Neviem prestať myslieť na bývalého

sofi639
18. sep 2021

Ahoj.

Neviem sa zbavit myslienok na ex. Som vydata 2 roky. Spolu sme 8 rokov. Mame dieta.
V poslednom case myslim casto na svojho ex. Boli sme spolu dva roky, aj rozideni aj spolu, lebo som bola v zahranici, vtedy sa to nejako pokazilo, a moj ex je velky dobrak, ja som vedela ze ak by som sa k nemu vratila napriek vsetkemu, tak ma zoberie. (Nie,nenamyslam si, sam mi to povedal, chcel sa ku mne vratit, ale nechcela som to prave pre to,aby som mu zasa neublizila… ) dokonca 3 roky po tom , ako som mala krizu s priatelom ( sucasnym manzelom) mi kazdy den volal,…kamarati mi vraveli ze o mne sa stale rozprava, ze ma ma za nejaku bohynu.. ja som to nechcela ani pocut,lebo to bola uz minulost. Ale teraz som ho nedavno videla zasa v inom svetle. Resp. On bol vzdy taky dobrak, ktory rad pomoze len teraz som si to znova uvedomila pri istej situacii. A stale sa snazim s nim stretnut, a vlastne ani neviem co vlastne od toho ocakavam. Mam pocit ze je to len taka “chemia”. Len neviem na nic ine mysliet 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

monkasponka
18. sep 2021

@sofi639 ... lutujem tvojho manžela 😐 hovori sa keď je somarovi dobre, ide sa ľad šuchať...
Najlepšie bude nevyhľadavať ex, ani myšlienkami, ani fotkami, ani otazkami, ani osobne.

sofi639
autor
18. sep 2021

@monkasponka mas pravdu. Uvedomujem si to. Len neviem, ako prestat nanho mysliet. Je mi jasne ze ak by som s nim ostala po rokoch by som myslela mozno na ineho. Rolu zohrava stereotyp, to zevsa manzel nesprava ako vy sme si predstavovali… vsetko mi je jasne, vlastne ani neviem ako to opisat.. 🤦🏻‍♀️😭

monkasponka
18. sep 2021

@sofi639 nauč sa myšlienku prekryť inou myšlienkou.. to znamena keď začneš mysliet na ex, spomeň si na nejaku peknu spomienku s tvojim mužom.. narodenie dietata, vylety, ... že o všetko by si prišla ak by si s ex ostala. Tvoj muž je ten čo si ta vybral... ten ex nezabojoval o teba alebo ty si on nestala.. a tak to malo byt.

sofi639
autor
18. sep 2021

@monkasponka och, tvoje slova sa dobre citaju. A mas uplnu pravdu. Ja som nemala zaujem. Az teraz ked vidim, ze ma manzel nepohladla, nechyti, nepobozka… tak som zacala rozmxslat nad tymto. Okrem toho mi nic nechyba. “Len” zaujem a fyzicky kontakt. Neviem. Asi je to len obdobie, ktore casom prejde..

monkasponka
18. sep 2021

@sofi639 aaa sme doma. Asi to bude treba s mužom poriešit, každa žena potrebuje taketo prejavy.. a muži na to nejak zabudajú, alebo stereotyp 😉

panelacikova
18. sep 2021

@sofi639 je normálne, že človek vyhľadáva inde to, čo nedostáva od partnera... čiže asi to tvoje manželstvo nebude také, ako si si predstavovala.

sofi639
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofi639
autor
18. sep 2021

@panelacikova presne si to vystihla, hladam to co nedostavam doma. Pritom mi nic ine nechyba. Stara sa o nas. Miluje nase dieta,,venuje sa mu. Travi s nic vela casu… ja viem ze ma rad aj mna. Len to nesava fyzicky najavo

panelacikova
18. sep 2021

@sofi639 je možné, že miluje iba to dieťa, je to jeho krv. teba asi nie až tak. inak by mal chuť sa k tebe tiež túliť...

panelacikova
18. sep 2021

@sofi639 ešte píšeš: stále sa snažím sa s ním stretnúť... .čo to znamená? že ty mu navrhneš stretnutie, ale on sa neozýva? neopätuje záujem?

sofi639
autor
18. sep 2021

@panelacikova chvilu som musela porozmyslat nad tymito slovami. A mozno mas pravdu. Sice vravi ze ma ma rad, ale vzdy doda ze ak som ja dobra. Ak som zla tak nie. Neviem. Hovori sa ze nie vsetci muzi vedia prejavovat citi slovne. Podla jeho cinovva beznych cinnosti som si ista he ma rad aj mna a stara sa o mna, boji sa ked niekam idem, vola mi ako sa mam v praci…
Len ten fyzicky kontakt. S tym byvalim je to neskutocna chemia. Aj ked mozno len z mojej strany. Od nasho posledneho rozhovoru ubehlo uz asi 6 rokov 🤦🏻‍♀️ Ale tie spomkenky ostali

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofi639
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofi639
autor
18. sep 2021

@bennn mas uplnu pravdu !

