Priťahujú ma zrelí muži

21. máj 2022

Mozno som divna 🤷‍♀️ ale pritahuju ma skuseni a zreli muzi ktori vedia co chcu. Pocula som ze si mozem takto kompenzovat otca a mozno to u mna plati lebo som otca stratila. No chlapci v mojom veku velakrat ani nevedia co chcu a ani vzhladovo ma nepritahuju. Starsich muzov si aj ja nejako pritahujem do zivota, v praci a pri konickoch sa s nimi velmi casto stretavam a su bud rozvedeni alebo slobodni. No neviem si predstavit co by na to povedali ludia 🤷‍♀️ a je mi jasne ze asi dlhodoby vztah z toho byt nemoze

anjelicek26
21. máj 2022

Tak ja mam takyto "to nepojde" vztah uz cez 18 rokov... ono je to o cloveku a o laske a o tom, ako sa dvaja snazia... ludia budu mat kecy na akehokolvek partnera - nevyhovies vsetkym (nikdy sa o to ani nesnaz)... vyse polovica kamosiek s tej doby za sebou rozchody, rozvody... na prste jednej ruky spocitam, kde su stale spolu a vsetko pary v rovnakom veku...

dzulli1980
21. máj 2022

A čo Ťa je po ľuďoch? ... tí vždy riešili, riešia a riešiť budú ... môj brat mal spolužiaka, ktorého priťahovali zrelé ženy +10, 15 rokov staršie od neho ... takú si aj našiel, sú spolu cez 15 rokov a sú šťastní ...

pribinak
21. máj 2022

Aký sú to zrelí muži? 35+ 45+ 50+
A tvoj vek je?

autor
21. máj 2022

@pribinak Ja mam 27 a skor 45+

sindyem
21. máj 2022

Autorka: Nerada ti kazim iluzie, ale muz 45+ ma bud uz jednu rodinnu etapu odzitu (deticky v striedavke, rozvedeny apod), alebo nieco na nom nie je v poriadku, ak ho este ziadna neklofla 😂 ale ak ta len taki pritahuju a nevies si pomoct...mozno medzi nimi nejaky zazrak najdes. Je to tvoj zivot, nikto iny ho za teba zit nebude..preto ti nema kto co ani rozpravat do vyberu partnera. Ja mam tiez partnera starsieho (ale "len" o 10 r.), tiez ma pritahoval na rozdiel od rovesnikov preto, ze mal uz v hlave upratane, takze ta aj chapem. Ale vyse 15 rocny rozdiel uz by bolo na mna veru vela. 😂

kluska
21. máj 2022

ja mam 7 rocny rozdiel, aj mama mala 7 rocny rozdiel a poviem tak, ze viac by som ani nechcela. MOj ma 46 teraz :D :D ale tak, hlavne pozeraj na takych, co nemaju zavazky, deti myslim a co su slobodni.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medina20
22. máj 2022

Ani mna nikdy nepritahovali chlapi v mojom veku,vzdy sa najdu ludia ktory zazeraju a brblu ale je kazdeho vec kto s kym je☺️.. ty ked si najdes starsieho a budes s nim stastna tak preco nie.. moj priatel je tiez o 20 rokov starsi a nemenila by som.

lilinka88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilinka88
22. máj 2022

Poradím ti jedno - ži svoj život ako ty chceš, tak aby si ty bola šťastná a absolútne nerieš kto čo bude hovoriť. Nikto iný za Teba Tvoj život žiť nebude a každému môže byť, slušne povedané, jedno s kým si a ako žiješ

katarinaba
22. máj 2022

Moja kolegyna bola tretou manzelkou muza, ktory bol od nej starsi o 17 rokov. Mali spolu jedno dieta. Podla jej slov to bol vyborny vztah. On jej sice "sluboval" ze bude mladou vdovou, no dozil sa velmi vysokeho veku a myslim, ze boli stastni. Ona sa o neho starala takmer az do konca, no uz musel do zariadenia, ale aj tam sa starala, chodila.
Vztah je vzdy o ludoch - od zeny a muza a potom od ludi v okoli. A zalezi len na pare, ako velmi necha okolie ovplyvnovat ich vztah.
Viem, je to opacny pripad - Ale Studenkova ma postatne mladsieho, Macron ma podstatne starsiu manzelku - su to verejne znami ludia a z vysoka 💩 na to, co si kto mysli. A tvoj pripad - Got a jeho podstatne mladsia manzelka.
Nikto do tych vztahov nevidi, preco zaco naco. Ale pozri sa na vztahy, kde je vek priblizny - tiez najdes take co vydrzali aj take co stroskotali.
Kazdy vztah je individualita a su na to dvaja. Ako sa o vztah staraju, taky ho maju.

kluska
22. máj 2022

no len treba si to aj otocit, ze ked ta pritahuju takyto starsi, ze ty budes mat 40 a oni 60+ a ty by si chcela napr chodit na vylety a ci budu vladat alebo hoci len budete mat dieta a to s detmi treba chodit tam a tam a nie doma sediet. Ja mam starsich rodicov, mali ma neskoro, otec uz nezije, mama ma 75 a ja 39 a ten vek rodicov bolo stale vidno. Otec mal 43 a mama 36 ked som sa narodila. Hovori sa, ze vek je cislo, ale tak neni to celkom pravda. Teraz sa ti to zda super a ked budes starsia, nebude ti to vadit? Moj ma 46 a ja 39 a uz roky pocuvam, ze ako ho co boli a ze dalsie dieta uz nechce, lebo sa nebude vladat o neho postarat. Nehovorim, ze to nemusi vyjst, ale vsetko ma svoje plusy aj minusy.