ho vypočula ,pokutovala ..to už je ako na tenkom ľade a raz dva to skĺzne do niečoho iného ako len kamarátskeho vzťahu ... nevieme,aké vážne boli vaše hádky ..ako ste sa pri hádke obaja správali ..ťažko to nejak objektívne zhodnotiť ..ale verím,že je to ťažké ,bolestivé ..či má zmysel pokračovať ,to nikto z nás nevie

katkami123
3. aug 2022

@mamkalentedkova
Načo to riešiš? Ako tieto tvoje dedukcie pomôžu autorke? Nijako. Len ty by si ukojila svoju zbytočnú zvedavosť, ktorá tu absolútne teraz nie je potrebná. Ona sama s 2 malými deťmi, on s milenkou. Čo tam ešte viac teraz potrebuješ riešiť a rozoberať?

mamkalentedkova
3. aug 2022

@katkami123 bohužiaľ ..keď to sem vešia,musí rátať s rôznymi reakciami.. či čo jej mám povedať ako väčšina tu že sa má zbaliť,má jej pomôcť mama,lebo toto sa už nezmení ??? Či aká odpoveď je tá správna ? Mam jej napísať,že sa to všetko v dobré obráti a budú fungovať ako fantastický pár ? Je veľa okolností ,čo majú na to vplyv ..veci nikdy nie sú len čierne alebo biele ...

primadona
13. aug 2022

@lenka1993 ahoj prosím napíšeš mi správu ako si dokázala odpustiť?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz