Mužovi zomrel otec

klamarova
25. jan 2024

Ahojte zienky, som z môjho chlapa na nervy. Predvčerom mu zomrel ocino, nikdy spolu nijako nevychádzali už od malého detstva išiel do adoptívnej rodiny. Len keď mu zomrel viem že ho to aj zasiahlo. Ma toho dosť v robote, ešte k tomu riesi byt. Sám je taký že keď sa mu niečo deje v živote zle chce sa s tým sám vysporiadať. Ja som práveže zvyknutá keď sa mi niečo deje že sa o niekoho oprieť, on pravý opak. Ako to zistil od vtedy mi ani pusu nechce dať a ani sa nechce objať, keď mu poviem že objatie je prirodzene povie mi nech ho necham tak, že keby chce tak by ma objal. Ja neviem čo mám robiť keď ma takýmto správaním od seba odháňa. Sme spolu 3 roky, nemyslím si že by v tom bola nejaká milenka, skratka je taký. Vy ste v tomto podobne? Čo mi radite robiť? Byt pri ňom aj len tak alebo sa mu radšej ani neprihovárat? Od 7 rokov išiel do detského domova a mám pocit že to na ňom nechalo nejaké stopy keď je takýto uzatvorený keď príde nejaký problém. Nechce to som nou riešiť len sám a sám.

ibatanecnica
25. jan 2024

@ivik4 klídek, snáď pochopila, že sa má trošku stiahnuť a nechať mu priestor, skôr on teraz potrebuje pochopenie z jej strany ako opačne. Je to pre ňu nová situácia, snáď mu dopraje ten čas

hipuska
25. jan 2024

@klamarova ja som reagovala na tvoj príspevok, kde píšeš...ze potrebuješ objatie...

janage
25. jan 2024

@klamarova ale on je typ, ktorému to objatie teraz nepomôže. Naopak na nervy mu pôjde. Tak ho troška respektuj, keď už to nie si ochotná pochopiť.

timing
25. jan 2024

@klamarova
V takychto situaciach si ty naucena veci riesit inak- s ludmi, objimat sa,rozhovor
On v tejto situacii voli ticho a samotu.

Ked mu chces pomoct, pomozes mu tym, cim chce On a to je -priestor a samota
Ked sa to stane Tebe, on ti dopraje v takej situacii to co ty potrebujes- objatie.

Nauc sa jeho jazyk lasky lebo evidentne ste uplne odlisne typy, mali ste ine zazemie. Nepretlacaj len to svoje, lebo vo vase rodine sa to robilo takto. Jemu je to cudzie a mozno nie prijemne. A tym,ze ty mu v dospelosti ides preorganizovat jeho doterajsie zitie, ho od seba odozenies.

ema22270
25. jan 2024

Nie je to pred pol rokom, ale predvcerom,, takze ocividne sa mu teraz zjavuju spomienky a asi to nemal lahke, tak to tazsie preziva. Aj ked s otcom nemalo dovry vztah. Cize daj tomu aspon mesiac cas, by som povedala.

vilma7
25. jan 2024

Žena, ved ho nechaj smútiť spôsobom akým to potrebuje. To ze s nim nemal vzťah na tom nič nezmení... A ty snáď vydržíš par dni bez objatia.