Neviem zabudnúť na priateľa

5. máj 2024

Bude to uz rok, co som sa rozišla s priatelom (odisla som ja, aj ked doslova na jeho popud)
No za ten rok, som uplne …. prestala zit, nemam kamosky, nechodim von, nemam s kym.
Mam depresiu z ludi, doslova ich nenavidim.
Neviem nanho zabudnut a doslova denne nanho myslim.
Som zufala, sama citim ze to nechcem, no neviem zabudnut… prosim pomozte mi …

markusrasford
5. máj 2024

@ kazda rada je nad zlato. Je to veľmi ťažké ti radiť. Rok je dlhá doba a ty stále myslíš na toho tvojho. Skus navštíviť odborníka a poradiť sa ako ďalej. Uzatvoriť sa do seba tiež není riešenie.

gribka1
5. máj 2024

No sama si sa zahrabala. Začni žiť, choď sama cvičiť, na kávu, na dovolenku. Len tak pre seba aj keď sa ti nechce, prekonaj sa na začiatok.A možno tam niekoho stretneš. Nemyslím mužov, ale všeobecne.

hipuska
5. máj 2024

Treba si uvedomiť, že to, že naňho myslíš neznámena, že ti konkrétne chýba on (to sa nedá po roku). Žiješ v spomienkach, kedy myslis iba na tie pekné veci. A to, že ťa hnevá, že žiješ tak ako žiješ. Keď si bola s ním, tak si žila inak. Volá sa to spomienkový optimizmus. Takže, začni na sebe makať, prihlas sa na kurz škola, zacni cvičiť, hocico. V dnešnej dobe je toľko možností....

kikusenka1
6. máj 2024

Poznám to. No ja som to zažívala 3 mesiace po rozchode. Netreba sa utapat v žiali. Zapis sa na nejaký kurz, chod cez cestovku na nejaky víkendový pobyt. Hlavne začni žiť!