Náš vzťah sa nedá zachrániť

marnat21
25. aug 2022

Ahojte... Mam vztah (5rokov) a mam s nim dieta (2roky)... Myslím si, ze už náš vztah sa nedá zachrániť a som v nom len kvoli myslienke, ze aku frajerku si donesie ku dcérke... Mali ste tieto myslienky niektora?? Ako by som si vedela pomôcť?! Ďakujem za radu..

elizabet173
25. aug 2022

@marnat21 to myslíš vážne, že ostávaš v nefunkčnom vzťahu len preto, lebo sa obývaš ženy, ktorú si tvoj partner raz nájde a ktorá sa bude stretávať aj s vaším dieťaťom? Ty plánuješ zostať do konca života sama? Nikdy ma takáto myšlienka nenapadla.

sandrahi
25. aug 2022

podla mna riesis somariny, tak mas nefunkcny vztah a teba trapi iba toto? radsej budes s muzom, ktoreho nelubis len preto, aby si sa nemusela pozerat na zenu, ktoru si najde? som si ista, ze si najde niekoho normalneho. ved staci, ked usudis podla seba, aku partnerku si vybral, tak asi ma dobry vkus, nemyslis? :D

kiwi3
25. aug 2022

"ukludnim ta", tu frajerku si moze najst, aj ked budete este oficialne spolu... takze nemas co vahat.

cocolino234
25. aug 2022

@autorka urob mu službu a dopraj mu partnerku, ktorá ho bude milovať a s ktorou bude mať šťastný vzťah. Ty šťastná nie si, choď si za svojim ale dopraj to aj jemu a nebrzdi ho svojim sebeckým zmýšľaním. A nerozumiem či ty plánuješ byť už len nezadaná ale neviem o čo si ty lepšia vo výbere partnera ako on, keďže ste spolu. 🙂

elaela23
25. aug 2022

A ak si najdes ty,tak on ho musi akceptovat? Co ak sa jemu nebude pacit tvoj vyber. Tak ako ty,tak aj on si mozete niekoho najst,len mam dohem,ze tebe bude vadit uz len to,ze vobec niekoho bude mat.nie pre dieta,ale ty nie si vyrovnana.

marnat21
autor
25. aug 2022

@elaela23 mas pravdu, nie som vyrovnaná... Ale mam pocit, ze uz tam nie je pomoci... Takze sa s tym budem musieť vyrovnat...

pattybe
27. aug 2022

@marnat21 toto mi nepríde fér voči nemu