malia18
18. sep 2021

@bennn je to pravda len akosi muži po rokoch zabúdajú ženám vyjadrovať fyzický kontakt a ten sa nedá nahradiť telefonátom do práce ako to ide ....a býva to aj opačne proste niekto považuje za svoj jazyk lásky dotyk pohladenie fyzické spojenie čiže asi že aj sex a keď sa mu to nedostáva- chute neoklameš keď po tom tvoje pudy bláznia ako divé....trebalo by troška aj manželovo ponaučenie a polepšenie ja by som s takým mužom proste neexistovala a preto sa nečudujem keď jej manžel to nechce riešiť a je to preňho trápne a nepríjemné tak holt smola... Ja som s takým žila čo vôbec neriešil ako sa cítim že mi to chýba bolo mu to jedno veľmi rýchlo sa náš vzťah skončil ale to kým nezažije človek nepochopí proste keď jedna strana má v péčku tak sa nedá pracovať na vzťahu a to že sa stará o ostatné len nie o jej potreby čo sa týka spálne ešte neznamená že má držať hubu a krok pre niekoho je to podstatné pre iného menej ale sex je vo vzťahu veľmi dôležitý! Takisto ani jej muž by neskákal dva metre od zeme keby ho odmietala a nevyjadrovala mu túžbu po svojom manželovi predsa a určite by mu myšlienky ulietavali do čias kedy bol v danom probléme spokojný aj keď je to hnusné častokrát sa človek tomu neubráni ak sa necíti byť uspokojený a šťastný v danej veci...ale vždy je chyba na oboch stranách ak niekto nechce riešiť veci tak môže očakávať že druhý začne myslieť už na všeličo keďže zúfalý človek už myslí a občas aj koná zúfalo aj on má na tom svoj podiel viny netreba nechať vládnuť chlapské ego ale pocity voči svojmu partnerovi...🙂

caroline_
19. sep 2021

@monkasponka toto je podla mna velka hovadina... keby jej bolo tak dobre, tak by nemyslela na ineho

anita6666
19. sep 2021

Však sa s ním stretni? Načo sa tyras zbytočne?

dadis
19. sep 2021

@bennn Prepac, ale zazila som v manzelstve podobne. Autorka je nestastna. Jej muz je debil, ktory vie, ze autorka toto potrebuje a naschval jej to nedava, alebo teda len pod podmienkou, ze je "dobra". Ciste zahravanie s citmi a manipulacia. Ano, aj ja som v myslienkach potom bola pri inom, je to cesta, ako sa v takom vztahu nezblaznit.

janetinka27
19. sep 2021

@sofi639 obcas sa stane, ze nam nieco pripomenie byvaleho, stretnutie, alebo trebars len sen. ale to prejde. neviem, co dobre urobil, ale to neznamena, ze by ste spolu dobre fungovali. nechaj myslienky odzniet, najdi si nejaku cinnost, zamestnaj mysel a casom to prejde. skor sa snaz udrziavat sucasny vztah, aby manzelstvo malo z coho zit kazdy dalsi den.drzim palce

sofi639
autor
19. sep 2021

@malia18 @janetinka27 @dadis dakujem vam, je dobre citat ze mi niekto rozumie. Viem ze to casom prejde, len co dovtedy 🤷‍♀️🙂🙂

malia18
20. sep 2021

@sofi639 nemusí to nutne prechádzať ak máš odhodlanie začať to riešiť a ak nie je ochotný to riešiť on tak odíď ak si nešťastná a máš kam ísť a jedno s druhým...ani nevieš ako ti rozumiem🙏🙏 držím palce

hellwant
20. sep 2021

jedny sa pytaju ci opustit muza co ich skrti, ci strka alebo pije, nedava peniaze , ci vsetko dohromady, dalsie chcu ineho aj ked maju manzela ok, lebo iny je dobrak, fesak, chemia....Ako chlap to nechapem, stale je- obrazne povedane u suseda cosi lepsie.🙂

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofi639
autor
15. okt 2021

@janetinka27 uz to trva viac nez 2 mesiace. Je tomdost intenzivne a neviem ako tomu zabranit. Su to sice len myslienky a predstavy, ale aj tak .. ak by bola moznost osobne sa stretnut, porozpravat, napisat si s nim, nevaham. Ale ja to nijako neiniciujem, len sa pozdravine ked sa stretneme. a on ocividne berie na vedomie ze som vydata…

sofi639
autor
15. okt 2021

@malia18 ja praveze neviem. Nie som nestastna. Teda ani sama neviem. Nemozem sa na nic stazovat a vlastne som vdacna za vsetko co mam. Ale aj napriek tomu rozmyslam aj nad inym. Ktovie, mozno s tym druhym by to bolo to iste, ze by som si to tiez nevazila, casom by ta romantika vyprchala… len prave teraz si myslim ze stara laska nebrdzavie a s tym mojim ex by sme mali byt spolu an po tolkych rokoch🤷‍♀️

marca12
15. okt 2021

@sofi639 presne tak je to len obdobie,ktore prejde. Kazdy z nas sa obcas zasniva,len to treba nechat vo faze snenia,pokiak si zadana. Prave v tazkych chvilach manzelstva sa vynaraju spomienky a snivame o niecom lepsom. Tvoj muz nie je ziadny chudak ako to tu niekto pisal. Aj on ma urcite kucerave myslienky,to je uplne prirodzene.