Necítim šťastie a ani radosť

24. feb 2024

Jeden človek mi spravil niečo nechutné čo ma poznamenalo a chcela som kvôli tomu spáchať samovraždu, necítim šťastie ani radosť tak ako predtým, myslela som si že tá nočná mora už skončila ale mám strašnú zlosť a smútok pretože si uvedomujem že všetko by bolo inak a cítim obrovskú krivdu že mi niekto zmenil môj osud, mala som ťažké depresie aj som sa liečila som z najhoršieho vonku ale neviem to prekusnúť

domkakvet
24. feb 2024

Ak to nevies prekonat je dobre zajst za psychologom, ale prvy krok je nedusit v sebe zlost, nemysliet na toho cloveka, aj ked ti velmi ublizil, sebe s tym aj tak nijako nepomozes, skor pohorsis, ak budes mat v sebe nenavist.

walentina7
24. feb 2024

Osud ti nikto nezmenil. Osud je daný. To čo sa ti stalo,sa stať aj malo. Bol to tvoj osud.

autor
24. feb 2024

@walentina7 Ak mám byť úprimná, po týchto slovách sa mi uľavilo aspoň v jednej veci , ďakujem 🙏

ghelena
24. feb 2024

máš sa komu zdôveriť, vyžalovať, priateľku, matku, niekoho blízkeho? ak nie, smer psychológ.... pomôže ti, ver tomu.... alebo knižky o tom si kúp a čítaj.... laik

natalia2007
24. feb 2024

Napis mi sukromnu spravu, poslem ti jedno video.

25daniela
24. feb 2024

@natalia2007 pošli aj mne, prosím

donika23
24. feb 2024

Tiež si myslím, že osud je daný. Ale máme silu dostať sa z toho, keď chceme. Možno tvoj príbeh mal byť , aby si ty pomáhala ženám, ktoré si tým prešli tiež. Ale to sú moje optimistické vhľady, kedy z každej nepríjemnej situáciie hľadám zmysel.

vorkola
24. feb 2024

@natalia2007 prosim aj mne to video,,tiez mam krizu

autor
25. feb 2024

@natalia2007 Ďakujem veľmi pekne,nemohli by ste mi prosím poslať sem link na to video?

rossalinda
26. feb 2024

Ahoj, mne tiež osud dáva riadne zabrať... Ak chceš napíš