Neodpísal

martinkaxyz
15. júl 2023

Ahojte ..Chcem počuť vás nestranný, názor, čo si myslíte o danej situácii ...mám svoj názor, ale chcem počuť vás ..na zoznamke sa zoznámite s mužom, vekovo príbuzným vám ...niecim vás osloví, tak mu odpisete a začnete si písať, denno denne, dotyčný je aktívny, píšem sa s ním dobre, je to obojstranné, a dotyčným sa aj stretnete...bolo vám spolu celkom fajn, tak si píšete ďalej, raz napíše jeden, raz druhý, stále je o čom písať ..a príde deň, keď vám dotyčný neodpise, prejdú dva dni, tak mi napíšete, správa neprecitana na whatsappe (aj keď dotyčný ju určite videl), prejdú ďalšie tri dni a nič ...zrazu sa odmlčal, ste v kontakte mesiac ...čo si o tom myslíte? Čo je za tým?

simik22
15. júl 2023

Nič, našiel si druhú

anita6666
15. júl 2023

Nezaujem

gejb
15. júl 2023

@martinkaxyz už má niekoho v reálnom živote.

barbie79
15. júl 2023

@martinkaxyz zabudol napisat, ze si nasiel druhu

siska53
15. júl 2023

@martinkaxyz zjavne stretol niekoho, s kym mu je este lepsie...

muchotrafka298
15. júl 2023

Neriesila by som to, nema zaujem.

lucylaw
15. júl 2023

@martinkaxyz Našiel si inú a je pre neho jednoduchšie ťa ghostnúť ako by ti mal povedať pravdu,úplne bežné správanie chlapov zo zoznamiek,nikto z nich to nehrá len na jednu,ale má "rozrobených" viac potenciálnych frajeriek a kľudne sa stretáva s viacerými naraz..A to už vie len on,na základe akých kritérií si potom vyberie tú pravú a jedinú (ak to nebude hrať na viac strán aj ďalej)..Treba sa s tým zmieriť,na zoznamkach to tak žiaľ funguje..

domkakvet
15. júl 2023

@martinkaxyz niekto lepsi mu vosiel do cesty.

beata_k
15. júl 2023

@martinkaxyz Mohlo sa stat x milion veci. Ako vies, ze precital? Ja odkedy mam novy mobil, mi spravy na WA chodia nahodne. Mohol mat uraz....cokolvek.

danica2711
15. júl 2023

Kriste, to je problém, veď ho ani poriadne nepoznáš... myknem plecom a idem ďalej...

liusa82
15. júl 2023

no ja ako nechápem ale dneska sa ludia inak ani nevedia zoznámiť len cez tie blbé zoznamky? lebo nič prisahám nepočujem iba samá zoznamka z každej strany.Potom jasne tam ich má x,y ako na tácke a tak to aj vyzerá.Zunuje sa jedna ideme za druhou akoby sa nechumelilo.Bola som tam chvilku priznám sa aj ja pár mesiacov ale stačilo mi.Už by som sa nedala na to další krát nahovoriť

olivia1123
15. júl 2023

@lucylaw presne tak,z vlastnej skupiny

barborachors
15. júl 2023

nemá zaujem, ma druhu alebo aj tretiu, alebo aj zenu doma len sa uz vrátila zo služobky 😂 Oj, takych ešte zazijes.. A horsie možno 🤦‍♂️ netreba sa vôbec fixovat na nejakú ideálnu lasku cez písmenká...Alebo sa este pripomenie ked mu ta jeho ideálna da košom, tak sa zvykne pripomenut k druhym husliam.

zuzubb007
15. júl 2023

Ze nema zaujem a ze ma uz druhu logicke

pallacinka29
15. júl 2023

@martinkaxyz nasiel inu, jednoduche

marsmykkok
15. júl 2023

@martinkaxyz Tak čas ukáže. Hlavne sa nenúkaj. Možno má mamu vo vážnom stave v nemocnici a nevládze riešiť nejaký chat,.možno nie je psychicky ok a má práve silné depresie. A možno proste u neho neprebehla chémia a nechce ťa už a teda chce to ukončiť do stratena. Ja z druhej strany ak som tá kde nie je záujem tiež mám problém čo napísať druhej strane ak sme ani vo vzťahu riadne neboli a ako ho nezraniť a vysvetliť to a nenapísal 5 A4. Som radšej ak sa druhá strana sama pochopí že nedávam do toho už energiu a ukončíme to.

monro
15. júl 2023

@martinkaxyz prisla mu na to manzelka

kassandra25
15. júl 2023

@martinkaxyz mal druhú, hladal dieru v site.