Mladá žena a muž v stredných rokoch

25. mar 2024

Príde vám to zvrátené, keď sa mi páčia starší muži? Nehovorím, že by som s nimi chcela niečo mať, iba ma priťahujú. Aj takí, ktorí sú už na dôchodku, ale stále vyzerajú veľmi dobre. Môže to byť kvôli tomu, že sa rodičia rozviedli, keď som mala 15 a chýbal mi otec?

koniarova
25. mar 2024

Asi si len dobre trafená 😁😁, keď sa ti páčia dôchodcovia.

autor
25. mar 2024

@koniarova hovorím, že keď vyzerá fakt veľmi dobre a upraveno, inak si neviem predstaviť mať niečo s takým mužom

marseillefan
25. mar 2024

Je to úplne normálna vec... a áno, stáva sa to práve dievčatám, ktoré vyrastali bez otca...

medda_beda
25. mar 2024

Veď páčiť sa ti môžu.
Niektorí 50tnici, 60tnici vyzerajú dobre len budúcnosť s nimi nemá perspektívu.

Ja mám manžela 40tnika a ani by mi nenapadlo hľadať v mužoch otca 🤣 🤦.

oli18
25. mar 2024

Je psychologicky dokazane, ze ak dievcata nemali lasku otca, hladaju ju u starsich muzov.

liz_lemon
25. mar 2024

@oli18 uplna blbost, moji rodicia sa rozviedli, ked som mala 4 roky, s otcom som prakticky nebola v kontakte, a nikdy som nemala ziadne potreby mat vztah so starsim muzom, ja som skor na mladsich

mimikarol
25. mar 2024

Čo je na tom zvráteného? A starý chlapi si môžu nabaliť o polovicu mladšie baby? Niektorý starší chlapi ozaj vyzerajú lepšie ako mladší. Ja by som síce 50-60 ročného nechcela, lebo vek jednoducho neoklames. Ale tak čo, každý má iný vkus a môže ti byť jedno kto si čo o tom myslí. Samozrejme keď ten chlap neni ženatý

oli18
25. mar 2024

@liz_lemon to nemam z vlastnej hlavy, citala som knihu od americkych manzelov- psycholigov a to je ich poznatok z dlhorocnej praxe. To vsak neznamena, ze sa to tyka kazdej. Rovnako ty nemozes tvrdit, ze je to blbost len preto, ze teba sa to netyka.

yelena159
25. mar 2024

@oli18 Vyrastala som s oboma rodičmi, s oboma mám dobrý vzťah. Aj tak ma, ako 25 ročnú, priťahujú chlapi, ktorí majú nad 40, aj cez 50 a vyzerajú skvelo. Narozdiel od autorky, by som s nimi chcela niečo mať. 😏
Ja si asi vážne nenájdem partnera v mojom veku. Proste na tých mladých neletím.

nikpa
25. mar 2024

Co to znamená mladá žena? Pre niekoho 20r. pre niekoho 30r. A potom je rozdiel či má 20.r alebo 30r, 40-50 ročného chlapa.

martinmmartin
25. mar 2024

Ak si chces vrznut tak to urob , kazdymame svoje predstavy a tie tvoje naplnis jednoducho rychlo a bez problemov.
Ak sa zalubis a budes planovat buducnost tak mas mega problem. Ukradne ti ten pan totiz tvoj stredny vek.
Ak ty budes mat 45-55 vrchol kariery atd tak ho budes musiet travit s 75 rocnym dedkom s viacerymi diagnozami ktore uz nikdy nevyriesi a nie ako tvoj partner v tom veku dnes s mladou zabou. A to je obrovska cena ktoru zaplatis

autor
25. mar 2024

@martinmmartin aj keby som chcela nadviazať vzťah so starším mužom, tak by som sa určite cítila inak ako pri rovesníkovi. A na nejaké vrznutie si nemám povahu 🙂

autor
25. mar 2024

@oli18 teraz mám s otcom skvelý vzťah. Aj odmalička mi bol bližší ako mama, ale na nejaký čas potom v najdôležitejšom veku dievčaťa od nás odišiel. Možno je to kvôli tomu.

autor
25. mar 2024

@nikpa ja mám 27

autor
25. mar 2024

@mimikarol dobre, že si to spomenula, lebo byť aj s rozvedeným mužom je pre mňa problém. Bude mať už väčšie deti a možno žiarlivú ex 😂 A zase slobodný starší muž je podľa mňa red flag 😕

simona20201309
25. mar 2024

Láska si nevyberá. Možno si len vyspelejšia a s rovesníkmi si proste nerozumieš. Len dávaj naozaj veľký pozor, pretože chlapi po 40tke vedia presne co majú šepkať žene do uška aby ju dostali kam chcú. . . Obzvlášť mladej naivnej žienke...
Sú už ostrielani skúsenosťami...
Tak len sa nenechaj rýchlo namotať. Ale vzťah môžte mat pekný, bez ohľadu na vek. Dôležitá je povaha, spoločné názory, záujmy,....

marseillefan
25. mar 2024

@simona20201309 a nielen to... štyridsiatnici sú aj skvelí milenci, lebo sú už skúsení a ostrieľaní...

viera27
25. mar 2024

Uplne normalne. Mna tiez vzdy pritahovali starsi a az odpudzovali mladsi. A sa mi paci,ako si dnes ludia predstavuju 50tnikov ako uplny odpad,pricom to vedia byt fyzicky neskutocne sexi muzi

miselka007
25. mar 2024

Uplne ti rozumiem 😊 ani ja som si nikdy nerozumela s rovesnikmi alebo o troska starsimi ako som ja a ani ma proste nijak nelakali. A mam manzela o 14 rokov starsieho. Niekto si povie ze pane boze ale my si uplne rozumieme fakt vo vsetkom. Ja budem mat 36 a manzel tento rok 50 a este nikto mu tolko netypoval, si myslia ze si robi srandu. A ja mu stale hovorim ze pri mne omladol 😅 Spoznali sme sa ked on mal tolko co ja teraz. Mame aj dieta a nikdy by som ho za nikoho ineho nevymenila 😊 Nebol stary mladenec, bol rozvedeny s dvoma dcerami ktore zili s ich mamou. Poznam aj jeho exmanzelku a vsetko v pohode.

sinusoida
25. mar 2024

Ja som vyrastala s otcom a tiež sa mi páčia starší 😀

simona20201309
25. mar 2024

@marseillefan no veď jasné.... to už nie je o 15minutovke 😅