Nemám dobrý vzťah so svokrom

26. dec 2023

Ahojte kto to ma tak isto ako ja? Nemám dobrý vzťah so svokrom . Proste nemá ma rad . Chodím tam zo slušnosti pár krát keď musím.. ale vlastne nemusím? Keď stále ma ustipačne poznámky? Muž o tom vie on nič nerieši a ani sa nezostane.
Mam chodiť viac alebo ešte menej

stanulienkat
26. dec 2023

Vobec

janka54321
26. dec 2023

presne, najlepsie vobec

kvietok2012
26. dec 2023

Vôbec...

janka54321
26. dec 2023

ja uz tiez nechodim ku svokre a vies, co mala som to spravit skor, ako vidim, ani jej nechybam....mam pocit, ze vlastne len nato cakala, kedy bude mat aj ona pokoj ...a to som sa vzdy k nej slusne spravala

januska12323
26. dec 2023

Nič nemusíš.

deti95060810
26. dec 2023

kašli na neho a ostaň doma...
svokor už asi iný nebude...

domiklik
26. dec 2023

Vobec

blancheporte
26. dec 2023

Ja som sa snažila 19 rokov....chodila som raz mesačne,potom som to obmedzila na 3 krát ročne. Po včerajšku som si povedala,že DOSŤ. Mám sa rada a aj mám sebaúctu.....ja svokra nemám,ale zato mám svokru a 2 slobodné a bezdetné švagriny. Staré dievky.

jamimo
26. dec 2023

nechodiť vôbec. Tvoj svokor môže byť taká "samonasieracia" povaha, mohol byť protivný človek celý život... To nezmeníš. Stýkaj sa len s takými ľuďmi s kt. sa cítiš dobre a príjemne, obohacujúco.
Môj svokor je v podstate dobrý človek, ale... tiež má svoje muchy a v niektorých prípadoch zadubené myslenie. (Fico, za komunistov bolo. dobre a podobne...) Také husté boľševické debaty nevediem, ale ak na to príde, hneď dám jasné argumenty a protéza zaklapne tichom 🤷‍♀️

domkakvet
26. dec 2023

Chodit menej.

radacak
26. dec 2023

Nechodila by som..ja sa zo svojou svokrou nebavím uz 7 rokov a nechýba mi to...ona nejaví záujem ani o svojho syna a vnučku... neriešim,k životu nám nechýba