Milujem chlapa, ktorý je totálny narcis

elisa7
18. sep 2023

Pomoc. Potrebujem pomoc. Milujem chlapa, ktorý je totálny narcis, odstrihol ma od detí - preto žijem rozpoltene týždeň s deťmi týždeň s ním a jeho rodinou- starý mládenec, rovnako ako jeho brat, jeho mama žije s nami.. Je egoista, uráža aj vlastnú mamu....keď je so mnou sam vie byť úžasný, no správa sa zle ku svojmu okoliu... navonok šarmantný muž, doma diktátor ktorý len uráža. Prosím, utvrdte ma v tom že som sprostá. Mám problém sa od neho odpútať

jaaty
19. sep 2023

@elisa7 sorry, ale utvrdzujem ťa v tom, že si sprostá 👎

kasssiopea
19. sep 2023

@jaond19 nemyslím si, že je nutné nazývať autorku takto. Manipulátor sa nazýva manipulátorom preto, lebo VIE INÝMI MANIPULOVAŤ. Treba mať určité skills a aj s takým človekom sa žiť dá, ale treba o tom veľa vedieť aby to autorku neprevalcovalo a nerobila hlúposti typu - nechám sa odstrihnúť od detí, lebo mu nevyhovujú. Hranice. To je úplný základ, čo treba v kontakte a vzťahu s takýmto človekom mať.

zanka777
19. sep 2023

@elisa7 akože on ich nerešpektuje máš namysli že ten ch.j nerešpektuje tvoje deti?!!!!!dúfam že nie lebo ak áno tak mám dosť fakt. Keď ich nerešpektuje tak nech ide do riti !!!a ty by si sa mala nad sebou zamyslieť či naozaj chces po svojom boku človeka ktorý nemá ani len najmenší záujem spoznať tvoje deti ktoré sú tvojou súčasťou a do konca života budú....... to si naozaj tak zaslepena?!!zobuď sa!deti podrastu nebudú sa s tebou chcieť stretávať pretože on ich nechce vidieť atď??? Ako naozaj kopni ho do riti buď taká láskavá a zachráň si ešte aký taký vzťah s deťmi čo máš

ropucha6
19. sep 2023

@elisa7 akoze v tyzdni, ked nemas deti, odchadzas z vlastneho bytu zit s narcisom a jeho matkou? Tak ano, si sprosta…ked to teda potrebujes mat napisane. Skus si neznicit vztah s detmi kvoli magorovi. Co znamena, ze ich nerespektuje? Nech si najde bezdetnu…

pkgirl30
19. sep 2023

to nie je láska, ale závislosť.

jaond19
19. sep 2023

@kasssiopea zenu ktora dobrovolne lozí ku chlapovi, o ktorom vie ze neakceptuje jej deti, uráza vlastnu matku, s nou samou manipuluje, mam nejako nežne nazývat??? Vsak to je na psychiatriu a mala by vyhladat odborníka.

kasssiopea
20. sep 2023

@jaond19 Nie, len si myslim, ze ju nemusis nazyvat nijako. Thats all.

barborachors
24. sep 2023

@elisa7 prestan s nim spávať, ostatne príde samo