Nadávka v hneve

15. feb 2024

Partner mi pocas hadky alebo skor takeho vacsieho nahnevania povedal nadavku. Ked som sa ho s kludnym hlasom opytala preco si to mysli nemal ziadne argumenty, len zopakoval, ze to som. Potom sme sa tak akoze “rozisli”, den sme sa nebavili, ale dala som mu este jednu sancu. Ak to urobi znova urcite to hned ukoncim.

Problem je vsak ten, ze to mam stale v hlave. Casto rozmyslam nad tym preco mi to povedal. Za zivot mi povedali nadavku uz ini ludi a nikdy som si z toho nic nerobila a normalne to neriesila. Ale na toto neviem zabudnut a chcela by som.

Prosim nepiste mi, ze sa s nim mam rozist. Ak sa to este stane urcite to urobim a bez vysvetlovania. Ale teraz som mu este sancu dala a odvtedy sa velmi snazi.

hendikep
15. feb 2024

no tak to ho celkom aj chapem … ja sice nepouzivam bezne nadavky ko.., pi…, ku… atd. ale skor take tie “ nasrat” “ podzubany” atd .. :D a uz mam deti a chcem s tym prestat a mat normalny slusny slovnik ale je to fakt tazke ked si to clovek uvedomi az ked to uz vyslovi … 🤷🏼‍♀️ no neviem pamat Ti asi nevymazeme ale ked je inak fajn tak by som to uz nerozoberala kym nepridu dalsie take situacie .. rozist sa mozes stale kym nemate zavazky :D

autor
15. feb 2024

@ankare povedal jeb.. pi.. Na ku.. nemal ani nema ziaden dovod

autor
15. feb 2024

@hendikep tak on sa bezne vytoci aj na psa a vravi jej nech ho nesere ze na nu nema nervy a take. Snazim sa ho krotit ale to ked uz ma niekto raz v sebe toho sa len tak nezbavi. Zjavne sa musim naucit nadavat tiez mozno ked to bude odo mna pocut v beznych rozhovoroch tak si uvedomi ze sa tak vyjadrovat nema

unicornlady
15. feb 2024

Toto sú cholerické povahy, nezmení sa. Zbytočne sa budeš o to snažiť. Mám takých viac v rodine. Takí ľudia nemajú sebareflexiu, nadávať budú aj naďalej a vybuchovať za blbosti. Zachráň sa, kým môžeš.

autor
15. feb 2024

@derdia debil a idiot uz vyletelo parkrat aj mne ked ma fakt vytocil to sa priznam ale jeho to este aj potesilo. Asi to tiez hovorim chutne 🤭

kitycat
15. feb 2024

No nadavka na tretom rande nie je nic uzasne...

cyberk
15. feb 2024

Podla mna mal pravdu 🙂 ak si s nim ostala aj nadalej, tak to co ti povedal aj si.

saxana000
15. feb 2024

Akoze aj mne uleti ked sa pochytime.ale tie ozaj tvrde nadavky nikdy..to je cesta do pekla..bud ma gazda taky bezny slovnik a uletelo mu zo zvyku.alebo ti chcel naozaj velmi ublizit.veeeelmi by som si rozmyslela ci mu to tak rychlo prepacim..

autor
15. feb 2024

@saxana000 no ano aj to. Ja som mu ublizila asi tym ze som povedala ze sa odstahujem tak on mi chcel ublizit aspon slovne

3petka
15. feb 2024

Určite počkaj. Majte svatbu, urob si s ním kopec deti a potom rozmýšľaj ako budeš ďalej žiť.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
15. feb 2024

Počkaj správne chapem že na treťom rande ti povedal že si jeb.p... a ste spolu ďalej? Wtf... Ženy vy sa niektoré vážne neznášate asi..

tanyag
15. feb 2024

Gratulujem! Pekne ho ospravedlňuješ...ja by som ani nebola s mužom, ktorý bežne používa nadávky...mne je to proti srsti...ale keď aj ty mu tak pekne vyznávaš lásku, tak aj on tebe...ste sa fakt našli 🤣🤣🤣

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bursika
15. feb 2024

Je to len otázka času, kedy ti dá znova nejaké pomenovanie 😉 Ja by som nedokázala existovať s niekým, kto sa takto ku mne správa a rozpráva so mnou. Je to hnus. Ak sa nevie normálne baviť, tak čau.

autor
15. feb 2024

@stastnamanzelka vratil? On mi to povedal davno predtym a prvy

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
soldi
15. feb 2024

mila autorka. Tvoj partner mi velmi pripomina mojho ex manzela.

ovela vacsia red flag nez nadavka by pre mna bolo, ze vybuchne, lebo sa chces odstahovat. akoze, co jeho do toho? toboz po tretom rande? to absolutne nema ziadne pravo sa k tomu nijako vyjadrovat a nie este zo seba robit obet, ze on mysli vztah vazne a Ty nie.

a je uplne jedno, ci v beznom zivote nadava, alebo nie. vulgarne zene nadat kvoli niecomu, do coho ho nic, na tretom rande, to je daleko za hranicou akceptovatelneho spravania. absolutne neospravedlnitelne.

z mojej skusenosti - moj ex mi tiez tak vynadal na tretom rande. ospravedlnovala som ho. o par rokov sme boli manzelia. a po par rokoch manzelstva mi tak uz hovoril uplne bezne 🙂 ani detom sa nestitil tak povedat. ze vsak co riesim. vsak on tak hovori bezne.

uz mam 3 roky noveho partnera. ktory si tiez zanadava. vulgarne. ale NIKDY by si nedovolil tak nazvat mna.

takze pre mna by to bolo neprijatelne a neverim, ze sa to nezopakuje. ked sa uz teraz na zaciatku nevie ovladnut.

rorino
15. feb 2024

Mala som suseda,ktorý mal nadávky ako dobrý deň.On si to ani neuvedomoval,koľko a na čo nadával,ale vždy ich v jednej vete použil niekoľko.Napriek tomu to bol dobrý človek A na odľahčenie,inteligentný ľudia ževraj nadávajú😂.

autor
15. feb 2024

@rorino taketo suseda mam tiez 😅 V kazdej vete povie “bazmeg” preto ma u nas doma taku prezyvku. Ja realne ani neviem ako sa vola na krstne meno 🤣

rorino
15. feb 2024

😂😂A mali sme s ním aj kopec veselých zážitkov,"vďaka"jeho korenistej slovenčine😂

katkati
15. feb 2024

@rorino Nie všetci inteligentní ľudia sú zároveň aj slušní. Nadávajú aj tí s nižším alebo veľmi nízkym IQ a veľmi často.

fido69
15. feb 2024

Vždy vážim svoje slová. Slovo je zbraň, ktorá vie hlboko v duši raniť. Vyslovené slovo sa už nikdy nedá vziať späť. Zvlášť pokiaľ ide z úst niekoho blízkeho. Nikdy som také slovo na blízkeho človeka nevyslovil aj keď nie všetko je jednoduché.

Ak ti také niečo povedal niekto kto si ťa chce získať na treťom rande, tak čo ti povie na 30-tom? Skutočne mu ide o teba? Keby ti dal facku, tak je to rovnako v pohode? Pretože závažný dôvod na to nemal a nemusí ho mať ani v budúcnosti.

rorino
15. feb 2024

@katkati ale mne to je jasné,preto je tam to ževraj😉